dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 2-pokoje przy ulicy Drabika 66, 37 m2 z ogródkiem i miejscemparkingowym w garażu podziemnym. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia proponuję wyremontowany lokal w dzielnicy Podgórze Na powierzchnię 27 m2 składa się : - duży pomieszczenie sprzedażowo/ usługowe, - zaplecze - łazienka z wc i umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wrocław Fabryczna, opis: do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o całkowitej pow. 2000 mkw. + powierzchnia biurowo socjalna około 600 mkw. obok budynku. Obiekt oddany zostanie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 194,89 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych części Wrocławia - przy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł405 m² 61,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wynajmę obiekty magazynowe z działką 1 ha. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Były budynek kotłowni - ok 85 m. 2. Garaż - ok 50 m. 3. Mieszkanie - ok 50 m. 4. Wiata - ok 270 m. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia miejsca w poczekalni wyremontowanego budynku dworca pkp Smolec z przeznaczeniem na ustawienie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²175 m² 11 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty paweł grzesik tel.   Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 175 m, zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy położony w Bolesławcu, blisko centrum miasta. Opis lokalu: lokal o powierzchni 61 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,60 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w inwestycji Lokum da Vinci. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. 15 minut do centrum samochodem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 10 piętrze, co w praktyce oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe W nowym budownictwie Z tarasem I garażem, bolesławiec, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości przedstawia ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Na wynajem pokój o wielkości 13.5m w 4-pokojowym wyremontowanym mieszkaniu. W pokoju 2 biurka, 2 łóżka, pojemna szafa. Dodatkowo w przedpokoju kolejna szafa i komoda. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej o wielkości 100 m2, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. Biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,23 m² 64,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szukasz dla swojego biznesu hali magazynowej, usługowej? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 540 m2 posiada dwa wejścia do hali. Oba wejścia przez rampę.

Szczegóły ogłoszenia

31,63 zł/m²70 m² 2 214 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia 2 pokoje 70m2 - antresola hali na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego - wejście przez halę wspólnym korytarzem. Pomieszczenia dobrze doświetlone światłem dziennym - świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie w eleganckiej kamienicy, niedaleko ul. Hubskiej. Nieruchomość o powierzchni ponad 80 m2 składa się z czterech pokoi , oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokal do wnajęcia O pow. 31,4 M2, parter, lubań ul. Słowackiego! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31.4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²71,50 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal o powierzchni 71,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości o magazynowo - usługowej funkcji położonej w centralnej części miasta. Obiekt o całkowitej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 27 we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji miasta. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta wynajmu działki zabudowanej budynkiem biurowo-magazynowym wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

16 740 zł620 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Do wynajęcia, hala po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 620 m2 zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu, składająca się z dwóch pomieszczeń magazynowych oraz części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! słoneczne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia W super lokalizacji! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia idealną propozycję dla osób, rodzin, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowy- biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Polecamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy-biurowy na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzone, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich. Wnętrze zostało gustownie zaaranżowane w jasnej, ciepłej kolorystyce gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jasne i stylowe w pełni wyposażone premium mieszkanie w okolicy Placu Grunwaldzkiego Spacious and luxurious fully furnished tenement apartment in the Plac Grunwaldzki neighborhood.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Bielawie przy ulicy Obrońców Westerplatte, 5 minut pieszo do centrum miasta! Mieszkanie gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Ślicznej - pierwszy wynajem po remoncie generalnym. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, podłogi, drzwi oraz meble. Cicha i spokojna okolica z duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, plac Grunwaldzki ul. Nowowiejska opis: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²153,68 m² 6 147 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu biur na I piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki klatka Pl. Orląt Lwowskich 20 B. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 36,23m2 zlokalizowanego na parterze budynku dworca przy ul. Polnej 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej, które przeszło kapitalny remont. Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, klimatyzowane, 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, do wynajęcia, pierwszy najem, winda, bolesławiec ul. Staroszkolna. Wgn Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²44,50 m² 3 093 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odremontowane (między innymi: nowa kuchnia, kabina prysznicowa, podłogi, pomalowane ściany). Przytulne (nie ciasne), ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

91,27 zł/m²126 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo jasny lokal narożny z dużymi witrynami. - 2 wejścia od strony ulicy+ możliwość dodatkowego wejścia od strony podwórza ( np. jako strefa dostaw) -dodatkowo-powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

18,01 zł/m²211 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia hala ok 211M2, pomieszczenie magazynowe, szczytnica, blisko strefy ekonomicznej. Wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenie magazynowe.