dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym balkonem położone na wrocławskich Krzykach na osiedlu Jagodno. Lokalizacja: ul. Krzysztofa Komedy 19, ilość pokoi: 2, metraż: 48 m2, piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł89 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem przestronne, piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²257 m² 25 748 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Brak prowizji! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 257,48 m2. W lokalu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne 2-pokojowe lokum o powierzchni 62m2 w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy placu Grunwaldzkim. To miejsce zachwyca swoim charakterem i wysokimi sufitami (3m), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²36 m² 1 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: biuro o powierzchni 35,50 m2. Kuchnia oraz toalety w częściach wsólnych. Powierzchnia przed oddaniem najemcy jest odświeżana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²170 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, boczna ulica Rynku układ biura: biuro składające się z open space oraz przeszklonej salki. Do wyłącznej dyspozycji najemcy pozostają 2 toalety oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia atrakcyjne3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na osiedlu przy ul. Jodłowickiej. Jest to nowe osiedle w zielonej części Stabłowic nad rzeką Bystrzycą. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

107,84 zł/m²51 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Awicenny/chachaja (oporów) na wciąż rozwijającym się Osiedlu Awipolis , renomowanego dewelopera Archicom Lokal znajduje się na początku ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 610 zł36 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Prusa *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 36m2 *piętro 3 *ogrzewanie gazowe *składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

85 zł/m²219 m² 18 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biurowiec klasy A - Wrocław - ul. Legnicka Funkcjonalny lokal biurowy mieszczący się w nowym biurowcu. Biuro w wydzielonym module składającym się z 4 ustawnych pokoi biurowych, salki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

35,71 zł/m²280 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław Fabryczna, oporów, ul. Karmelkowa Do wynajęcia dwukondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej 278 m2 z wydzieloną częścią magazynową o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²370 m² 16 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Brak prowizji! lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Oławska układ biura: biuro składające się z powierzchni open space, oraz gabinetów. Do wyłącznej dyspozycji najemcy pozostają 3 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Domaszków,dolnośląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Domaszkowie 46 m - Mieszkanie znajduje się w budynku 6-rodzinnym na wysokim parterze i składa się z: - kuchni - Łazienki - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Do wynajęcia od zaraz pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4 pokojowym. Mieszkanie znajduje się na 4tym piętrze. Pokój umeblowany, a mieszkanie wyposażone w niezbędne sprzęty agd. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²820 m² 36 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska układ biura: piętro do adaptacji z możliwością przystosowania podziału pomieszczeń biurowych do potrzeb najemcy. Na piętrze znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południowy wschód - przy wschodnim zjeździe na autostradę A4 Do wynajęcia hale magazynowe z wydzieloną częścią socjalno - biurową. Obecnie posiadamy magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

11 750 zł2 350 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 7000 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²186 m² 8 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe biuro _ Św. Antoniego Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 186 mkw mieszczący się na V piętrze budynku. Biuro w stylu loftowym z architektoniczna cegłą na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest odnowiona kawalerka na ulicy Zielińskiego, 10 piętro, piękny widok. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bloku przy ul. Zielińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²130 m² 7 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Piłsudskiego układ biura: moduł biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 130 m2 (możliwość wstawienia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²250 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Różanka, duży parking Polecamy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 250 m2, składający się z pokoi biurowych oraz pomieszczeń socjalnych. Lokal usytuowany w kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

37 zł/m²122 m² 4 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna 6 min od Centrum, 10 min od aow, 14 min od Dworca Głównego pkp i pks atuty: w pobliżu ch Magnolia, siłownia mcfit, placówki banków, placówki medyczne. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Giełdowa

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł420 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna ul. Karmelkowa Magazyn 420 m2 z wydzieloną powierzchnią socjalno biurową ok. 70 m2 ( jeden pokój plus pomieszczenie socjalne ). Bardzo dobry dostęp dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł166 m² 51,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom na Wynajem - Idealny dla rodziny, krzyki Ołtaszyn Oferta dostępna od 1 stycznia 2025 r. Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w sercu osiedla Krzyki Ołtaszyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²485 m² 26 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Komfortowy, klimatyzowany lokal biurowy w systemie gabinetowym zajmujący całe piętro nowoczesnego biurowca. W standardzie sieć strukturalna, ochrona, kontrola dostępu, monitoring. Biuro do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²407 m² 18 315 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Ruska Lokal Idealny pod działalność gastronomiczną, kawiarnię, pub, klub muzyczny. Łączna powierzchnia 407 m2. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²230 m² 14 935 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław - Krzyki, ul. Krakowska atuty: panoramiczne witryny, w okolicy osiedla z dużą ilością mieszkań, wejście z poziomu chodnika, łatwy dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 344 zł417 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo - produkcyjna z biurem Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wykonana w technologii żelbetowej, niepodpiwniczona, ogrzewana, 1 brama wjazdowa, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

150 zł/m²168 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto Oferowany lokal znajduje w ciągu lokali na przeciw Galerii Dominikańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku przy ul. Oławskiej. Powierzchnia lokalu to 168.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

57,04 zł/m²47 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kameralne biuro/gabinet w nowoczesnym biurowcu w centralnej części Wrocławia. Powierzchnia 46,9 m2 to powierzchnia open space do własnego zagospodarowania. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

73,02 zł/m²315 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wrocław_klecina-Oporów ul. Karmelkowa Lokal handlowo/usługowy o powierzchni 315 m2 z parkingiem. Parking przed budynkiem, możliwość najmu dodatkowych powierzchni biurowych lub magazynowych. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biuro. Apartament z pięknym widokiem, wrocław - Stare Miasto Opis mieszkania: apartament idealny dla pary lub singla lub jako reprezentacyjne biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nawojów Łużycki

Nawojów Łużycki,dolnośląskie

4 500 zł153 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajęcia połowy domu wolnostojącego. Proponowana nieruchomość znajduje się na I pietrze budynku. Osobne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

167,66 zł/m²167 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze, wrocław - Stare Miasto. Lokal użytkowy na parterze, doskonale widoczny z ulicy. Duże witryny. Prestiżowy budynek w którym siedziby maja kancelarie prawne, notarialne, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²108 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biura mieszczące się w Centrum Orląt są wyjątkowe w pełnym tego słowa znaczeniu. Odnowiony wygląd tego biurowca w stylu butikowym, duże okna, nowa elewacja i stalowe elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 700 zł85 m² 90,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Do wynajęcia przestronne, jasne i przytulne mieszkanie 4-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²133 m² 13 272 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Brak prowizji! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 132,72 m2. W lokalu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn z częścią biurową - lokalizacja na trasie Bielany Wrocławskie - Magnice tj. Domasław. Magazyn Magazyn wysokiego składowania - 10 m, ma powierzchnię 1800 m2, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55,41 zł/m²348 m² 19 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, plac strzelecki biura do wynajęcia Polecamy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowe w budynku biurowym, położonym w centrum Wrocławia. Budynek oferuje standard klasy B,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²409 m² 18 405 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

54,59 zł/m²430 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro ul. Powstańców Śląskich Powierzchnia biurowa kl. A w centrum Wrocławia. Na terenie kompleksu restauracja, własny parking. Proponowany moduł to powierzchnia około 430 mkw składające się.