dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 zł36 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem os. Ustronie IV na powierzchnię 35,70 m 2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, wc, umywalką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szklarska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł12 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 2-pokojowym mieszkaniu. Zlokalizowane w budynku przy ul. Szklarskiej na wrocławskich Pilczycach. Pokój dostępny od zaraz. Pokój posiada powierzchnię około 12 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł46 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyzacja nowe okna pcv balkon monitoring media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 3 pokoje, balkon, piwnica, C.O. Miejskie, w pełni umeblowane! do wynajęcia! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

115,03 zł/m²46 m² 5 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > duży open space Na wynajem lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Nowowiejskiej 128, plac Grunwaldzki. Położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze - przy ulicy Rogowskiej. Mieszkanie dwustronne, z widokiem na zieleń i inne budynki, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Zamieszkaj wygodnie na Krzykach w świetnej lokalizacji pomiędzy parkami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

1 040 zł27 m² 38,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Niepodległości *powierzchnia 27m2 *piętro 3 *ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *salon: kanapa, stół, krzesła, szafa, szafka rtv, ława, stolik *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 500 zł3 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław Oporów. Do wydzierżawienia działka o pow. około 3000m2. Połowa powierzchni działki wybrukowana. Na działce pawilon oszklony o pow. około 30m2. Koszt dzierżawy 4,50zł za 1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

2 100 zł51 m² 41,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość przeszła generalny remont i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

3 490 zł70 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy, wykończone materiałami najwyższej klasy. Mieszkanie ma 70m2, jest w pełni rozkładowe (dwustronne okna od frontu oraz od podwórza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Kowary,dolnośląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie kawalerka w Kowarach. Mieszkanie zadbane. Niedawno było odnowione. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd. Centrum Kowar. Blisko sklepy, park, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Spółdzielcza

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²130 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

-Lokal do wynajęcia w Obornikach Śląskich ul. Spółdzielcza -3900 zł/mc+media - Powierzchnia ok 130m2 z możliwością powiększenia do 400m2 - Lokal przy samej drodze - Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy głównej trasie 5, przy wyjeździe z Wrocławia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł47 m² 49,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Tanie mieszkanie na wynajem / Koło Parku Zachodniego Wrocław / Kozanów / Pałucka 28 Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Kozanów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje do wynajmu nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

730 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *wynajmę pokój w pięknym mieszkaniu 6 pokojowym,10m *3 piętro *zlokalizowane w odnowionej kamienicy na Pl. Grunwaldzkim *mieszkanie jest bardzo funkcjonalnie urządzone; posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Legnica

Legnica,dolnośląskie

22,73 zł/m²220 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zachęcamy do zapoznania się ofertą wynajmu lokali w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z dostępem do windy. Klimatyczne wnętrze, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, położone na cichym i zielonym Osiedlu Kiełczowskim. Pierwszy najem po generalnym remoncie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto, ul. Ogińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł29 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty : tel. Dostępne od 8 października Przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane przy ul. Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł28 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Klimatyczna cicha kawalerka w samym Centrum Opis wygodne łóżkiem tv telewizorem aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia jadalnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł63 m² 28,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe w pełni umeblowane 3 pokoje Lubin Ustronie IV Mieszkanie o pow. 62,7m 2 na które składa się: - przestronny pokój stołowy z bezpośrednim wyjściem na balkon, - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english, please call or leave an inquiry. Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 36,30 m2 w centrum Wrocławia na ul. Antoniego Madalińskiego. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł66 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł41 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,69 mkw do wynajęcia Opis: z przyjemnością oferuję do wynajęcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 40,69 m , położone na Złotnikach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Podwale

Wałbrzych,dolnośląskie

3 500 zł56 m² 63,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu pcg przy Al. Podwale na Podzamczu. Budynek niedawno oddany do użytku, zbudowany w nowoczesnej technologii. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

950 zł16 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Katowickiej 2 *przyjazna dla zwierząt *powierzchnia 14 m2 *elektryczne ogrzewanie *parter *cicha, spokojna okolica Wyposażenie: *salon: kanapa, szafa, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

6 400 zł60 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe apartament na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

25 €/m²192 m² 4 800 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Brama Oławska to budynek biurowy klasy A, który uzyskał Pozwolenie na Użytkowanie dla stanu shell&core. Biurowiec posiada 3 kondygnacje podziemne, które przeznaczone są głównie na parking oraz 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje się w zabytkowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

4 999 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

PO kapitalnym remoncie! przestronne! blisko centrum I placu grunwaldzkiego! Gorąco polecam piękne, wysokie mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie położone jest w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²89 m² 3 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gierałtów

Gierałtów,dolnośląskie

1 900 zł100 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszaknie o powierzchni 100m2, z prywatnym ogródkiem i miejscem parkingowym, mieszaknie składa się z 3 pokoi, kuchni z aneksem, łazienki i pomieszczenia socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

1 050 zł9 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 550 zł

Do wynajęcia przestronny i jasny pokój 1-osobowy w mieszkaniu 72 mkw. Internet 1000 mbit w cenie! Cena najmu za pokój 1050 zł / miesięcznie Opłaty za media 300 zł / miesięcznie (ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 040 zł33 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej *33,49m2 *składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

52,86 zł/m²35 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35 M2. Dostępny wirtualny spacer. Lokal oraz części wspólne świeżo po malowaniu oraz wymianie wykładzin. Powierzchnie biurowe ulica Brodzka, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na osiedlu Kopernik. Ta propozycja z pewnością zwróci uwagę osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

550 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *słoneczny pokój w czteropokojowym mieszkaniu przy ul. Lubuska 13 we Wrocławiu *dostęp do Internetu *miejskie ogrzewanie *10 minut od Uniwersytetu Ekonomicznego *idealny dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ciepłe i ciche mieszkanie z oddzielną kuchnią, salonem, sypialnią i dodatkowo antresolą przy ul.Kolejowa 38 we Wrocławiu *Lokal jest dobrze nasłoneczniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

600 zł12 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Wrocławskie Śródmieście, ul Jana Henryka Pestalozziego 2 *liczne połączenia komunikacji miejskiej.