dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

14 000 zł1 700 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: wrocław Fabryczna Do wynajęcia działka usługowa przy ul. Strzegomskiej. Lokalizacja Lokalizacja działki idealna dla każdego rodzaju usług. Nowy dwór jest jedną z większych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Osieczów

Osieczów,dolnośląskie

1 700 zł30 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Pokój umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²136 m² 7 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Piłsudskiego układ biura: moduł biurowy składający się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 135,73 m2 (możliwość aranżacji na nowo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 700 zł93 m² 39,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Pawilon, hala pod Twoją działalność usługową. Oferuję na wynajem halę handlową w bardzo dobrym stanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Pawilon idealnie nadaje się pod usługi, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia awangardowy apartament o powierzchni 48 m.kw, składający się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

104 zł/m²221 m² 22 984 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, wrocław stare miasto. Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni ok. 221 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 50 m2, znajdujący się w dzielnicy Fabrycznej. Nieruchomość mieści się w obiekcie biurowo-usługowym, dobrze wyeksponowanym przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

77,46 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław - Pl. Grunwaldzi - boczna ale ruchliwa ulica Lokal użytkowy położony w ciągu handlowym w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Grunwaldzkiej. W skład lokalu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł92 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pasteura we Wrocławiu, tuż przy Moście Grunwaldzkim! Podstawowe informacje: cena najmu: 5500 zł Metraż: 92 m Ogrzewanie: miejskie Blok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Krzykach. Mieszkanie bardzo jasne, idealne dla singla. Mieszkanie o pow. 20 m2, sktada sie z przedpokoju, tazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Lazienka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Giełdowa

Wrocław,dolnośląskie

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Krzyki Klecina Magazyn 350 m2 bez zaplecza biurowego Bardzo dobry dostęp dla samochodów ciężarowych, odległość od autostrady i aow 3 km. Posadzka betonowa, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie w samym Centrum Wrocławia Zapraszamy do wynajęcia świeżo wyremontowanego mieszkania z antresolą, położonego w jednej z urokliwych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²234 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Do wynajęcia lokal biurowy dostępny od zaraz o powierzchni 234 m2 składający się z 6 pokoi w biurowcu usytuowanym na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

780 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *słoneczny pokój idealny dla studenta *powierzchnia 12 m2 *miejskie ogrzewanie *nowe sprzęty *dwie łazienki *dostęp do Internetu *możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

42 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne I nowoczesne osiedle Z szybkim dojazdem od centrum komfortowy apartament Z dużym tarasem lokalizacja wśród terenów zielonych bliskość komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka ( 45m2 ) w Centrum bezposrednio od właściciela. Wynajmę ładną kawalerkę 45m2 z balkonem przy ul. Kościuszki, blisko do Dworca Głównego i do Rynku. Dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki lokal biurowy na Partynicach do wynajęcia. Niezależne wejście, dwa pomieszczenia biurowe z dużymi oknami, aneks kuchenny i toaleta. Ogrzewanie lokalu - gazowe. Miejsca postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Dubois 3 *powierzchnia 36 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *zamieszkaj w samym sercu Wrocławia w zrewitalizowanej kamienicy z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

43 200 zł3 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowy magazyn wysokiego składowania położony w południowo zachodniej części Wrocławia / blisko aow i A4. Ilość bram wjazdowych dostosowana do zapotrzebowania klienta. Hala ogrzewana gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²132 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska układ biura: moduł o łącznej powierzchni 132 m2 składający się z trzech pokoi po 44 m2. Kuchnia oraz toalety w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne mieszkanie na pograniczu Białego Kamienia i Szczawna Zdroju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z : aneksu kuchennego z pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł56 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkaj W sercu wrocławia! poczuj miejski klimat! 5 minut do rynku na piechotę! pełen rozkład! 2 pokoje osobne! blisko uczelni! świetna komunikacja! idealne dla studentów! oferta wstrzymana! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie W genialnej lokalizacji Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Śliczna 51, wrocław Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²65 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam biuro we Wrocławiu ul Karkonoska, nieopodal wylotu z Wrocławia. Biuro składa się z 4 pomieszczeń i korytarza - pokoje - 23,7m; 14m; 11,6m - magazyn - 6,1m - komunikacja - 5,9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²405 m² 18 225 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław: stare Miasto Posiadamy w ofercie 3 lokale idealne pod gastronomie, usługi rozrywkowe, kluby muzyczne, szkołę tańca itp. Lokale od 360 m2 do 406 m2 Lokale wyposażone są wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł53 m² 68,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Ołtaszyn - Wysoka - Cztery podkowy Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł500 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - okolice stadionu Plac o powierzchni 7000 m2 możliwością podziału. Utwardzona powierzchnia asfaltem i płytami betonowymi. Obiekt oświetlony, do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł89 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Komfortowy Apartament 100 m we Wrocławiu, ul. Haukego-Bosaka Z przyjemnością prezentujemy Państwu to niesamowite mieszkanie, które czeka na nowych mieszkańców, gotowe spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł75 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyjątkowe mieszkanie, znajdujące się na wrocławskiej Klecinie, przy ulicy Kabaczkowej 4. Opis nieruchomości: - 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym + przedpokój + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro ul. Powstańców Śląskich - doskonała lokalizacja Powierzchnia biurowa kl. A w centrum Wrocławia. Na terenie kompleksu restauracja, własny parking. Proponowany moduł to powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²190 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej ok. 190m , Ślężna Park, wrocław Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni ok. 190 m , funkcjonalnie podzielony na pokoje biurowe oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 300 zł2 600 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 6000 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone, dwupokojowe mieszkanie przy Parku Stanisława Tołpy! Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Rozbrat. Idealne dla studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²120 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o metrażu 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 zł39 m² 56,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu na wynajem dużą, zadbaną kawalerkę z balkonem o powierzchni 38,63 m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu "brzozowe zacisze" na wrocławskich Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²405 m² 18 225 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna, ul. Karmelkowa Magazyn z jedną bramą z poziomu zero oraz rampą! Parametry magazynu: - konstrukcja stalowa, - posadzka betonowa - magazyn nieogrzewany, - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

192,30 zł/m²130 m² 24 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - wrocław, rynek kawiarnia, cukiernia, drink bar, modne miejsce spotkań Polecamy Państwa uwadze wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 130 m , położony bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²89 m² 5 006 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Piłsudskiego układ biura: moduł biurowy składający się z powierzchni typu open space i gabinetu. Łączna powierzchnia to 89,40 m2. Toalety oraz aneks.