dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pln/ukr Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami oraz garderobą, usytuowany na VIII piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dmowskiego, w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m , ul. Szybowcowa Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 250 zł29 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz gotowe do wprowadzenia Na wynajem przytulne jednopokojowe mieszkanie w dwupiętrowym bloku w Polkowicach. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, jest ciepły, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Bolesławca. Mieszkanie na trzecim piętrze z piwnicą i miejscem parkingowym. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Husarskiej 5 w Wałbrzychu. ? mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Maślicach! Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego budynku mieszkalnego ( tylko 3 kondygnacje + garaż podziemny ) o powierzchni 55 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53 m położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku, zlokalizowanego przy ul. Spiżowej we Wrocławiu Mieszkanie wyróżnia się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 250 zł23 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w centrum Wrocławia - ul. Madalińskiego / ul. Pułaskiego Apartamentowiec z 2025 roku | Pierwszy najem | Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesna, w pełni urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal o powierzchni 24m z klimatyzacją i podwójnym łóżkiem. W pełni wyposażona. Urządzona w bardzo dobrym, nowoczesnym standardzie. Do zamieszkania od zaraz. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

65,93 zł/m²68 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze z witryną z 6 niezależnymi pomieszczeniami - "indywidualne boksy" zamykane na klucz, nadające się do pracy dla np. agenta nieruchomości, doradcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 120 m2 z ogrodem 350 m2 opiekun oferty: tel: (for english scroll down) Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu 120 m2 z tarasem i ogrodem 350 m2 Apartament 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 200 zł178 m² 46,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni ok 178m2, po kapitalnym remoncie, zlokalizowany przy spokojnej ulicy na osiedlu Wojszyce, w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie wynajmu prezentujemy Państwu mieszkanie położone w Lubinie przy ulicy Łużyckiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,90 m2 składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

23,44 zł/m²128 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 128 m , obejmujący biuro, dużą łazienkę oraz przestronny magazyn z dużymi możliwościami adaptacji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²24 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka przy ul. Hallera, róg Grabiszyńskiej - bez prowizji do biura Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28 m z balkonem, położone na 7. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Probusa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: probusa 11 | Śródmieście Wrocław Metraż: 43 m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe informacje: wysokie sufity, mieszkanie w kamienicy, internet w cenie. Bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł2 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, ul. Krzemieniecka 108 Powierzchnia: 2 500 m Niezależny wjazd z ulicy Krzemienieckiej Oferujemy do wydzierżawienia atrakcyjną działkę o powierzchni 2 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł105 m² 18,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Potrzebujesz większej przestrzeni na wynajem, mam dla Ciebie idealną propozycję. 3 pokojowa nieruchomość w Centrum Wałbrzycha w Rynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, woj. dolnośląskiewynajmę pokój z kuchnią o pow. 35m2 dla pary lub singla, przy ul.Żeromskiego, na czwartym piętrze w bloku z windą. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

700 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój jednoosobowy w przytulnym, 3-pokojowym mieszkaniu na 4 piętrze. 700 zł + 370 zł czynsz stały miesięcznie, wszystkie koszty już wliczone. 1070 zł całość. W cenie są zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł44 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Polecam do wynajmu komfortowe mieszkani e! Nieruchomość składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie po remoncie w Głogowie. 30 m | 2 sypialnie | łazienka | miejsce postojowe pod blokiem | piwnica - Lokal usytuowany na wysokim parterze. Układ; - salon ( szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezposrednia bez prowizji. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostepne od zaraz. Znajduje sie na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy przy ul. Konstantego Damrota. Mieszkanie Nowoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę na wynajem. Mieszkanie słoneczne, znajduje się na parterze. Wielkość mieszkania to 20m2 plus taras 9m2. Całość gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

1 700 zł48 m² 35,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Na ścianach znajdują się nowe tynki, a na podłogach nowe panele lub płytki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **for English scroll down** Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.62 m zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Multi Business Center, ślęza, ul. Akacjowa opis: lokal do wynajęcia w biurowcu przy ulicy Akacjowej 4n. Biurowiec jest w bardzo dobrym standardzie wykończenia, zawiera wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronna, wolnostojąca hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 300 m , idealna do prowadzenia działalności. Część produkcyjno-magazynowa obejmuje 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

1 700 zł35 m² 48,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m , usytuowana na parterze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik. Mieszkanie przeszło kapitalny remont zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Polecam stylową kawalerkę, w ścisłym centrum, wykończoną w wysokim standardzie, o powierzchni 24 m2. Wysokość mieszkania to 3,4 m, co daje wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²26 m² 1 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

BBiuro do wynajęcia 25,78 m + części wspólne Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 25,78 m z oknem, położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł24 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni około 17 m , położona w samym centrum Wałbrzycha. Lokal jest po remoncie, bardzo jasny i ustawny, z funkcjonalnym układem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Zielińskiego 64 (krzyki). Nieruchomość: powierzchnia 47 m2. Piętro 11. Miejskie ogrzewanie. Składa się z jadalni z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

370 zł25 m² 14,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: mieszkanie Bezpośrednio od właściciela! Adres: stanisława Drabika 89b, wrocław, polska Pokoje: 1 Powierzchnia: 25 m Piętro: 0 Cena wynajmu: 2100 zł/miesiąc Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie - Ołbin - przy pwr i Kampusie Grunwaldzkim świetna lokalizacja - idealne dla pary lub studentów - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe m ieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

47,98 zł/m²37 m² 1 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura we Wrocławiu > ul. Klecińska 5 pomieszczenia biurowe o powierzchni od 12,52 m Szukasz komfortowej przestrzeni do pracy w doskonałej lokalizacji? Najważniejsze atuty: ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

33,59 zł/m²28 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy kontener 40 hc do wynajęcia! -> -> Wrocław, ul. Krzemieniecka 110 świetnie skomunikowane miejsce tuż przy A8, z szybkim dojazdem do ul. Klecińskiej, grabiszyńskiej i węzła fat. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Objazdowa

Kłodzko,dolnośląskie

24 zł/m²50 m² 1 188 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Kłodzko, ul. Objazdowa 10 - bezpośrednio Szukasz przestrzeni do prowadzenia działalności lub magazynowania towarów? Ta oferta jest dla Ciebie! Powierzchnia: 49,5 m magazyn +.