dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

91,48 zł/m²131 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal narożny na wynajem 131,17 m, ul. Jeździecka, osiedle Tęczowy Raj Do wynajęcia atrakcyjny, narożny lokal użytkowy o powierzchni 131,17 m, położony na parterze budynku przy ul. Jeździeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł52 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english description below Jeśli szukasz klimatycznego 3 pokojowego mieszkania - w idealnym stanie, - w spokojnej i kameralnej dzielnicy To świetnie trafiłeś/aś. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Pokój w mieszkaniu studenckim przy Sky Tower Do wynajęcia jednoosobowy pokój w mieszkaniu 3-pokojowym na III piętrze w budynku przy ul. Zielińskiego po generalnym remoncie. Dla studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z antresolą w ścisłym centrum Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka z antresolą, położona na wysokim parterze kamienicy w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Placu Grunwaldzkim. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum, w sąsiedztwie uczelnie wyższe tj. Politechnika, uniwersytet Przyrodniczy Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji.W pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego oraz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę w centrum Świdnicy przy ul. Pułaskiego. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł71 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokoje Z balkonem - pierwszy najem W kameralnej inwestycji Pierwszy najem | Gotowe do zamieszkania | Cicha okolica | Balkon | Komórka lokatorska | Nowe budownictwo Przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie 500 metrów od pl. Grunwaldzkiego. Doskonała lokalizacja, cicha uliczka tuż obok uczelni i licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w Legnicy przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabrzańska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o podwyższonym standardzie na ulicy Zabrzańskiej o powierzchni 50m2. *uwaga* 50 m od mieszkania znajduje się ogródek działkowy rod (z wyposażeniem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł26 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, centrum, haukego-Bossaka. Apartamentowiec, blisko tramwaj, rynek, plac Grunwaldzki. Klimatyzacja, internet! Komfortowe mieszkanie na wynajem w sercu miasta! Lokalizacja tego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m zlokalizowane przy ul. Drabika. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją, wolne od zaraz Oferta skierowana jest do pary lub dwóch niezależnych osób! Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw położone na 3 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Jawor,dolnośląskie

2 500 zł62 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i wygodne mieszkanie z balkonem na osiedlu Przyrzecze w Jaworze. Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z balkonem, w pełni umeblowane oraz wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Do wynajęcia bez udziału pośredników oferuje piękne, przytulne mieszkanko. Kawalerka z garderobą dla jednej lub dwóch osób. Możemy wymienić łóżko na większe, jeśli będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

26,05 zł/m²215 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na cele handlowo - usługowe o powierzchni 215 m2. Możliwość zmiany konfiguracji pomieszczeń. Doskonała lokalizacja. Teren utwardzony. Parking. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

65,02 zł/m²106 m² 6 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 106m , położony w nowym budynku przy ul. Wrocławska, żerniki Wrocławskie na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

71,88 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia - lokal usługowy 37,56 m | Wrocław, ul. Prądzyńskiego Oferujemy lokal usługowy po generalnym remoncie, położony na poziomie `0` z bezpośrednim wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (62 m ) przy Podwalu na Starym Mieście, w znakomitej lokalizacji - dwa kroki od Ogrodu Staromiejskiego położonego w sąsiedztwie Teatru Lalek, opery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez udziału pośredników oferuje duże dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią. Narożnik w salonie jest rozkładany i bardzo wygodny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem (w opcji), w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w budynku z windą na o s. Zalesie Komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 41,87 m 2 na którą składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujace się na 6 piętrze sześciopiętrowego budynku z balkonem w budynku z 1992 r. Mieszkalne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł26 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Siechnice,dolnośląskie

65 000 zł1 385 m² 46,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na wynajem nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana przy ul. Kościuszki w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Oferta dedykowana dla singla lub pary *** święta katarzyna - nowe budownictwo - W cenie internet Nowe umeblowane, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe w Św. Katarzynie. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Świebodzice,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Możliwy krótki okres najmu Oferujemy do wynajmu jednopokojowe mieszkanie na poddaszu kamienicy w centrum Świebodzic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie elektryczne podłogowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paniowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oto gotowy, zredagowany i uporządkowany opis oferty wynajmu mieszkania z czytelnym układem i dodaną stopką kontaktową: do wynajęcia Nowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

31 900 zł930 m² 34,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjna na Bielanach. Opis: do wynajęcia powierzchnia magazynowo produkcyjna o powierzchni 750 mkw. + biurowa i zaplecze socjalne 190 mkw w tym szatnie. Nowoczesny obiekt magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 35m znajdujące się na ul. Powstańców Śląskich, w dzielnicy Wrocław-Krzyki, na V piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

3 200 zł42 m² 75,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Wrocław, ul. Piłsudskiego 9a Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na II piętrze. Lokal składa się z: umeblowanego pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 3-pokojowy | Port Popowice | klimatyzacja | 8. piętro | widok | balkon nowa cena: 5000 zł/msc do końca października Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luks 2 pok - centrum - parking - spa - siłownia Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tańskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 400 zł39 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Jelczu-Laskowice! Mieszkanie przy ulicy Tadeusza Tańskiego po generalnym remoncie od o powierzchni 39,4 m2, na którą składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

ul. Tadeusza Rejtana 5, wrocław-Stare Miasto, wrocław, dolnośląskie (mieszkanie wynajem) Cena:2 900 zł (64 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:1 Piętro:3 z 5 Typ zabudowy:kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe , pachnące mieszkanie czeka na najemcę:) Oferujemy do wynajęcia kameralne mieszkanie, po remoncie na Białym Kamieniu, lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Możliwość doposażenia sypialni w podwójne łóżko, biurko. Świeżo wyremontowane mieszkanie z zielenią za oknem. dostępne od ręki Wrocław, ul. Ślężna 11 Powierzchnia: 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta- ul. Daszyńskiego. Lokal o pow. 65mkw składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł56 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny przestronny 3 pokojowy apartament W ścisłym centrum wójciksuper miejsce spacerkiem do Rynku parę minut Podwale okolice Plac Jana Pawła II / Legnicka Serdecznie polecam idealna.