dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł51 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację 7 dni W tygodniu! Effective-Home tel. Mieszkanie 3-pokojowe W rynku Z balkonem I klimatyzacją przy ul.Wita Stwosza Mieszkanie położone na piętrze III. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Polkowice,dolnośląskie

32 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie wynajm lokalu usługowego o powierzchni 125,5 m2 dający szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych i dostosowania do własnych potrzeb. Przed lokalem znajduje się własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Na wynajem 3 pokojowy apartament (84 m2) zlokalizowany na VIII piętrze budynku Angel Wings, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto oraz na rzekę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do wynajęcia na wyłączność bardzo ładne, przestronne oraz wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w świetnym standardzie, posadowione na 11 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do wynajęcia piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, posadowiony w willowej części Cieplic. Na powierzchnię domu ok.160 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

34 860 zł2 490 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Magazyny: wrocław / Krzyki / Fabryczna / Psie Pole/ Moduł magazynowo/produkcyjny wysokiego składowania. Wysokość składowania 10 m. Ogrzewanie gazowe Wyposażenie: dok i brama z poziomu 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł52 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, narożne mieszkanie z ogródkiem. Zapraszam do wynajęcia przestronnego, ponad 52metrowego mieszkania dwu pokojowego znajdującego się przy Grota-Roweckiego 110. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²73 m² 5 842 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Afi Home Długa Powierzchnie dostępne od zaraz - bezpośrednio od Właściciela. Lokale handlowe Inwestycja afi Home Długa przy ul. Długiej 5 położona jest w dogodnej lokalizacji, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, stare Miasto, ul. Oławska układ biura - 38 m2 - 3 piętro z windą - 2 gabinety - podział gabinetów wykonany ze szklanej ściany standard - klimatyzacja - oświetlenie led -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Irysowa

Wrocław,dolnośląskie

18 000 zł484 m² 37,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia nowy magazyn z biurami na Bielanach Wrocławskich. Lokalizacja Bielany Wrocławskie, okolice ul. Irysowej, dobry dojazd do Autostrady i do miasta. Otoczenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

38 996 zł1 226 m² 31,81 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Ołtaszyn - Wysoka - Cztery podkowy Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

47 zł/m²140 m² 6 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, stare Miasto, ul. Oławska układ biura - 140 m2 - 1 piętro z windą - 2 pokoje typu open space (54 + 62 m2) oraz sekretariat - podziały częściowo wykonane z szklanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

37 zł/m²122 m² 4 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna 6 min od Centrum, 10 min od aow, 14 min od Dworca Głównego pkp i pks atuty: w pobliżu ch Magnolia, siłownia mcfit, placówki banków, placówki medyczne. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Irysowa

Wrocław,dolnośląskie

38 996 zł1 226 m² 31,81 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

51 875 zł4 150 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wrocław Krzyki ( Południe - sąsiedztwo aow ). Hala magazynowa przystosowana do działalności produkcyjnej ( dodatkowe doświetlenie, wzmocniona posadzka ). Powierzchnia hali 4.150 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²370 m² 16 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Brak prowizji! lokalizacja Wrocław, stare Miasto, ul. Oławska układ biura - 370 m2 - 4 piętro z windą - open space oraz gabinety - 3 łazienki na wyłączność (jedna z prysznicem) - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn z częścią biurową - lokalizacja na trasie Bielany Wrocławskie - Magnice tj. Domasław. Magazyn Magazyn wysokiego składowania - 10 m, ma powierzchnię 1800 m2, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

21 000 zł4 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka we Wrocławiu, ul. Kwidzyńska. Lokalizacja Miejsce dobrze skomunikowane z miastem, łatwy dojazd także komunikacją miejską - przystanek tramwajowy jest kilkanaście metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²169 m² 9 474 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, fabryczna, ul. Lotnicza układ biura - powierzchnia 169,18 m2 - 2 piętro z windą - biuro typu open space z gabinetami - sala konferencyjna - sekretariat - kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bema

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²322 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Lokalizacja: centrum - pl. Bema / ul. Kilińskiego lokalizacja Prestiżowa lokalizacja w skali miasta, centrum, obok placu Bema. Wokół zabudowa usługowo-biurowo-mieszkaniowa. Łatwy dojazd, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł18 m² 133 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem komfortową i funkcjonalną kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy Ogrodzie Botanicznym. Dostępna od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze Kompas Nieruchomości. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gaj, ul. Orzechowa * kawalerka * Metraż: 32 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia duża kawalerka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ми розмовляємо також українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! Feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 710 zł31 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie Z tarasem - spokojna lokalizacja wrocław, ul. Kutrzeby 66, ołtaszyn Proponujemy do wynajmu przytulną kawalerkę o powierzchni 31 m , znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Wrocław, okolice ul. Nabycińska Metraż: 49 m2 4/7 piętro / winda miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Bardzo dobra lokalizacja, spokojne i ciche miejsce. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 360 zł384 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy o łacznej powierzchni 384 m2 w tym ok. 80 m2 powierzchni socjalno/biurowej. Dodatkowo do magazynu przynależy ok 460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

37,50 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości "komfort" oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16m2+ aneks kuchenny. Lokal znajduje się na 1 pietrze w budynku biurowo/handlowym. Ogrzewanie biura we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 975 zł1 450 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 6000 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł500 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 7000 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 225 zł950 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 7000m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 400 zł1 325 m² 41,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Lokalizacja: wrocław Krzyki Hala produkcyjno magazynowa z zapleczem biurowym o łacznej powierzchni 1328 m2. W skład powierzchni wchodzą: - hala główna - powierzchnia - 1.116,59 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Giełdowa

Wrocław,dolnośląskie

5 250 zł210 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - klecina/oporów Magazyn z rampą bez bramy z poziomu 0. Magazyn położony jest na terenie przemysłowym w ok. Oporowa i Kleciny. - moduł 210 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południowy wschód - przy wschodnim zjeździe na autostradę A4 Do wynajęcia hale magazynowe z wydzieloną częścią socjalno - biurową. Obecnie posiadamy magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 275 zł251 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina Do wynajęcia trzy moduły magazynowe o powierzchniach 250 m2, 360 m2 i 420 m2 Magazyny położone są na terenie przemysłowym w ok. Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

35 zł/m²345 m² 12 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Nowy Dwór Dwupoziomowy lokal usługowo/biurowy usytuowany na jednym z najwiekszych osiedli mieszkaniowych we Wrocławia ( Nowy Dwór / Muchobór ). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²83 m² 9 130 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wrocław - Krzyki ul. Racławicka Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 83 m2 zlokalizowany na osiedlu Planty Racławickie przy ul. Racławickiej. Bardzo dobra ekspozycja, lokal położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²348 m² 15 660 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Kosmonautów Narożny lokal użytkowy o powierzchni 350 m2 z możliwością dobrania dodatkowych 196 m2 ( lokal sąsiedni ). Duże witryny od frontu, okna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij