dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnice

Trzebnice,dolnośląskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyłącznie w naszym biurze. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m2, posadowiony na 9a działce, zlokalizowany w Trzebnicach (gmina Chocianów). Jest to budynek trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 579 000 zł179 m² 8 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam za sprzedaż nowy dom wolnostojący w Kiełczowie. Nieruchomość o powierzchni 179 m2 wybudowana w 2022r., umeblowana i gotowa do zamieszkania. Na parterze znajduje się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

676 000 zł69 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w sercu Jeleniej Góry - inwestycja Nowa Młynówka Cena: 676 000 zł brutto | Powierzchnia: 69,05 m + balkon 4,20 m | 1. piętro z windą Cena tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 049 000 zł119 m² 8 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Sprzedam, dom, lubin, obora nowa cena oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze nowy wykończony dom W zabudowie seregowej w oborze pod lubinem o pow. użytkowej 101m 2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Głogowa na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Karpacz,dolnośląskie

1 086 300 zł64 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł86 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, rezerwacja - Bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł52 m² 4 247,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w formie wynajmu długoterminowego. Na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł24 m² 4 449,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni około 17 m , położona w samym sercu Wałbrzycha. Lokal jest po remoncie, wymaga jedynie lekkiego odświeżenia. Mieszkanie jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Złotoryja,dolnośląskie

379 000 zł69 m² 5 457,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 69,45 m - ul. Konopnickiej, 2. piętro Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,45 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł64 m² 9 852,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości na ul. Szybowcowej. Mieszkanie to adaptacja pomieszczeń na ostatniej kondygnacji zrobiona w 2005 roku (na piętrze znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

399 900 zł57 m² 7 065,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie 56,6 m2 z balkonem i klimatyzacją, 3 piętro, blok w pełni przystosowany dla osób starszych i niepełnosprawnych. Cena 419 000 zł. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Rezerwacja oferty oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł52 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 51,5 m usytuowane jest na 11. piętrze w bloku z windą dojeżdżającą do 10 piętra, co zapewnia duży komfort dla ludzi ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł54 m² 7 989,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Mirandy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 53,82 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

318 000 zł56 m² 5 723,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania lokal mieszkalny położony w budynku przy ul Sobieskiego 82a. Lokal mieszkalny składa się z: obszernego salonu, dużej sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł62 m² 11 710,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,25 m , położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Jesionowej. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzcińsko

Trzcińsko,dolnośląskie

340 000 zł2 995 m² 113,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające budowę domu jednorodzinnego.Idealna lokalizacja otoczona łąkami lasami i górami.Dobra komunikacja blisko do dworca PKP i MZK.Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 642 248 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kałowice

Kałowice,dolnośląskie

155 000 zł1 071 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kałowicach, gmina Zawonia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1071 ha, położoną w spokojnej miejscowości Kałowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 061 zł89 m² 6 826,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego, przestronnego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł34 m² 12 671,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka 34,33 m | Balkon | Garaż | Stan deweloperski | ul. Przejazdowa Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 34,33 m , zlokalizowana na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

246 000 zł38 m² 6 483,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polkowice, ul. Krótka, mieszkanie, 2 pok, 38m2, II p, sprzedaż 246 000 zł rezerwacja* Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania w stanie do zamieszkania lub pod inwestycje na wynajem? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 658,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

260 000 zł80 m² 3 266,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentuję Państwu mieszkanie z potencjałem, które możecie urządzić od podstaw. Ta nieruchomość to doskonała okazja - 4 pokoje z werandą, piękny widok, ogródek i bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

635 526 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj na Popowicach w prestiżowej inwestycji Legnicka Vita od Develii odbiór kluczy od IV 2026 Brak pcc Bezpośrednio od właściciela Przedmiotem sprzedaży jest cesja umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł71 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Niesamowite mieszkanie dla rodziny zaledwie 3 min od granicy Wrocławia. Idealna lokalizacja gwarantująca komfort codziennego życia. Lokalizacja: ul. Polna, kiełczów Rodzaj: mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

295 000 zł44 m² 6 680,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13 m2 z dodatkową piwnicą 3,21 m2, położone w Legnicy przy ul. Senatorskiej. Nieruchomość znajduje się na 1- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 308 zł85 m² 10 022,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,62m2 + ogród 16,96m2 +taras 21,90m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Tęczowa

Bolków,dolnośląskie

4 200 000 zł298 m² 14 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 963 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpieczną, energooszczędną willę z dużym, wielopoziomowym ogrodem i panoramicznym widokiem na okoliczne lasy i zamek Bolków. Nieruchomość: dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże Mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł126 m² 8 741,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w świetnej lokalizacji, w prestiżowym miejscu bezpośrednio graniczącym z Wrocławiem. Piękne miejsce wśród nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

562 000 zł50 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach w gm.