dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne 2 niezależne pokoje z balkonem + ogródek działkowy! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z bliskością natury? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy prestiżowej ul. Krzyckiej (krzyki). Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy, zaledwie 5 minut spacerem od Mostu Uniwersyteckiego i w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hale do wynajęcia w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla firm poszukujących powierzchni magazynowej, logistycznej lub produkcyjnej w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 299 zł49 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***apartament W centrum idealny dla pary/rodziny/studenci *** Do wynajęcia elegancki apartament w centrum przy ul. Dąbrowskiego 34, okolice Dworca Głównego. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

english below Do wynajęcia wyjątkowy, starannie wykończony apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany przy ul. Damrota w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie Wrocław Śródmieście ul. Pestalozziego. Bardzo dobra lokalizacja, komunikacja z ul. Wyszyńskiego w każdą stronę , pełna infrastruktura, obok dwa parki, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia- wynajem mieszkania - przestronne 1 pokojowe mieszkanie 40m2 z balkonem / z osobną kuchnią oraz wnęką sypialną - ul. Legnicka / Bolesławiecka / Zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! pełen rozkład osobna kuchnia I osobne pokoje super lokalizacja!umeblowane! balkon! mieszkanie przyjazne kotom, miejsca parkingowe dostępne na parkingu za szlabanem Pod wynajem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i parkingiem dla mieszkańców obok ch Magnolia i dworca Mikołajów. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | ul. Klimasa 39f | Lokum Di Trevi | 2750 zł + media Do wynajęcia przytulne, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na strzeżonym osiedlu Lokum Di Trevi ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

620 zł8 m²

 

Piętro:5/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia słoneczny pokój z Internetem, idealny dla studenta przy ulicy Żmigrodzkiej 54 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł52 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielawa,dolnośląskie

1 400 zł41 m² 34,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane w Bielawie, na osiedlu Włókniarzy położone w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie z balkonem do wynajmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Radwanice,dolnośląskie

30,30 zł/m²132 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni całkowitej ok. 135 m (piętro) zlokalizowane w Siechnicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mickiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym w Szczawnie- zdroju przy ulicy Mickiewicza 34. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dostępny od zaraz! Gorąco polecam dom wolnostojący położony we Wrocławiu na Wojnowie. Dom składa się z: - wiatrołap - kuchnia, - łazienka z kabina prysznicową, - pokój, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł56 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość znajduje się na II piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szewce

Szewce,dolnośląskie

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 m²

Hala magazynowa 300 m do wynajęcia | Szewce, ul. Kwiatowa | Nowy obiekt | Plac manewrowy Do wynajęcia nowa hala magazynowa o powierzchni ok. 300 m , położona w miejscowości Szewce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku, w bardzo spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 105,80 m (7 x 15 m), zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port przy ul. ulica Marca Pola 33a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od zaraz! Duży ogród! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Działkowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł84 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament z balkonem w prestiżowej lokalizacji - Angel Wings. Położony tuż przy rzece! To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane niedaleko centrum, oraz blisko węzła autostradowego. To miejsce, które doskonale łączy bliskość centrum miasta z przyjemnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą, na spokojnym i zielonym osiedlu Bolesława Krzywoustego przy ul. Żmudzkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²60 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% - prowizji od najemcy. Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe Galeria Wnętrz Domar, wrocław Atlant Estates oferuje na wynajem atrakcyjne lokale handlowo-usługowe w renomowanej Galeria Wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

67,98 zł/m²44 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł39 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie ulokowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Mieszkanie klimatyzowane, w pełni wyposażone. Doskonała lokalizacja w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł68 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Legnicka Residence - siłownia - ochrona pierwszy najem | dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, stylowo i nowocześnie urządzone przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska