dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Wrocław,dolnośląskie

3 490 zł50 m² 69,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem przestronne, odswieżone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie rocław Do wynajęcia jasne i bardzo przytulne, świeżo po remoncie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 800 zł75 m² 91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 ***wolne od 15.04.2026*** Do wynajęcia nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament w prestiżowej lokalizacji "Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Szczawnie Zdroju, przy ulicy Równoległej. Nieruchomość o powierzchni 33,40 m 2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

3 495 zł51 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie w nowym budynku przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Lokal został wykończony z dbałością o szczegóły i jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Legnica,dolnośląskie

70 zł/m²200 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m z możliwością dostosowania metrażu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 55,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 50m 2 w ścisłym centrum Lubina Przestronne mieszkanie, gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami. Znaczącym atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę przytulne mieszkanie położone w samym sercu uzdrowiskowego Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

83,02 zł/m²26 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26,5 m , położony przy ul. Wandy we Wrocławiu. Idealna propozycja dla przedsiębiorców poszukujących kameralnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna, umeblowana i wyposażona kawalerka zlokalizowana w centrum. Mieszkanie składa się z sypialni, osobnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł3 500 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 3500m2 w całości ogrodzony ogrodzony siatką z zamykaną bramą wjazdową, częściowo oświetlony. Wjazd z ulicy. na niewielki podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35 m w doskonałej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Rynek - ul. Szewska dla kogo: idealna lokalizacja dla osoby studiującej, pracującej blisko centrum. Opis: przedstawiam Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m z osobną, jasną kuchnią oraz balkonem. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dworcowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowo- biurowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny lokal o powierzchni 22m2 usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy położonej w centrum Cieplic. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

97 zł/m²62 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum, w ciągu handlowym, przy ul. Piotra Skargi (na wysokości Wzgórza Partyzantów). |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal mieszkalny (kawalerka)o powierzchni 27m , położony przy ul.Saperów w Świdnicy. Cena: wynajmu: 1900pln+media (woda, gaz, prąd) kaucja-2000pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie mercus w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, marcinkowice, dom jednorodzinny, wynajem. Biuro Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice,ul.Bożka7, UWAGA DOSTĘPNY OD 01.01.2026r. 0% prowizji dla biura. Super lokalizacja. Wynajem 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Granitowej w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Wrocławia. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 39,16 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Wojaczka. Mieszkanie jest jasne, przestonnę i w pełni rozkładowe z osobną kuchnią - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie po remoncie 3 pokoje -do każdego oddzielne wejście, łazienika, wc oddzielnie, kuchnia z oddzielnym wejściem wyposażona, piwnica, balkon. B.dobra lokalizacja , komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Legnica,dolnośląskie

110 zł/m²15 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 15 m z możliwością dostosowania metrażu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51,71 m | ul. Małomicka | Lubin Oferuję na wynajem komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,71 m , położone w spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł53 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m przy ul. Grabiszyńskiej (przy Centrum Historii Zajezdnia). 4 piętro w budynku z windą. Dwustronne, słoneczne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

66,40 zł/m²74 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W przygotowaniu do lokal użytkowy na ul Traugutta! Lokal na parterze bloku mieszkalnego o powierzchni 73,79 m2, w tym momencie jest remontowany - będzie to duża powierzchnia open-space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Najświętszej Marii Panny

Legnica,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa, funkcjonalna kawalerka położona przy ul. Najświętszej Marii Panny w ścisłym centrum Legnicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum wydarzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 40 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Kościuszki 142e - Nowa Papiernia. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i garderobą. Klimatyzacja, pierwszy najem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowa oferta hala magazynowa na wynajem! Idealna dla firm szukających przestrzeni w doskonałej lokalizacji! Legnica ul. Jaworzyńska Powierzchnia hali: 320 m Wysokość: 490 cm Cena najmu: 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym sercu miasta. Idealna lokalizacja, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na IV piętrze budynku wyposażonego w windę, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

5 999 zł53 m² 112,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w jednym z topowych budynku w mieście multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

1 999 zł28 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Jaworskiej 4b we Wrocławiu Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, pralka,.