dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 27,27m2 usytuowaną na II piętrze w bloku na ulicy Saperów. Mieszkanie składa się z: pokoju połączonego z aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, gajowice, ul. Pereca Icchaka Lejba opis: na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,76 mkw., usytuowana na osiedlu Gajowice przy ulicy Pereca znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

75,83 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty: telefon Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 105,5 m, zlokalizowany na 4. piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym przy ulicy Kukuczki we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

36,70 zł/m²11 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcie lokalu o pow. 10,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp w Brzegu Dolnym. Niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł67 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Chorwackiej w inwestycji Roosh, wybudowanej przez dewelopera Inkom. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć dobre połączenie komunikacją miejską do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości z przyjemnością przedstawia do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe (oddzielne pokoje) z osobną kuchnią z oknem. Znana i lubiana lokalizacja Wrocławia - ulica Legnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Głogowie, os. Hutnik Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? 3-pokojowe Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł57 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft W lofty platinum - stare miasto wrocław Wysokie sufity | Styl loft | Wysoki standard | Taras oraz klub mieszkańca z bilardem i rzutnikiem | Historyczny budynek po pełnej rewitalizacji |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę tuż przy parku w centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 30m jest usytuowane na 2 pierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wrocław, krzyki na wynajem z ogródkiem i garażem! Biuro Miller prezentuje do wynajęcia komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²93 m² 5 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Polecam do wynajęcia lokal w przestrzeni coworkingowej przy ulicy Szewskiej na Starym Mieście. Poszczególne lokale mają powierzchnię:*do każdego z lokali należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²88 m² 5 221 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł10 m²

 

Piętro:1/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Umowa od marca na 3-12 miesięcy w cenie wliczone opłaty, zużyte media i internet. Miesięcznie całość najem 1600 Kaucja 1600 Istnieje możliwość podpisania umowy na kilka miesięcy. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł43 m² 66,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament W centrum wrocławia Centrum miasta | Umeblowane | Loftowe | Balkon | Miejsce parkingowe/ Klimatyczne Osiedle Nowej Papierni ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i naziemnym miejscem postojowym przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest jasne, przestrone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla 2-3 osób. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 29 m z widokiem na park | 1. najem | garaż podziemny | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna, w pełni nowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Główna

Ślęza,dolnośląskie

8 500 zł102 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Opiekun oferty: tel: ***dostępny od kwietnia 2026*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwukondygnacyjnego domu wolnostojącego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mirków

Mirków,dolnośląskie

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom z ogrodem idealny pod przedszkole, żłobek lub inną działalność edukacyjną Przedstawiam ofertę wynajmu funkcjonalnego, wolnostojącego domu z dużym ogrodem, który obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Świdnickiej w ścisłym centrum Wrocławia. Apartament jest doskonałym wyborem dla osób chcących cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²51 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem, psie pole - lokal handlowo-usługowy w inwestycji Osiedle Latawców Na wynajem narożny lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze budynku C w ramach inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 850 zł51 m² 74,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku przy ul. Słominskiego. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne. W pobliżu E.Leclerc, piekarnie, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia stylowy 2-pokojowy apartament z designerskim remontem, blisko centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 10 min tramwajem do Rynku, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD 01.04! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na IV piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Drabika na Jagodnie. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł71 m² 105,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od 20.03! Ekskluzywny apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z tarasem na 15 piętrze! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowy 3-pokojowy apartament z dużym balkonem. Urządzony w stylu nowoczesnym. Idealne dla osób ceniących sobie bezpieczną i cichą okolice w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 klucze W biurze! Polecam do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą z 2009 r tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Zapraszamy:) Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze na Krasińskiego. Mieszkanie o powierzchni 35,14 m2 , na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł37 m² 62,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 37,04 M2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w pełni wyposażona! Czynsz najmu 1.400,-zł plus opłaty do spółdzielni 500,-zł ( w tym ogrzewanie miejskie). Media prąd i gaz (kuchenka gazowa) według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł52 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowane jest przestronne mieszkanie 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w Centrum Świdnicy o powierzchni 32,5m2 usytuowane na parterze (bez barier architektonicznych) z osobnym wejściem (tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

3 999 zł160 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony warsztat samochodowy na obrzeżach Chojnowa (michów)! Oferta obejmuje: wynajem przestronnej hali z cześcią biurową o pow. łącznej około 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł63 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3 pokoje - 62,6 m 2 - os. Ustronie IV, lubin Mieszkanie składa się 3 pokoi, umeblowanej kuchni wraz z agd: lodówką i kuchenką z piekarnikiem, wc, łazienki z pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 399 zł32 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowane jest nowocześnie wykończone mieszkanie 4-pokojowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 37 m2. Nieruchomość znajduje się na piątej kondygnacji nieopodal Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem Przytulne mieszkanie na wynajem | zamknięte, kameralne osiedle | Księże Małe - Krzyki Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij