dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 224 ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Świetna lokalizacja lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu dużego lokalu użytkowego o pow. 250 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Nowa Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn: odświeżone mieszkanie 54m z balkonem, garderobą i miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odświeżone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wojska Polskiego - Tarninów 2-pokojowe z balkonem w bloku na ogrodzonej posesji z parkingiem Wynajem w trybie najmu okazjonalnego. Wygodne, mieszkanie z balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł181,37 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

17 280 zł1 080 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica Wrocławia Do wynajęcia ogrzewany magazyn 1080 m2 o wymiarach 18 x 60m z dwoma dokami hydraulicznymi. Posadzka niepylna przemysłowa, wysokość 8 m, świetliki,.

Szczegóły ogłoszenia

64,87 zł/m²154,16 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Biuro |usługi!| Gastronomia! Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

22,90 zł/m²214 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w samym rynku w Nowej Rudzie, zapraszamy inwestorów do kontaktu. Polecamy lokal o powierzchni 214 metrów kwadratowych w samym rynku Nowej Rudy, tuż obok ratusza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu ul. Jana Piwnika Ponurego Mieszkanie wyposażone, gotowe do wynajęcia Opcja korzystania ze strychu (suszenie prania, przechowywanie) zaliczki na opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni: 11m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na Stabłowicach. Dostęp 24h/dobę. Toaleta w budynku obok. Parking w cenie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Wynajmę duży dom usytuowany w Kuźniczysku, pomiędzy Trzebnicą, a Miliczem, na działce o pow. 333 m. kw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²251,12 m² 18 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł61,10 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowany apartament. Możliwość wynajmu z miejscem postojowym. Nieruchomość położona w nowej kamienicy przy ul. Bema w Lubinie. Gustownie wykończone mieszkanie o pow. 61.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze, przy ulicy Karłowicza w Jeleniej Górze. Powierzchnia 38m2 obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn o powierzchni 323 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie świetlikiem, małe zaplecze socjalne, wysokość ok. 8 m, dojazd samochodów ciężarowych, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo o powierzchni 500m w pięciopiętrowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy, wyposażonym w windę i recepcję. Cały budynek, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- śliczne nowe mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku novaforma. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn, hala produkcyjna o pow 500mkw. moze być minimum 250 mkw lub zwiększenie do około 1000 mkw. toalety, skcjal, biura wg modułów do 600 mkw. Magazyn ogrzewany, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje stylową, loftową kawalerkę na wynajem w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy na ul. Wojska Polskiego 44. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

43,20 zł/m²27,78 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy przy ul. Wojska Polskiego Do wynajęcia duży pokój na biuro w stylowym lokalu 4-pokojowym w kamienicy obok Kurii Biskupiej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: dominika Kasprzyk Tel:   english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal położony w okolicach Dworca Głównego - bezpośrednio przy skrzyżowanie ul. Wesoła / ul. Łódzka, wrocław! Lokal dwupoziomowy położony na parterze oraz piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²74,66 m² 3 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku byłego dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z czterech pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

4,50 zł/m²1 259 m² 5 667 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali w dwukondygnacyjnym budynku o powierzchni 1 259,50 m2 byłej Straży Granicznej znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

25 060 zł716 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej klasy A w prestiżowej lokalizacji na wrocławskim Księżu Wielkim. Projekt zakłada powstanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej powierzchni 225,38m2 usytuowanego na wysokim parterze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajdujące się w Szczawnie - Zdroju, położone blisko parku , doskonała propozycja dla osób ceniących sobie spokój , naturę oraz urok uzdrowiskowego miasteczka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem Kategoria : Lokal użytkowy Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 10,5m2 Piętro: II największe zalety! Centrum miasta, deptak Zadbana kamienica Pomieszczenie socjalne Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Do wynajęcia , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. piętrze budynku z 2013 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²183,45 m² 9 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 183 m | Ścisłe centrum | 9172 zł + vat | Parking Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 183 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#####kontakt agata mrożek   ##### szanowni państwo biuro pobiera prowizję od najemcy. 2 pokoje W tym jeden Z aneksem kuchennym, budynek Z 2000r., ZAMKNIĘTE OSIEDLE, LOKALIZACJA.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Legnica, lokal pod usługi, biuro, sklep, wynajem. DO wynajęcia lokal W ścisłym centrum legnicy O pow. 64 m2. Położony przy głównym deptaku starego miasta. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,34 m² 54,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,34m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku bezczynszowym w centrum miasta Polkowic. Świetna lokalizacja tuż obok Rynku Polkowic.