dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wróblowice,dolnośląskie

629 000 zł56 m² 11 278,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,77 m , położone w spokojnej i zielonej części Wróblowic - zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnowska

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł53 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 52,7 m do generalnego remontu | balkon | piwnica | I piętro Głogów, ul. Rudnowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania! dostępne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie o pow 35 mkw położone we Wrocławiu przy ul. Ubocze. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej z salonem, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 672,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Super lokalizacja! szereg środkowy! gotowy! bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołów

Wołów,dolnośląskie

980 000 zł132 m² 7 451,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Wyjątkowy dom dla tych, którzy szukają przestrzeni, prywatności i bliskości natury Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej położony w cichej, kameralnej części Wołowa - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Oferta doskonała pod inwestycję na wynajem. Kawalerka z widną kuchnią i zabudowanym balkonem na Piaskowej Górze. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 990 000 zł1 138 m² 1 748,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości handlowo-usługowej na sprzedaż, znajdującej się na Alei Wolności w Głogowie. Ta unikalna nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Lwowska

Wierzbice,dolnośląskie

2 000 000 zł7 335 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przestronna działka w Wierzbicach, miejscowości położonej na Dolnym Śląsku, oferująca doskonałe warunki dla prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta wyłącznie w Kompas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gajcego

Marcinowice,dolnośląskie

250 000 zł1 201 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m , położona w malowniczej miejscowości Marcinowice, zaledwie kilka kroków od wzgórza Ślęży. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wierzbowa

Głogów,dolnośląskie

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 h zlokalizowana w Głogowie w strefie przemysłowej. Oferta idealna dla inwestora planującego budowę fabryki na działce dającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

441 255 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

602 532 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

619 000 zł70 m² 8 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kiełczów Twoje nowe miejsce, tylko 20 minut od Pl. Grunwaldzkiego Kameralne osiedle składające się z zaledwie 8 mieszkań (4 parterowe z ogródkami, 4 na piętrze z balkonami)- makowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa cena! do końca grudnia 650 tyś Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Oławie, mieszczące się w budynku z 2013 roku z windą z poziomu 0 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 977 zł43 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł79 m² 11 253,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79m2, zlokalizowane przy ulicy Kłodzkiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada 3 balkony. Na powierzchni 79m2 znajdują się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Nowym Dworze. Mieszkanie stanowi idealne rozwiązanie dla rodziny lub pod inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: * salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Strzelin,dolnośląskie

289 200 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie pochodzi z inwestycji leśna 7 w Strzelinie. W ramach inwestycji powstanie oryginalny, butikowy budynek wielorodzinny, w skład którego wejdzie 20 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

543 621 zł44 m² 12 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 2, ostatnim piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kuźniczysko

Kuźniczysko,dolnośląskie

200 000 zł2 035 m² 98,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Kuźniczysko do wydzielenia z większej działki 4000 m2: - ok. 12 km od Trzebnicy - ok. 15 km od trasy S5 - ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł35 m² 17 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: - mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł58 m² 6 927,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane Oferuję do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 57,60 m2 z pięknym widokiem na Rynek. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł64 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

693 000 zł73 m² 9 487,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 73,04 m znajduje się w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł47 m² 10 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,24m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w jednopiętrowym bloku mieszkalnym z 1950r, usytuowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Złotoryja,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ul. Bystrzyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem , 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł77 m² 11 230,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 77,38 m Cena: lokalizacja: wrocław, zakrzów. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Dlaczego warto? 4 pokoje i garderoba - doskonała przestrzeń do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

964 095 zł97 m² 9 980,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł42 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Głogów,dolnośląskie

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Głogowa komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które od pierwszego dnia jest wygodne, jasne i logicznie.