dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ok. 42 m2 z balkonem. Dostępność: od 1 października wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, *duży salon z wyjściem na balkon *sypialnia *oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

)english below Do wynajęcia - przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnej inwestycji Krakowska 37. Tylko i wyłącznie dla osób posiadających własną firmę (jdg i spółka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kurzy Targ

Wrocław,dolnośląskie

75,16 zł/m²218 m² 16 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem 3 lokale usługowe (oferta dotyczy lokalu Czarna Owca) w Kamienicy Pod Złotą Marią, w samym sercu Wrocławia - róg ulic Szewskiej i Kurzy Targ. Lokale mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

4 zł/m²340 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszam na prezentację: krzysztof Nieścior , email Na wynajem pomieszczenia biurowe w różnej konfiguracji w centrum Maja Business Park Inwestycja zlokalizowana w Oławie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²235 m² 15 275 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na Wrocławskim Przedmieściu Oławskim! Ogólnodostępne parkingi, przystanki komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Piękne, nowoczesne mieszkanie 3 pok, II p, z tarasem i widokiem na Odrę. Olimpia Port. *** Dostępne od zaraz *** Bezpłatne miejsce postojowe *** *** Najem okazjonalny ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świebodzice,dolnośląskie

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia jasna kawalerka przy Ofiar Oświęcimskich 10 *powierzchnia 16 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł40 m² 77,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. gen. I. Prądzyńskiego 48. WE speak english Lokal mieszkalny jest usytuowany w budynku z 2017 roku z wewnętrznym patio dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa właściciel mieszkania. Kawalerka z balkonem w nowym (2020) apartamentowcu mieszkań na wynajem B-urban, z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełen rozkład, dwa osobne pokoje! umeblowane, gotowe do wprowadzenia! balkon! świetnie skomunikowane! prezentacje od zaraz! do wynajęcia od 1 października! Osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w bloku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu - w pokoju kanapa, meblościanka, biurko i fotel, osobna kuchnia z lodówką, szafką, kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa 35 metrowa kawalerka przy ul. Polaka. Prezentowane mieszkanie położone jest na 6 piętrze nowego apartamentowca usytuowanego w okolicy Politechniki Wrocławskiej oraz pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwu pokojowe w budynku z winda blisko pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z : pokoju dziennego, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

55 zł/m²25 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal użytkowy w budynku biurowym na drugim piętrze o powierzchni 25 m2 przy zbiegu ulicy Radosnej i Chabrowej w miejscowości Wysoka. Ze względu na charakter idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

158,54 zł/m²57 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem 3 lokale usługowe - (ogłoszenie dotyczy Bisto, pozostałe lokale na naszej stronie) - w Kamienicy Pod Złotą Marią, w samym sercu Wrocławia - róg ulic Szewskiej i Kurzy Targ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

900 zł10 m²

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Pokój jednoosobowy na ul. Bajana Pokój jednoosobowy z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. Idealny dla osoby pracującej jak i dla studenta /wersalka, meblościanka z biurkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Obornickiej w inwestycji Obornicka Premium. Osiedle o wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo handlowo-gastronomiczny o powierzchni 160 m2. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy Kościuszki 147 we Wrocławiu jest dobrze widoczny dla przejeżdżających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, komfortowe, po generalnym remoncie, z nowymi meblami i sprzętami do wynajęcia od zaraz w bardzo cichej okolicy, otoczonej zielenią i parkiem, 15 min od Rynku, 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 500 zł186 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Gorąco polecam. Super oferta. Luksusowy dom wolnostojący na Bielanach Wrocławskich. Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł225 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:423 m²

Wynajmę luksusowy dom na Ołtaszynie. Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i pięknym zadbanym ogródkiem. Dom składa się z : parter: hol salon z wyjściem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 140 m2, posadowiony na działce 1204 m2, z garażem, w Staniszowie. Dom wybudowany w 2017 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

53 zł/m²299 m² 15 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz biura o wysokim standardzie? Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie! Pragnę zaprezentować lokal przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu. Lokal składa się z open space, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronną kawalerkę z osobną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowaną we Wrocławiu przy ulicy Altanowej. Zapraszam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

1 380 zł16 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z antresolą na wrocławskim Ołbinie *lokal składa się z aneksu kuchennego, antresoli z częścią sypialnianą, przedpokoju oraz łazienki *w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn/krzyki/agrestowa/2pok./2balkony/winda Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grecka

Wrocław,dolnośląskie

2 998 zł54 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fabryczna- muchobór ul.Grecka 2 pok- 55m2 Ogród. Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestronny, 2- pokojowy apartament po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 55m2. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem na cichym i spokojnym osiedlu Złotnik przy ul. Małopolskiej, w budynku z 2016r. z windą. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

40,19 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości handlowo-usługowej w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Lokal o powierzchni użytkowej 62,2m2 składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł58 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz 2 pokoje - 58m2 osobna kuchnia ul. Jana Szanieckiego Lokal na parterze to: - pokój z wyjściem na taras z tyłu budynku - pokój z wyjściem z przodu budynku - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

800 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr.3 w czteropokojowym mieszkaniu przy ulicy Zachodnia 30 *7 m2 *Miejskie ogrzewanie *Internet w cenie Wyposażenie: *Pokój: łóżko, szafa, biurko, krzesło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Legnica,dolnośląskie

3 500 zł86 m² 40,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na monitorowanym Osiedlu Magnolia Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane. Zachodnie przedmieścia Wrocławia, piękna miejscowość Wilkszyn, tuż za wrocławskim osiedlem Marszowice. Panuje tu głęboka cisza, jest mnóstwo zieleni, lasy, boiska sportowe. Przypomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 3-pokojowe położone w centrum Wrocławia przy ul. Sienkiewicza (100 m od pl.Bema). Bardzo dobra lokalizacja - blisko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne, kompletnie umeblowane dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje, łazienka, przedpokój mały aneks kuchenny. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Nowy Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne Mieszkanie dla Pary*2 pokoje*obok Rzeka oława*tereny Zielone Do wynajęcia 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na IV piętrze VI-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Legnica,dolnośląskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wynajem Hal Magazynowych w Legnicy - ul. Karola Myrka. Poszukujesz przestrzeni magazynowej w dogodnej lokalizacji? Oferujemy nowoczesne hale magazynowe na wynajem w atrakcyjnych cenach. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł76 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Apartamentowcu Odra House! Mieszkanie z klimatyzacją w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni 75,53 m2 z pięknym tarasem ( 17 m2! ), na który.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij