dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 234 ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne, 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego - tuż przy Politechnice i wydziale chemii uw. Gustownie wykończone wnętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²106 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pięknie doświetlone biuro z widokiem na Plac Wolności. Taras 40 mkw pozwala na korzystanie z widoków. Open space z własnym aneksem kuchennym, z przestrzenią dla recepcji i 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 16,60 m , usytuowany w Boguszowie-Gorcach, w dzielnicy Gorce, przy głównej ulicy , z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

88,89 zł/m²90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy - idealny na kancelarię lub siedzibę firmy. Na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 90 m , zlokalizowany w prestiżowym budynku o grubych murach.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł217,88 m² 13,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 738 m²

DO sprzedaży lub wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy O pow. Użytkowej 667 M2 Z ogrodzonym placem oraz pomieszczeniami biurowo - socjalnymi położony W atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

63,88 zł/m²407 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 407m2, parter, parking, świetna lokalizacja - Lubin Tylko u nas! Oferujemy d o wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 407m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 105,50m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową, gastronomiczną lub handlową. Składają się na niego: główna sala, 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30,50 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżona kawalerka z widokiem na ogródki działkowe. Nowe budownictwo (2000 r.) przy ul. Bolesława Prusa, ołbin. Miejsca postojowe dla mieszkańców osiedla za szlabanem. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

45,20 zł/m²88,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 88,5 m 2 - Lubin - Centrum. Lokal położony na parterze, w głównym ciągu pieszych, miejsca postojowe przed lokalem. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 zł100 m² 54,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękny dom z ogrodem znajdujący się zielonej, spokojnej okolicy, tuż za granicami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy apartament z antresolą i tarasem | 85 m | Wrocław-Huby (ul. Pawia / Borowska) Szukasz mieszkania z klimatem, które ucieka od standardowych, nudnych układów? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna z suwnicą 7 ton, powierzchni magazynu około 1300 m2. biura dostępne na piętrze w module 250 m2 do 500 m2, istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal Z dużą witryną na parterze ścisłe centrum! Lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składa się przestronna, jasna sala główna oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Czerniawska, krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł226 m² 28,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom do wynajęcia z widokiem na Karkonosze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która urzeka niepowtarzalnym klimatem Cieplic - jednej z najbardziej malowniczych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

8 160 zł6 800 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny z potencjałem Wrocław, fabryczna, osiniec Lokalizacja: ul. Widłakowa, wrocław w pobliżu Portu Lotniczego i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe studio z wydzieloną sypialnią w nowym budynku, przy ulicy Kurkowej. Kurkowa | nowy budynek Z windą | 28,42 m2 | studio | balkon | 3 piętro Mieszkanie dostępne od 15 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Żerniki Wrocławskie - działka na wynajem o dużej powierzchni 0,5 ha. Położona przy głównej drodze przy ul. Strzelińskiej. Posiada dostęp do wszystkich mediów. Możliwe składowanie, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem długoterminowy hala handlowo-usługowa 360 m Kamienna Góra Na wynajem przestronna hala handlowo-usługowa położona w doskonałej, widocznej lokalizacji przy ul. Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana w bloku na Os. Błękitnym w Dzierżoniowie. Kawalerka wyremontowana: okna pcv, nowe instalacje, na ścianach gładź na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na parterze w pobliżu centrum. W kuchni znajdują się meble oraz sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szymanów ul. Lotnicza 146 działka o powierzchni 9,886 mkw dzierżawa dz. nr 108/5 Szymanów miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis ogłoszenia pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia część budynku dworcowego o pow. użytkowej 84,00 m2 w miejscowości Pawłowice.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,90 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam do wynajęcia biuro 62,90m2, w bardzo reprezentacyjnej kamienicy z ochroną, w samym sercu Wrocławia, w okolicach Rynku. Budynek bez barier! Budynek 5 piętrowy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości New Home prezentuje ofertę wynajmu wyjątkowo przestronnej i wszechstronnej powierzchni handlowo-usługowej, położonej w znakomitej lokalizacji Bolesławca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem ofety jest lokal handlowo usługowy w Chrząstawie Małej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia urzytkowa 92 m Sala sprzedaży, niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,50 m.kw. położone w budynku przy ul. Bakaliowej na osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł6 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o pow. 6000 m2, wysokości do suwnicy ok.5 metrów, posadzka betonowa. Hala doświetlona, z suwnicą o udźwigu 10 i 6 T, wysoka moc energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Lokalizacja: ul. Świstackiego, ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for the apartment? Do not hesitate to contact me. Close to international schools. Polecamy do najmu od 01.04.2026 luksusowy apartament 3 pokojowy o pow. 87m2 usytuowany na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²192 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biuro magazyn położony Psie Pole dobry dostęp do aow Bardzo dobrze usytuowana pod względem komunikacyjnym. Blisko do Autostrady i Obwodnicy Śródmiejskiej. Dojazd również mpk - , autobus.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Budynek magazynowo- biurowy z bardzo dobrym dojazdem. Hala magazynowa z odrębną bramą ok 175 m2 3 pomieszczenia biurowe pomieszczenie ekspozycyjno-handlowe toaleta Media: prąd, siła, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124 mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Czartoryskiego. Lokal znajduje się w budynku z 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,31 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Mieszkanie dostępne od drugiej połowy maja/czerwca* Do wynajęcia przytulna kawalerka o pow. 29.31 m2 położona przy ul. Makowej 26b w Kiełczowie. Atuty: * Mieszkanie jest bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, ogrzewana o powierzchni około 800m2. Wysokość - 3,5 - 4,5m, brama z poziomu 0 , dojazd tir. Wymiary hali 12m x70m.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 050 m² 57 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro open-space o pow. 1050 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament z balkonem | 10. piętro | Garaż | Strefa spa Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 54 m , usytuowane na 2. piętrze w czteropiętrowym kameralnym apartamentowcu przy ulicy pomorska/księcia Witolda. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Żeromskiego 26 w Boguszowie-Gorcach. -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. Piętro 2 z 3. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia