dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji Nowego Miasta w Wałbrzychu. Doskonała dostępność do wszystkich potrzebnych miejsc tj. sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie na cichym osiedlu Z ogrodem miejsce postojowe osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy najem okazjonalny Mieszkanie o powierzchni 56 m oferuje przestrzeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy na zasadach najmu okazjonalnego przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości Willa prezentuje: do wynajęcia zadbane mieszkanie z jasną kuchnią położone w bloku w dzielnicy Gorce o powierzchni 40m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł49 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2-pokojowego na wynajem, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

2 050 zł34 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję bez pośredników do wynajęcia klimatyzowane 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2, w czteropiętrowym budynku w dzielnicy Muchobór Wielki ul. Hłaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Wrocław,dolnośląskie

112,99 zł/m²162 m² 18 361 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu możliwość przejęcia gotowego, dobrze prosperującego biznesu w postaci restauracji zlokalizowanej bezpośrednio na wrocławskim Rynku. Gdzie: wrocław, rynek Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wańkowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł23 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ul. Lotnicza 146 - działka o powierzchni 9,886 mkw - dzierżawa - dz. nr 108/5 Szymanów Teren położony na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w pełni wyposażone na osiedlu Nowe Miasto Różanka - na I piętrze budynku z windą. Zarówno mieszkanie, jak i wyposażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (1 duży pokój) Bardzo ładne przytulne mieszkanie. Wyposażenie: pokój: szafa, komoda, łóżko, telewizor , stół , krzesła. Przedpokój: szafka na buty Łazienka: wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem nowego mieszkania 2-pokojowego we Wrocławiu - ul. Drabika, jagodno Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wyposażone w system smart home, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English and French. Do wynajęcia - 2 pokojowe, klimatyzaowane, nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej na Tarnogaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Przyjaźni, na osiedlu Partynice, niedaleko Parku Południowego. Opis mieszkania: lokal dwupokojowy, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł38 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy 38m2 z klimatyzacją Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

6 zł/m²2 630 m² 15 780 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia unikatowy obiekt przemysłowy - Fabryka Papieru w Dąbrowicy, gmina Mysławkowice. Ważne! Obiekt jest dostępny do wynajęcia w elastycznych opcjach: można wynająć go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

ul. Lotnicza 146 - działka o powierzchni 9,886 mkw - dzierżawa - dz. nr 108/5 Szymanów miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł49 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie znajduje się w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30 m2 , na które składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

490 zł11 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jednoosobowy pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ulicy Prusa 15, w pobliżu parku Stanisława Tołpy *powierzchnia 11 m2 *2 piętro w kamicy *w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł56 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.05*** Oferta wyłącznie w SDP NIERUCHOMOŚCI Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

English below Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni rozkładowego, 3 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Inowrocławskiej 1. Nieruchomość Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem na zieleń. Usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł112 m² 106,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksus, widok i przestrzeń - wyjątkowy apartament we Wrocłąwiu przy Księcia Witolda. Dostępny od 1 kwietnia 2025. Zadzwoń i umów się na prezentację! nr tel. Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe w okolicach krzyżówki na Nowym Internet w cenie! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu przy ul. Prądzyńskiego 47 *powierzchnia 12 m2 *piętro 1 *miejskie ogrzewanie *internet w cenie *bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

6 zł/m²300 m² 1 800 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł52 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Spółdzielczej - Biskupin. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, słoneczne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

6 zł/m²5 700 m² 34 200 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²138 m² 8 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na I piętrze przy ulicy Krzyckiej / Życzliwej we Wrocławiu (krzyki) na terenie centrum biznesowego. Lokal jest wykończony pod klucz. Gotowy od razu do wynajęcia. Atutem są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 100 zł53 m² 77,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English scroll down. Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania w sercu Wrocławia, na Wyspie Piasek, na przeciwko Ostrowa Tumskiego. To przestronne, pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

460 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy z balkonem w mieszkaniu 8 pokojowym niedaleko pwr, przy ul. T. Kościuszki 89 we Wrocławiu *powierzchnia 8 m2 *3 piętro *miejskie ogrzewanie *2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 300 zł62 m² 102 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3-pokojowy | widok na rzekę | centrum, księcia Witolda Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***english version below*** *** wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia piękne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siostrzana

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł55 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, klecina, box garażowy opiekun oferty Tel: (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 3pok. mieszkanie o pow.55m2 usytuowane w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie umeblowane do wynajęcia zlokalizowane w centrum na ulicy Grodzkiej w Lubinie. Piętro; 4/4 W mieszkaniu znajduje się salon, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o pow. 42m2 zlokalizowane na II piętrze w Centrum. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł36 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje Drugi najem Ogródek Wynajmę prawie nowe, przytulne i wyposażone mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym budynku na Osiedlu Zielna z dużym zielonym dziedzińcem na którym.