dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na VII piętrze w bloku z windą w samym centrum miasta, tuż przy Dominikańskiej. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Słonimskiego 2, które znajduje się na promenadach wrocławskich przy Odrze. Możliwość wynajęcia na 6 miesięcy! Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego mieszkania położonego na spokojnym, zielonym osiedlu na Wojszycach. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przyjazne otoczenie oraz bliskość natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: lutstel.: Polecam do wynajęcia komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m, zlokalizowane przy ul. Balonowej we Wrocławiu w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 oferta wstrzymana Luksusowy apartament z tarasem 25 m2 w ścisłym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: idealna, tuż przy Rynku i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł113 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na wynajem z imponującym widokiem na Ostrów Tumski i Ogród Botaniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

6 990 zł87 m² 80,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, super lokalizacja Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Spacer wirtualny: przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, (2 sypialnie i salon) Blisko pętli tramwajowej. Ul. Opolska 125b Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania do wynajęcia, położonego na osiedlu przy ul. Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł22 m² 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 21,8 m , położona w nowym budynku z 2024 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane - pierwszy najem, dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Solny

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²105 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Biura w Centrum Miasta Lokalizacja: plac Solny Opis: przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura idealnie zlokalizowanego w sercu miasta. Biuro ma 105 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie nowe, - 2 pokoje tj. sypialnia, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka z toaletą oraz przedpokój, - w kuchni lodówka, zmywarka, pochłaniacz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie już dostępne. Do wynajęcia stylowy, nowoczesny i przestronny apartament 2-pokojowy o pełnym rozkładzie, zlokalizowany w budynku przy ul. Grabiszyńskiej (inwestycja Login City -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł124 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Ogródek piętro domu dwurodzinnego oddziekna kuchnia Z onkem dwie łazienki cicha, spokojna, zielona okolica opis mieszkania: mam przyjemność przedstawić Państwu przestronną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem pracowniczy w Łaziskach. Energia elektryczna oraz woda, śmieci, internet w cenie najmu. Do dyspozycji Najemców I piętro domu: - pokój dwu- lub trzyosobowy - pokój jednoosobowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krępicka

Wrocław,dolnośląskie

38,71 zł/m²155 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal to tak naprawdę jedna powierzchnia wydzielona toaletą, obecnie podzielona ściankami gk gdzie wydzielono pom socjalne i sale przyjęć. Lokal to połowa pawilonu wolnostojącego , jedną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Lipowa

Wrocław,dolnośląskie

4 399 zł104 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia piękny, 3-pokojowy apartament z balkonem na I piętrze w willi przy Alei Lipowej. Apartament jest przestronny, idealny dla rodziny. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Psie Pole , okolica mały dom do wynajęcia. Polecam do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni około 80m2 położony w cichej , zamkniętej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

39,76 zł/m²98 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! lokal do wnajęcia O pow. 98,10 M2, parter, duże witryny! zgorzelec ul. Łużycka! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 98,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia wolnostojący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30 m , zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze widocznej części Wałbrzycha. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania | Wrocław Księże Małe, ul. Katowicka | 50 m Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a jednocześnie dobrego dojazdu do miasta? To mieszkanie będzie idealne! 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

750 zł9 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia pokój nr 5 w 5-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Pałuckiej 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , w zadbanym budynku mieszkalnym. Mieszkanie jest bardzo jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 08.01.2026! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na V piętrze w bloku z windą w samym centrum miasta, tuż przy uniwersytecie Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

38,82 zł/m²255 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaże w bryle budynku

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia duży, 260 metrowy, 3-piętrowy dom z ogrodem na Stabłowicach, po remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dom idealnie sprawi się na siedzibę firmy /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, luksusowy apartament z widokiem na wrocławski Ratusz, położony na 3. piętrze kamienicy Piwnicy Świdnickiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem we Wrocławiu, przy ul. Mieszczańskiej idealne dla osób ceniących komfort, estetykę i świetną lokalizację. Układ pomieszczeń - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²75 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu. Idealna Przestrzeń dla Twojego Biznesu! Zapraszam do wynajęcia przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²250 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Wynajem Dwupoziomowego Lokalu Biurowego w Centrum Wrocławia Prestiżowa Przestrzeń dla Twojej Firmy! Zapraszam do wynajęcia przestronnego, dwupoziomowego lokalu biurowego o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janickiego

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wykończony apartament o powierzchni 38 m , położony na 2 piętrze inwestycji Bernardyńska przy Parku Słowackiego, w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od stycznia 2026! Prezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w miejscowości Obora, gm. Lubin. Bezczynszowe. Nieruchomość po generalnym remoncie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł17 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

850 zł14 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Brochow, ul. Koreanska. Wrocław. Prosze sprawdzic, dobry dojazd do centrum. Willa, ogrodek, grill, cisza spokoj. Pokoj 14m2 umeblowany. Internet. Dla osob bez nalogow. Bez zwierzat. Pracujące lub uczace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kowary,dolnośląskie

1 700 zł39 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości myhome poleca do wynajęcia mieszkanie w Kowarach przy ul. Matejki. Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w zadbanym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

22,22 zł/m²450 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo- biurowy , idealny również pod magazyn oraz handel. Powierzchnia lokalu mającego funkcje usługowe wynosi 370m2 , części biurowej to 80m2. W lokalu są wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krotoszyńska

Milicz,dolnośląskie

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowe mieszkanie, wykończone W wysokim standardzie ze słonecznym balkonem *** Idealne dla młodej rodziny lub pary Gotowe do zamieszkania Bezpieczne osiedle w centrum Milicza z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche i zadbane mieszkanie w dzielnicy o niskiej zabudowie. Wokół dużo zieli. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu. Blisko park i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu atal Oporów z niską zabudową. Układ mieszkania: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

2 540 zł56 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie przy ul. Pochyła 15 we Wrocławiu, idealne dla rodziny lub pary, w pełni wyposażone, przyjazne dla zwierząt, z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milicz,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego mieszkania, położonego w Miliczu przy ulicy Krotoszyńskiej 3a. Mieszkanie o powierzchni prawie 68 m2, znajduje się na drugim.