dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

2 500 zł67 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 66,60 m 2 , usytuowane na 3- piętrze w kamienicy - chojnów Blisko centrum miasta w pobliżu nowe osiedle domków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie ,położone w strefie A Szczawna Zdroju, z miejscem parkingowym za zamykaną bramą. W skład mieszkania wchodzi salonik z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

2 399 zł50 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze przy ul. Zaporoskiej (krzyki-Sky Tower-Powstańców Śląskich-Centrum) Mieszkanie znajduje się w idealnej komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 36 m mieszkanie we Wrocławiu na zielonym Biskupinie przy ul. Canaletta. Mieszkanie składa się z: - pokoju - pokoju z aneksem kuchennym, - przedpokoju - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zduńska

Wrocław,dolnośląskie

30,61 zł/m²98 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 98 m2, położony na 1. piętrze budynku przy ul. Zduńskiej 10. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, gabinet, pracownia lub przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, klimatyzowane mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Bacciarellego 54 na Biskupinie. Lokal o powierzchni 42 m z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie blisko centrum, przy ulicy Na Grobli, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry - 10 minut do Rynku. Mieszkanie z balkonem zlokalizowane jest na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł29 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: przytulne mieszkanie o powierzchni 28,67 m2 zlokalizowane przy ul. Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Układ mieszkania: * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stein

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, z balkonem położone w bloku z 1990 roku w Śródmieściu przy ulicy Edyty Stein. Lokalizacja znakomita,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł46 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki / Huby / ul. Wesoła Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,5 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od 01.10. Parking ogólnodostępny. Do wynajęcia wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł42 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane oraz urządzone - gotowe do wprowadzenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 600 zł90 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje do wynajmu nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 400 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Osiedle Młodych, świdnica wombat nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na popularnym Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: stare Miasto / ul.Tęczowa Ilość pokoi:2 Metraż: 40 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 (winda) Informacje dodatkowe: Dostępne od 1 czerwca. Budynek z 2020 roku Do wynajęcia nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie do wynajęcia atrakcyjne lokale handlowe w doskonałej lokalizacji - Galerii Handlowej w Stroniu Śląskim przy ulicy Zielonej. To doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koniecznie obejrzyj film W sekcji otodom, aby obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia Z domu! wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia stylowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki do wynajęcia. Omawiane kawalerka o powierzchni 33,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3 pokoje o wysokim standardzie (po generalnym remoncie) w bloku przy ul. Żmudzkiej, 1 piętro jest również nowa winda. W pełni rozkładowe, jasne, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 zł10 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do komfortowego pokoju jednoosobowego poszukiwana jest pracująca, dbająca o porządek i dobrą atmosferę dziewczyna. Pokój wyposażony jest w nowe łóżko i nowy materac, nową szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajmu nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż za Psim Polem w Wilczycach. Koszt najmu 6.000zł +media. Kontakt: pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

77 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Na wynajem narożny, bardzo wysoki lokal położony w zabytkowej kamienicy w centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: budynek znajduje się w historycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

4 700 zł85 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni urządzone mieszkanie w Szczawnie Zdroju, położone w kilkurodzinnym budynku, wraz z miejscem postojowym. Posesja ogrodzona z zamykaną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutosławskiego

Oława,dolnośląskie

2 900 zł76 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

1. Trzy pokoje 2. 76 m2 3. Umeblowane 4. Wyposażona kuchnia i łazienka 5. Wysoki standard Mieszkanie dla maksymalnie 4 osób! _____________ Zapraszamy do wynajęcia przepięknego, trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

3 999 zł160 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony warsztat samochodowy na obrzeżach Chojnowa (michów)! Oferta obejmuje: wynajem przestronnej hali z cześcią biurową o pow. łącznej około 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowa kawalerka o pow. - 27 m . ul. Mickiewicza Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł53 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Piękne, trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Port Popowice. Otoczenie nieruchomości: port Popowice to nowe osiedle we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Przedmieściach Oławskich, przy ulicy Komuny Paryskiej o powierzchni 42m2 w nowym bloku "paryski Zakątek." Mieszkanie ma powierzchnię razem 42m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

550 zł11 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 1-2 osobowy pokój z balkonem o powierzchni 10,8 m2 w mieszkaniu 6-pokojowym przy Al. Gen. Józefa Hallera 99 we Wrocławiu *mieszkanie jest położone na Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Budynek jest bardzo dobrze utrzymany, wyposażony w windę. Dodatkowo w patio budynku znajduje się kameralny plac zabaw dla małych dzieci udostępniony tylko mieszkańcom bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł47 m² 62,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na olimpia port Z widokiem na rzekę! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Olimpi Port. Mieszkanie o pow 46,68 mkw składa się z: - salon za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni 500 m2. Obiekt w pełni przygotowany do prowadzenia działalności. Posiada samodzielne ogrzewanie, biura, pełne zaplecze sanitarne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę w Świdnicy na Osiedlu Młodych ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego. Tylko U nas! Kawalerka o powierzchni 26,3m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²113 m² 6 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w bliskiej odległości od Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej , z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową lub biurową. Jedynie 60 złotych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy bez windy, w samym centrum rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie Z tarasem! gotowe do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu podziemnym! cicha okolica! super komunikacja! do wynajęcia od 1 września! osobom ze zwierzętami bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję lokal o powierzchni 60m2 znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin , usytuowany w kamienicy po termomodernizacji na parterze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł38 m² 70,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

38,06 /apartament z widokiem na rzekę z balkonem + komórka lokatorska/młyn Maria Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 38,06 m2. Lokal znajduje się w zrewitalizowanym Młynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

27,46 zł/m²218 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wolno stojący lokal użytkowy kondygnacyjny. Lokal jest po remoncie, w każdym pomieszczeniu zamontowane są czujniki ruchu. Do wykończenia pozostała piwnica, która nadaje się do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij