cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
23 167 ogłoszeń
Od najnowszych
23 167 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław
350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka
620 000 zł59 m² 10 508 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław
463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach Karpacz
2 990 000 zł4 906 m² 609,46 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego
650 000 zł87 m² 7 442,18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego
290 000 zł37 m² 7 793,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska
1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pełcznica
190 000 zł16 100 m² 11,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego
639 000 zł63 m² 10 072,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna
485 700 zł1 029 m² 472,01 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska
885 000 zł3 384 m² 261,52 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Pławnica
171 921 zł3 253 m² 52,85 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia