dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę na wynajem, położoną w sercu Wrocławia - tuż obok Galerii Sky-Tower, w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł58 m² 55,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Przyjaźni 34f w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku przy ul Gołężyckiej - Kozanów. Mieszkanie o powierzchni 48,10m2 składa się z: - salonu (18m ) z wyjściem na duży balkon - sypialni (11m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

37 206 zł2 067 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 2067 m . Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m , duża moc energetyczna , wysokość do 7,9 m, brama wjazdowa, dwie suwnice o nośności 3,2 T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł14 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia nowoczesne i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu, bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Przystanki tramwajowe (linie nr 8, 31 i 32).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i osobną kuchnią | Spokój, zieleń i las tuż za oknem | Sołtysowice Szukasz miejsca do życia, które łączy wygodę miejskiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże I komfortowe dostępne od zaraz! przy olimpia port! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Chałupniczej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w pełni wyposażone, na 1 piętrze z balkonem i garażem. Dla max 2 osób! Lokalizacja: wrocław > Psie Pole > Lipa Piotrowska > ul. Bazyliowa Mieszkanie - słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49m, dwa pokoje, balkon. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, stolarka drzwiowa i okienna nowa, blok ocieplony (mieszkanie bardzo ciepłe). Łazianka połączona z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 990 zł25 m² 78,19 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu walk-in! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

84,55 zł/m²110 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczny w centrum Wrocławia. Jedyny taki duży lokal w tej okolicy, który łączy w sobie niepowtarzalny klimat budynku z historią i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z niezależnym wejściem zlokalizowane na parterze w budynku domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²173 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lub sprzedaży narożny lokal o powierzchni 173 mkw. składający się z przestronnej sali sprzedaży, pom. socjalnego, wc, przedsionka. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,50 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł117 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem, które łączy przestrzeń, funkcjonalność oraz bezpośrednią bliskość natury z udogodnieniami życia miejskiego. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²82 m² 4 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjne biuro w dobrym standardzie ul. św. Antoniego / Włodkowica Polecam biuro do wynajęcia na IV piętrze ( winda ) o powierzchni 82,06 mkw. Pomieszczenia: 2 oddzielne pokoje, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na 10. piętrze prestiżowego budynku Odra Tower. Dzięki wysokiemu położeniu możesz codziennie cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona w Cieplicach na parterze z osobnym wejściem. Składa się z dużego pokoju, kuchni i łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

70 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

do wynajęcia powierzchnia handlowa w formacie open space w otoczenie pozostałych najemców wraz z dedykowanym pomieszczeniem biurowym i zapleczem socjalnym. Powierzchnia powstaje poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny. Umowa na minimum rok. Polecam do wynajmu mieszkanie przy ul. Przyjaźni, budynek focus. Powierzchnia 63 mkw ( pokoje: 8,48 mkw, 11,36 mkw, 28,83 mkw ten z aneksem kuchennym), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica Grunwaldzka. Wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji dla studiujących i nie tylko. W miejscu wielu wyższych wrocławskich uczelni /politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł47 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Śródmieście, ul. Jedności Narodowej, świetna komunikacja (tramwaje i autobusy). Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy. Okna od strony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Jest tu widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanną i wc oraz przestronny przedpokój. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia góra domu o pow. 140m2 w Centrum Świdnicy z niezależnym wejściem. Nieruchomość składa się z: salon z aneksem , dwie sypialnie + 3 otwarta, łazienka, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z balkonem w prestiżowej Inwestycji atal towers przy ul. Sikorskiego z widokiem na rzekę. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w budynku jednorodzinnym calkowicie niezalezne z dostepem do ogrodu z miejscami na samochody w spokojnej dzielnicy blisko lasku Zlotoryjskiego polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

23,70 zł/m²211 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny 211 m na wynajem gotowy do rozpoczęcia działaności Idealny na restaurację, bistro, catering lub kuchnię domową Prywatny parking - komfort dla klientów i dostawców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

46,95 zł/m²213 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal/pomieszczenia biurowe w Prestiżowym biurowcu w Lubinie Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w prestiżowym budynku z dużym parkingiem. Do Wynajęcia na I piętrze - ok 213m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 750 zł49 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustronie - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na 8. piętrze prestiżowego budynku Odra Tower. Dzięki wysokiemu położeniu możesz codziennie cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 107 zł273 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 273m2. Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m ,moc energetyczna, brama wjazdowa. Zaplecze socjalno- biurowe, parkingi. Doskonała lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 3 pokojowy o powierzchni 65m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduję się w inwestycji przy ulicy Księcia Witolda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, wyremontowana kawalerka o powierzchni 36m2 zlokalizowana na II piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, kwadratowej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

175 zł/m²4 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w samym centrum Szczawna Zdroju. Lokal ( kiosk) położony przy głównym deptaku ( ul. Kościuszki ) , główny ciąg pieszych. Do lokalu doprowadzona jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m, z dużym tarasem położonego w nowej prestiżowej inwestycji Quorum Apartments przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 zł72 m² 180,56 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Wyjątkowy apartament usytuowany na 14 piętrze w prestiżowej inwestycji Quorum, przy ul. Sikorskiego. Świetna lokalizacja tuż przy nabrzeżu Odry i zaledwie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł57 m² 52,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pok | Duży Taras! |jagodno | Opiekun oferty : Do wynajęcia komfortowe 2pok. mieszkanie z dużym tarasem przy ul. Szuberta. 57m2, pełni umeblowane, na spokojnym nowym osiedlu. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38m2 w inwestycji Angel Wings na Przedmieściu Oławskim ulica Walońska. Mieszkanie jest dostępne od 01.06. 2025 mieszkanie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Widłakowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł2 000 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem Wrocław, fabryczna, osiniec Lokalizacja: ul. Widłakowa, wrocław w pobliżu Portu Lotniczego i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 400 zł54 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa. Kompleksowe, wyposażone i miejsce postojowe w cenie! We speak English, call for more details! informacje podstawowe Cena: 3400 zł +.