dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. Atrakcja, 3 pokoje na Sępolnie, z 50 metrowym balkonem i własnymi nasadzeniami : drzewa, krzewy parter mieszkanie dostępne od grudnia Świetna lokalizacja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł53 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. 2 pokoje rozkładowe W centrum miasta. Idealne na start! Otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z popularniejszych części Wrocławia, w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyłączny Opiekun Oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości! Do sprzedania jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie! Możliwość 4 pokoi! Oryginalny układ nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł52 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. *** Oferta wstrzymana *** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,60 m2, na Nowy Dworze. Mieszkanie posiada praktyczny układ pomieszczeń i jest położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnośląska

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

289 000 zł74 m² 3 918,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj przy ul. Dolnośląskiej komfort, wygoda i spokój w sercu Ząbkowic Śląskich! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł71 m² 11 294,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie polecam dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,74 m2. z dużym tarasem oraz balkonem. Opiekun oferty Numer licencji pfrn 31446 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Dzierżoniów,dolnośląskie

490 000 zł85 m² 5 738 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty: tel. Szukasz przestronnego mieszkania z tarasem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 85,40 m2, znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

895 000 zł159 m² 5 628 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Jeżeli szukasz komfortu i przestrzeni ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł49 m² 16 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się w samym centrum miasta, tuż obok urokliwego Parku Skowroniego, który zapewnia idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnia o pow. 61m2 w dzielnicy Stare miasto - Przedmieście Oławskie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: w okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł63 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802 tel. Dwa pokoje z osobną kuchnią na Ołbinie, dogodny dojazd na Politechnikę i inne uczelnie. Otoczenie nieruchomości: cicha i spokojna okolica. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł44 m² 13 557 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości. Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł100 m² 19 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 tel. Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach z ogrodem znajdujących się w jednej z najpiękniejszych części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł21 m² 6 660,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w biurze sdp! Klucze w biurze. Opiekun oferty: licencja nr 22988 tel. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Na sprzedaż garaż o całkowitej powierzchni 20,87 m2 (wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

2 290 000 zł185 m² 12 378,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka na wrocławskim Oporowie idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tęczowa

Oleśnica,dolnośląskie

372 750 zł1 065 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sdp Nieruchomości tel. Działka budowlana na sprzedaż Oleśnica, ul. Tęczowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Oleśnica, ul. Tęczowa. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:251 m²

Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: 1. Unikalny potencjał: możliwość aranżacji dwóch całkowicie niezależnych mieszkań,2. Prywatność: osobne wejście do pomieszczeń na parterze (idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy Otok Residence Bez podatku pcc Bez prowizji stan deweloperski 7162,64zł/m2 za całość 1 370 000zł Istnieje możliwość wykończenia nieruchomości "pod klucz" w atrakcyjnej cenie: stan "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł81 m² 10 234,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odnowionej kamienicy przy ul. Ciepłej. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jawor

Jawor,dolnośląskie

199 000 zł189 m² 1 053,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy w centrum Jawora. Powierzchnia całkowita to 188,9m2, w skład nieruchomości wchodzi: * kuchnia, * łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 150 000 zł88 m² 13 014,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 86,19 m ( powierzchnia po podłodze ok. 108m ) z 2 miejscami postojowymi oraz 2 komórkami lokatorskimi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa mega korzystna cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 15 911,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne z najemcą, najemca płaci 4000+opłaty umowa na rok czasu. WE also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł87 m² 17 715 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia. Lokalizacja łączy bliskość centrum miasta z dostępem do terenów zielonych, rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł31 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Idealna dla singla lub pary Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 z balkonem Układ pomieszczeń: - salon z półotwartą kuchnia 24,01 m2 - Łazienka 4,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Zielińskiego łączy wygodę centrum z dostępem do zieleni. W pobliżu znajdują się skwery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 999 zł66 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel: ładnie trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami w zielonej okolicy! Układ nieruchomości: - sypialnia - sypialnia - łazienka z wc - salon z aneksem Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł38 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłączny Opiekun Oferty: tylko W sdp nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 37,56 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł56 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, ciche , trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia. Teren jest ogrodzony, brama otwierana na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł86 m² 16 231,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyłączny Opiekun Oferty Tel: tylko w sdp Nieruchomości! Piękny, nowoczesny i komfortowy 4-pokojowy apartament o powierzchni 86,19 m2 znajduje się na 1. piętrze w Innova Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł52 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty tel. Czteropokojowe inwestycyjnie mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim o powierzchni 52,42 m2. Mieszkanie w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają wizualizacje nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł67 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kłodzkiej. Lokalizacja: gaj/krzyki, świetny dojazd w każdym kierunku Wrocławia, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam! Mieszkanie na ostatnim piętrze w apartamentowcu z tarasem 41 m2. Mieszkanie trójstronne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł58 m² 10 515,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,2 m2 na Psim Polu Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 58,2 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł50 m² 14 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie, tuż obok rzeki! Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój - Przedpokój - Pokój - Kuchnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł31 m² 18 167,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Osobna kuchnia I balkon. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł57 m² 15 838,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 45 m2 czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami po remoncie. Przeczytaj opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł38 m² 14 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023