dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe, bardzo ciche i przytulne mieszkanie o powierzchni 61m2 plus 2 balkony o łącznej powierzchni 12m. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym bezpiecznym osiedlu, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szymanów ul. Lotnicza 146 działka o powierzchni 9,886 mkw dzierżawa dz. nr 108/5 Szymanów miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Dostępne od 01.02.2025! Do wynajęcia 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, ulokowane w bloku przy ul. Hubskiej. Mieszkanie komfortowe, funkcjonalne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na Przylesiu. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone jest na 4 piętrze w budynku z windą i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym sercu miasta. Idealna lokalizacja, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na IV piętrze budynku wyposażonego w windę, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²85 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela (brak prowizji) funkcjonalny, klimatyzowany lokal użytkowy o łącznej powierzchni 85 m 2, w doskonałej lokalizacji , wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 38 m. w Jeleniej Górze -sobieszów, bardzo dobra lokalizacja. Częściowo umeblowana. Posesja ogrodzona, miejsce parkingowe, monitoring, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

3 450 zł55 m² 62,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.03! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament w samym sercu Wrocławia tuż obok Galerii Dominikańskiej (ul. Krawiecka). Jasne przestrzenie są zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Wałbrzych,dolnośląskie

31,72 zł/m²47 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia prezentujemy Państwu lokal znajdujący się w doskonałej lokalizacji w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście w samym sercu Wałbrzycha, przy Placu Magistrackim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²97 m² 5 319 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia | 96,7 m | ul. Legnicka, wrocław Dostępna do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wykończona powierzchnia biurowa w centrum Wrocławia przy ul. Legnickiej, zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł34 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnogaj ul. Nyska/piękna Nowoczesne mieszkanie blisko uczelni i komunikacji. Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (34 m ). Idealne dla studenta, pary lub młodej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Januszowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, przestronne mieszkanie (67,79m2) z wysokimi sufitami w zabytkowej kamienicy z 1918 roku przy ulicy Januszowickiej. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w podwrocławskim Kiełczowie. Najem na rok. Zwierzęta nie są akceptowane. Nieruchomość Znajduje się na partarze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

750 zł14 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Brochow, ul. Koreanska. Wrocław. Prosze sprawdzic, dobry dojazd do centrum. Willa, ogrodek, grill, cisza spokoj. Pokoj 14m2 umeblowany. Internet. Dla osob bez nalogow. Bez zwierzat. Czynsz 750zł. Wymagam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł43 m² 82,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, klimatyzowane mieszkanie w luksusowym standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Bacciarellego 54 na Biskupinie. Lokal o powierzchni 42,65 m z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł64 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od teraz! Do wynajęcia przestronny apartament 3 pokojowy z pięknym ogrodem oraz tarasem. Mieszkanie ulokowane na parterze budynku przy ul. Hallera, tuż przy ch Borek., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe budownictwo! wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Siechnicach. Mieszkanie o pow 47,58 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna, wyposażona, świetnie skomunikowana kawalerka na osiedlu Port Popowice przy ulicy Białowieskiej 101. Atrakcyjna cena! budynek I osiedle: ul. Białowieska (rok budowy budynku: 2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam, tylko u nas! do wynajęcia mieszkanie o pow. 48,1 mkw., w centrum miasta, przy ul. Kłodnickiej. Mieszkanie po remoncie, wszystkie sprzęty i meble nowe. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł16 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój 2-osobowy w Śródmieściu Wrocławia, ul. Komuny Paryskiej (nowy budynek z windą). Pokój o powierzchni 16 m2. Do dyspozycji łazienka, przedpokój i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł10 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Pokój wolny od zaraz Cenisz sobie komfort i wygodę? Zależy Ci na dobrej komunikacji? To miejsce jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4 pokojowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Legnica,dolnośląskie

1 600 zł46 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 45,60 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku. Idealne dla pary, rodziny. Oferta na wyłączność - Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

1 620 zł21 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia niezwykle przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Nepalska 26 we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Jurija Gagarina 64 (muchobór Wielki) we Wrocławiu Nieruchomość: lokal o powierzchni 21 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł112 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni 211 m , nowoczesnym wykończeniem oraz pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na ul.Kotsisa w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia na Biskupinie. Drewniana podłoga oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł63 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo przestronne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,6 m , położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Centauris przy ul. Ślężnej, tuż obok Parku Skowroniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

550 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jednoosobowy pokój nr 2 o powierzchni 7,5 m2 na Krzykach, ze swobodnym dostępem do kuchni, dwóch łazienek oraz pralki przy ulicy Hallera 99 Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Inflanckiej 25 (psie Pole). Nieruchomość: powierzchnia 51 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: w okolicy znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przyjazne dla zwierząt przy ul. Daszyńskiego 18. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajęcia mieszkanie na wysokim parterze po kapitalnym remoncie Podzamcze Wałbrzych, w zielonej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Mieszkanie posiada duży balkon. Nowe budownictwo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem atrakcyjna hala o powierzchni 500 m , z możliwością dodatkowego wynajmu przestrzeni biurowej. Wysokość pomieszczeń waha się od 5,9 do 6,2 metra, co zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia