dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł67 m² 120,16 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The Upper House by Angel, wrocław Apartament klasy Premium na 11 piętrze | 66,58 m2| balkon | garaż podziemny - podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Zamieszkaj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głuszyca,dolnośląskie

1 700 zł56 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Oferuję na wynajem atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferuje się komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Di Trevi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie handlowo-usługowe w nowoczesnym obiekcie komercyjnym, zlokalizowanym w ścisłym centrum Stronia Śląskiego przy ul. Zielonej - głównej osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdującego się na drugim piętrze bloku z 2015 roku w Smolcu, na obrzeżach Wrocławia. Mieszkanie składa się salonu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Wrocław,dolnośląskie

19 000 zł110 m² 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w Rezydencji Szczytnicka Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament położony na parterze ekskluzywnej willi miejskiej Rezydencja Szczytnicka - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł61 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem przestronnego i eleganckiego mieszkania w pełni wyposażonego z bezpośrednim dostępem do miejskiej infrastruktury, ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 095 zł53 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia oferuję nowe i stylowo urządzone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53 m2 wraz z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Stara Odra, przy ul. Na Polance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m, położone na 1. piętrze budynku z 2015 roku, w bardzo dogodnej lokalizacji w Bolesławcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od zaraz do wynajęcia długoterminowego i okazjonalnego we Wrocławiu ul. Manganowa w cenie za każdy miesiąc 2700 zł (czynsz) + opłaty administracyjno-eksploatacyjne 650 zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For Polish scroll down A luxury apartment in the prestigious Wybrzeże Wyspiańskiego 11 investment (grunwaldzki Square on the river Odra) in Śródmieście with very good access to the city center. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. English description below. Mieszkanie wolne od zaraz. Apartment available from now. Szukasz mieszkania w eleganckim budynku, blisko centrum ? Ważna jest dla Ciebie cisza i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wałbrzych Podzamcze ul. Basztowa 50 m2 1 piętro 2 pokoje, kuchnia, łazienka i balkon w pobliżu szkoła, przedszkole, bazar, przystanki autobusowe, przychodnia zdrowia. wszystko czego potrzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 160 zł660 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo biurowy w strefie przemysłowej, wrocław-Suchy Dwór A4 Park. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa, 800 m z naturalną możliwością podziału na 2 x 400 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł50 m² 89,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, wykończonego z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lindego

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł51 m² 45,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z 2 miejscami parkingowymi na ogrodzonej posesji (brama na pilota), balkon, umeblowane i wyposażone. Na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua/ru Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Majakowskiego we Wrocławiu (dzielnica Kuzniki). Kuźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca pkp. Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kupiecka

Wrocław,dolnośląskie

52,38 zł/m²84 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 84 m2 zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna, oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od czerwca Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny apartament znajdujący się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze | Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę z obszernym balkonem na wynajem, znajdującą się w centrum Wrocławia nieopodal Rynku i wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tulipanowcowa

Zabrodzie,dolnośląskie

12 000 zł169 m² 70,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

*** dom będzie dostępny od 1 sierpnia 2026 R *** preferowany najemca to pracownicy lg zabrodzie 1 km od granicy wrocławia blisko park I las wysoki standard 6 pokoi ogród taras działka 460 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 100 zł41 m² 26,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do Wynajmu mieszkanie około 41,33 m z balkonem z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali handlowo-usługowych zlokalizowanych w nowoczesnej galerii handlowej przy ul. Zielonej - głównej arterii komunikacyjnej Stronia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na os. Młodych w Świdnicy, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie częściowo umeblowane (możliwość dokupienia mebli); na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł69 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m , położone przy ul. Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lux studio Z tarasem. Krzyki. Bezpośrednio. Do wynajęcia słoneczny apartament z balkonem na nowym osiedlu z 2021 r przy Al. Armii Krajowej. Na osiedlu bezpłatna siłownia tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł172 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:nie

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 172,03 m , położony na parterze budynku przy ul. Dobrej 14 we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji - przy bocznej ul. Legnickiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 750 zł38 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Długa Metraż: 38,17 m2 mkw Kuchnia:aneks Piętro: 1 * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 1 maja. Do mieszkania przynależy piwnica. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, winda, mieszkanie bardzo ciche, wykończone na wysoki standard, umeblowane, wszystkie urządzenia jak pralka, lodówka, umywalka nowe. Opłata dodatkowa do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Dworcowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

14,87 zł/m²2 738 m² 40 730 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:46

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Dworcowa 6, plac Sportowy 1,2, szklarska Poręba Powierzchnia uż.: 2 738,40 m2 Grunt: dz. ewid. nr 457, 458, 644 o łącznej pow. 5 972 m2 Cena: 40 730,00 zł/netto miesięcznie Poczta Polska.