dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł46 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

premium/jagodno/wagnera/2po./balkon/umeblowane Przedstawiamy Pństwu na wynajem aprtament o powierzchni 46 m2 położony na 3 piętrze 3piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./na wynajem/2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta dla osób pracujących, z umową O pracę. Dostępny na już. Tylko U nas! klucze W biurze. Kompletnie wyposażony 3 pok. apartament z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

2 180 zł48 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem *miejskie ogrzewanie *48 m2 *miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie najmu *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i miejscem postojowym na Nowym Zawiszowie w budynku z windą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu to 1950 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki, ul. Hirszfelda * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 55 mkw * Kuchnia: osobna z oknem * Piętro: 1/4 * Obowiązuje najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 500 zł82 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w samym centrum uzdrowiska. Duże, komfortowe i słoneczne Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

63 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis: lokale do wynajęcia w biurowcu przy ulicy Akacjowej 4n. Biurowiec jest w bardzo dobrym standardzie wykończenia, zawiera wszelkie udogodnienia. Lokal wyposażony w wodę wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 26 m2. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Gwarków w Wałbrzychu *27m2 *składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

56,43 zł/m²140 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wrocław centrum | biuro 140M2 | parking | klasa A | nowoczesny budynek Komandorska 12 to nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek który żyje razem z miastem. Komandorska 12 oferuje łącznie 3 939 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Wałbrzych,dolnośląskie

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie częściowo umeblowane , składa się z kuchni z meblami oraz sprzętem agd , salonu , sypialni , łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! kawalerka Z wydzieloną sypialnią, w pełni umeblowana, balkon, winda W budynku, miejsce parkingowe W garażu podziemnym! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie jednopokojowe z dużą, oddzielną kuchnią położone przy ul. Jerzego Bajana, na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2003r. Mieszkanie ma 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robotnicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł96 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Przedstawiamy Wam do wynajęcia Dom w Bolesławcu przy ul. Robotniczej: - 4 pokoje - duża kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica. Ogrzewanie własne centralne piecem na węgiel. Za Domem ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Włodkowica

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²1 200 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:55

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce dla biznesu Ulica Włodkowica przyciąga setki ludzi, bogata oferta lokali gastronomicznych oraz hotelowa wpisała się na stałe w mapę miasta Wrocław. To idealne miejsce aby otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 290 zł33 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia widne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej 4 (podgórze) *wysoki parter *składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego i łazienki *powierchnia mieszkalna 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Makowa

Mirków,dolnośląskie

42 840 zł1 190 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy Państwu ofertę najmu obiektu biurowo - magazynowego (produkcyjnego) znajdującego się w Mirkowie przy ul. Makowej. Przeznaczenie obiektu, to usługi, produkcja magazyny. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

241 zł/m²19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł24 m²

 

Piętro:3/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój wielkości 24 m2 w trzy- pokojowym mieszkaniu w kamienicy, zamieszkałym przez dwie studentki.Ciepłe, wygodne, ciche. Osobna kuchnia, garderoba, piwnica, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, oferuję mieszkanie na wynajem, od zaraz! * ulica Kurkowa * blok z 2021 roku, inwestycja Dom na Kurkowej * piętro 3/7 z windą * 47 m2 : salon z aneksem kuchennym, sypialnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł23 m² 119,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł33 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 33m : dwa osobne pokoje (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²73 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Południe Wrocławia, dzielnica Fabryczna, osiedle Oporów, okolice ul. Karmelkowej. Do wynajęcia lokal na działalność usługową, biurową i.t.p. Położony na poziomie zero z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Legnica

Legnica,dolnośląskie

61,43 zł/m²23 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowo-biurowy- idealny pod biuro, gabinet, itp. Nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się części Legnicy. Budynek z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Strzegomoskiej 42e we Wrocławiu *powierzchnia 45 m2 *ogrzewanie miejskie *blok Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafki, stół, krzesła *sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

570 zł9 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr 4 o powierzchni 9,5 m2 w mieszkaniu 7-pokojowym przy ul. Ołbińska 2a we Wrocławiu *4 piętro *zamykane podwórko *w pobliżu Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 40 m2 | od zaraz| 2700 zł + 850 zł ( 700 zł opłaty administracyjne + 150 zł opłaty dodatkowe - prąd ) Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęty agd i częściowo umeblowane. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 45 m2 | od zaraz | pierwszy najem | 2600 + 500 ( czynsz ) + opłaty dodatkowe według zużycia (woda, energia elektryczna) Języki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokóje | 49 m2 | od zaraz | 3300 zł + 360 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²57 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy z dużymi przeszkoleniami. Idealny pod biuro rachunkowe, kancelarię prawną, usługi lub inne. Szczegóły Najważniejsze szczegóły dotyczące nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

275 zł18 m² 15,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem duże miejsce w garażu wielostanowiskowym na Osiedlu Mieszczańskim, ul. Hubska/prudnicka. Miejsce na jeden samochód, poziom -2, nr 80. Miejsce jest na tyle duże, że daje swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokojowe | 45 m2 | od zaraz | 3300 zł + 600 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom szeregowy 100m2, bielany Wrocławskie opiekun oferty Tel: e-mail: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia luksusowy dom szeregowy w miejscowości Bielany Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł67 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: karłowice/ ul. Adama Jerzego Czartoryskiego * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 67,4m2 * Kuchnia: oddzielna * Piętro: parter, budynek 5-piętrowy * Dodatkowe informacje: drzwi antywłamaniowe,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij