dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 53 m , położone na 8. piętrze w wieżowcu z windą dostępną od poziomu zero. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Knota

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Opiekun oferty: tel. Duży w zabudowie szeregowej w bliskiej odległości do centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: muchobór Wielki we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

39 000 zł28 m² 1 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy o powierzchni 28 m , położony w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł31 m² 3 171,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 5 995,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż domy bliźniacze w stanie deweloperskim położone na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 100,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią położone na III piętrze zadbanej kamienicy w Świebodzicach. Z uwagi na występujące skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł66 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

430 944 zł37 m² 11 606,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł26 m² 16 264,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Nowa cena! Możliwość przejęcia najemcy. Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 26,13 m.kw. położona na 4 piętrze w budynku przy ul. Kościuszki, budynek bez windy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą połowy bliźniaka ze sporym ogrodem (550m2). Otoczenie nieruchomości: dwukondygnacyjny, nowoczesny dom zlokalizowany jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł84 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83,8 m na sprzedaż! Oferujemy piękne i w pełni wyposażone mieszkanie, które składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Legnica

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 85 m2, usytuowany na wysokim parterze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Legnicy. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha - Kolonia Trzech Róż, blisko centrum (liczne punkty gastronomiczne, usługowe, szkoły i przedszkola), jednocześnie w pobliżu las (góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

675 000 zł84 m² 7 988,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem przy ul. Sucharskiego, oleśnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na spokojnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kędzie

Kędzie,dolnośląskie

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - Kędzie, gmina Żmigród | Dolina Baryczy Na sprzedaż działka rolna położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Kędzie, w gminie Żmigród. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 000 000 zł5 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: magdalena Kowalczuk Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5000 m, położona w miejscowości Wysoka, w gminie Kobierzyce, wieś graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lubin,dolnośląskie

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament z tarasem w stanie deweloperskim Powierzchnia 89,66 m2 i poddasze 72 m2 (po podłodze) I piętro - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł79 m² 12 108,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Bacha - tuż obok ul. Wyszyńskiego Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio z ulicy Czynsz: 1550 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł48 m² 6 589,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2, składa się z: -Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 031 339 zł58 m² 17 745 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament w centrum miasta, z dwoma tarasami, wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie cena 240000zł pln około 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 000 zł106 m² 7 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2003 roku, z garażem jednostanowiskowym, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł123 m² 6 747,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy - Wrocław, śródmieście, ul. Nowowiejska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 123 m , położone na 3. piętrze w pięciopiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł39 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 511 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 299 000 zł90 m² 14 481,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Z przyjemnością prezentuję bardzo ładnie wykończony i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej. Zapraszam do obejrzenia filmu powierzchnia użytkowa domu 89,70 m | dodatkowa powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wisznia Mała,dolnośląskie

219 000 zł57 m² 3 817,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Gmina Wisznia Mała, miejscowość Machnice. Będzie to świetny wybór dla osób ceniących Sobie ciszę, oraz spokój z dala od zgiełku dużego miasta, jednocześnie mając je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

565 708 zł57 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

588 000 zł44 m² 13 397,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie ciche z Ogródkiem, dwoma miejscami postojowymi, komórką lokatorską. Bardo ładnie wykończone. Rezerwacja, oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zachełmie,dolnośląskie

750 000 zł4 327 m² 160,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, nr 146/2o powierzchni 4327mkw., położona w Zachełmiu, w gminie Podgórzyn, w powiecie Karkonoskim. Wydane warunki na budowę trzech budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²