dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

55 zł/m²147 m² 8 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 146,58 m2, w centrum Wrocławia! Lokal posiada w tym momencie trzy pomieszczenia - mały pokój z dostępem do wody, biuro (39,66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krotoszyńska

Milicz,dolnośląskie

2 400 zł66 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowe mieszkanie, wykończone W wysokim standardzie ze słonecznym balkonem *** Idealne dla młodej rodziny lub pary Gotowe do zamieszkania Bezpieczne osiedle w centrum Milicza z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum wrocławia/ balkon z widokiem na ogród/boczny widok na rzekę. Centrum Miasta/ Strefa Fitness w cenie czynszu/ Podziemny parking Oferujemy na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Altanowa opis: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią położona na pierwszym piętrze w niskim budynku z lat `70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Lubań,dolnośląskie

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 82 m z balkonem, garażem i klimatyzacją Lubań, ul. Jeleniogórska Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m w Lubaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł56 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku przy ul. Białowieskiej we Wrocławiu (ośiedlie Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowana na parterze domu z osobnym wejsciem, niezależne mieszkanie, na spokojnym i zielonym osiedlu Ołtaszyn (krzyki). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina - ul. Karmelkowa dla kogo: mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących. Opis: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem o powierzchni 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, krzyki opis: do wynajęcia przytulna, ciepła kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 35 mkw., usytuowana we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Kniaziewicza. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Daszyńskiego 9 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i podstawowej infrastruktury. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

#sobótka, armii Krajowej, apartamentowiec, luksusowe > Nowoczesne wykończenie > 3 pokoje > taras z ogrodem 150m2 (!) > garaż podziemny > genialna lokalizacja > winda Na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

133,33 zł/m²12 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***apartament W centrum idealny dla pary dostępne od zaraz*** klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie Please see English version below We also speak English, french,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- rakowiec | ul. Szybka Ilość pokoi: 3 Metraż: 58 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 5/7 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lipca. Polecam na wynajem mieszkanie trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

2 799 zł51 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w sercu klimatycznego Wrocławia? To 51-metrowe mieszkanie na 5. piętrze (z windą!) to idealny wybór dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/160m2 Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na trzecim piętrze budynku z windą przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 77,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Najmu dla Firm! Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12 Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojow e usytuowany na 3 piętrze/ poddaszu w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olszewskiego

Trzebnica,dolnośląskie

44,87 zł/m²156 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do odstąpienia restauracja Z wyposażeniem , Trzebnica Gotowa, w pełni urządzona restauracja. Bardzo klimatyczne miejsce z ogródkiem z wyrobioną marką. Urządzone ze smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wojszycka

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł202 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom na wynajem - Ołtaszyn, ul. Wojszycka Na wynajem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 202 m przy ul. Wojszyckiej na Ołtaszynie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atlant Estates prezentuje na wynajem stylową kawalerkę z antresolą, położoną przy ul. Księcia Witolda. Podstawowe informacje: powierzchnia: 36 m Typ: kawalerka + antresola (strefa sypialna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice ch Korona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł50 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,33 m , położone na 3 piętrze na osiedlu Jagodno w Wrocław. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2 niezależne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

4 500 zł70 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70,34 m , usytuowane na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku na zamkniętym osiedlu. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł56 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

2 800 zł51 m² 54,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,34m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku bezczynszowym w centrum miasta Polkowic. Świetna lokalizacja tuż obok Rynku Polkowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

2 900 zł56 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w 3-piętrowym budynku z 2009 roku, zlokalizowanym w miejscowości Wysoka (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wyjęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem , położone na 2 piętrze w IV piętrowym bloku bez windy na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sucha

Wrocław,dolnośląskie

87,32 zł/m²218 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes lub prestiżowa przestrzeń dla Twojej firmy | okolice Wroclavii Atlant Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 217,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

1 540 zł21 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Pakosławska 46 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. 1 piętro. Miejskie ogrzewanie. Internet w cenie najmu. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Słonimskiego 2, które znajduje się na promenadach wrocławskich przy Odrze. Możliwość wynajęcia na 6 miesięcy! Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł26 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Wyjnajmę przytulny jednoosobowy pokoj w przestronnym mieszkaniu w nowym budownictwie. Pokój ma 12 m2, nowy tapczan, biurko, szafki, szafa wnękowa, okno na ciche podwórko. W mieszkaniu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł76 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, czteropiętrowej kamienicy przy ul. Anielewicza w Legnicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Serdecznie polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o pow. 35 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Międzyleskiej. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Cieplice - przy Rynku | Parking | Bezczynszowe Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.