dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

24,99 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w lokalizację, która codziennie pracuje na Twój sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej firmie widoczność, dostępność i realny potencjał sprzedażowy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio umeblowane, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na zamykanym osiedlu (szlaban), nowe budownictwo (2009 rok), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Idealna oferta dla studentów, singla młodych par - wójciklicencja 16128 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 200 zł122 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem piękny dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. W pobliżu znajduje sie przystanek autobusowy - ul. Liliowa (darmowa komunikacja miejska),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostafińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł69 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

OD już! Do wynajęcia 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Rostafińskiego, zaledwie 12 minut spacerem od Rynku. Mieszkanie odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasną i słoneczna kawalerkę o powierzchni 33 m , usytuowaną na parterze bloku we Wrocławiu. Mieszkanie to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, elegancki apartament składający się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon. Ponad to do dyspozycji lokatorów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, plac Grunwaldzki - Wybrzeże Ludwika Pasteura Metraż: 65 m Piętro: 5 Dodatkowe informacje: najem okazjonalny + polisa oc Dostępne: od zaraz Mieszkanie gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł58 m² 55,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Uwaga: czynsz najmu jest obniżony ze względu na fakt chęci sprzedaży nieruchomości przez właściciela. Obowiązywać będą 2 miesiące okresu wypowiedzenia i obowiązkowe udostępnienie lokalu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Serdecznie polecam do wynajęcia kawalerkę (35 m2) z wydzieloną sypialnią, usytuowana w dzielnicy fabryczna, Nowy Dwór. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, 27 m2, 2 piętro, krzyki/grabiszyn, ul. Ostrowskiego. Duży pokój, kuchnia oddzielna, łazienka z wc, przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł47 m² 34,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Lubina. Metraż: 47,03 m2. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, 2 dodatkowe mniejsze pokoje, odrębna duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Brücknera

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu niezależnej części domu o powierzchni 22 m , zlokalizowanej w dogodnym punkcie Wrocławia. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jawor,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wc, przedpokój. Do lokalu przynależy także piwnica. Udogodnienia: ogrzewanie oraz ciepła woda z nowego pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania 2-pokojowego z dużym tarasem - Wrocław, ul. Piękna. Pierwszy wynajem! Miejsce w garażu podziemnym Komórka lokatorska Do zaoferowania przestronne i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyremontowana kawalerka o powierzchni 32m2 usytuowana na III piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z : dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

600 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: wynajmę pokój nr 3 w mieszkaniu 5- pokojowym przy ulicy Mierniczej 16 Nieruchomość: powierzchnia 75 m2 Piętro 3 Ogrzewanie elektryczne Internet z wi-fi w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja przy dworcu głównym! pełen rozkład! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Swobodnej. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

73,84 zł/m²71 m² 5 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: marcin Samol | eratia Nieruchomości eratia prezentuje na wynajem lokal użytkowy położony we Wrocławiu, na Starym Mieście, w odległości 0,5 km w linii prostej od Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem mieszkanie w samym centrum miasta. Idealna lokalizacja dla każdego studenta! Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł37 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie 37,38m2 po remoncie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, w centrum , spokojnej okolicy, mieszkanie położone jest na 2 piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na piątym piętrze w bloku blisko centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele; okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 22 września komfortowa kawalerka z balkonem , Wałbrzych (piaskowa Góra, ul. Gajcego). 4 piętro, powierzchnia 25m2 mieszkanie składa się z: - dużego pokoju (ok 16m2 ), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu, położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej dzielnicy Wrocławia, z powierzchnią 18 m , mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Krzycka, wrocław Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowane przy ul. Krzyckiej jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament znajdujący się na osiedlu Lokum Vena przy ul. Prusa w zielonej części dzielnicy Śródmieścia. Piękny apartament został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł24 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Prusa w Bolesławcu. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neptuna

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pok. zlokalizowane na II piętrze w budynku z windą. Lokal o pow. 54 m2 składa się z: - pokoju dziennego, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²41 m² 2 277 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia piękny przeszklony lokal biurowy w samym centrum Wrocławia! Biuro o powierzchni 41,40 m2, na którą składają się dwa pomieszczenia - jedno przejściowe ("sekretariat") oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł18 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z tarasem w centrum Wrocławia ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 18 m2 dla 1 osoby. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Lubin

Lubin,dolnośląskie

21,33 zł/m²750 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - handlowy w Centrum Lubina o pow. 750 m2 Nieruchomość idealnie nadaję się na wszelkie usługi ; przedszkole, siłownia, pomieszczenia biurowe, finansowe i usługi handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najbardziej dynamicznych miast w Polsce, które łączy bogatą historię z nowoczesnością. Wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł52 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym mieszkaniu z prywatnym ogrodem i tarasem - idealne połączenie komfortu i zielonej przestrzeni w spokojnej części Wrocławia. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta w otoczeniu zieleni i ciszy? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.