dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł38 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronny, dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej, w Nowym Centrum Południowym, na wrocławskich Krzykach! Możliwość najmu na okres od miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

2 401 zł46 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/psiepole/staropolska/2pok./NISKICZYNSZ Przedstawiamy Państwu na wynajem przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł39 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób Z umową O pracę Mieszkanie przy ul Zaułek Rogoziński na Różance , w bliskiej odległości do Centrum handlowego oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

990 zł21 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego *lokal o powierzchni 20 m2 *składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł47 m² 75,12 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum | 2 pokoje | taras | garaż | pierwszy najem Lokalizacja: ul. Gwiaździsta Ilość pokoi: 2 Metraż: 46.59 m2 Piętro: 6 Czynsz 3 500,00 zł Opłaty ok. 700 zł + prąd Forma najmu najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Juszczyn

Juszczyn,dolnośląskie

6 800 zł240 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Opiekun oferty: tel: mail: (for english sroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia dom z ogrodem w spokojnej okolicy. Nowy dom wybudowany w ubiegłym roku z dużym pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. Przytulne 2 pokoje W rozkładzie W prestiżowej lokalizacji - belvedere park! ***dostępne od zaraz***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 590 zł60 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE sepak english, english describe below Wymagany najem okazjonalny. Osiedle na Kurkowej to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł57 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Zawiszowie. Najemca nie płaci prowizji!1 Na powierzchnię ok 60 mkw składa się: - sporej wielkości salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

#wynajem #kawalerka #odzaraz Lokalizacja: ul. Obornicka 30 m2 Świetna lokalizacja nieopodal centrum Komfortowy układ Wysoki standard Balkon Zmywarka Miejsce parkingowe za szlabanem Czynsz: 2300zł + 500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

500 zł10 m²

 

Piętro:2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4-pokojowym *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *10 m2 *w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny Wyposażenie: *pokój: łóżko, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej leśnica Do wynajmu dom w zabudowie bliżniaczej, idealne dla rodziny lub prowadzenie działalności. o powierzchni całkowitej 163,3m2. Miejsc Parkingowych 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni ok.310 m kw. wraz z częścią socjalno-biurową. Magazyn ogrzewany, posadzka niepylna przemysłowa, doświetlony, brama wjazdowa. Część socjalno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja 10 minut od centrum bliskość C.H. Magnolia park, dworca mikołajów, business garden dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

111,11 zł/m²90 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ołtaszyn - lokal z witryna Lokal o powierzchni 90 m2, posiada ogromne witryny od ulicy oraz miejsce postojowe w cenie najmu. Znajduje się na nowym osiedlu, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-Wolne Od Zaraz- tel. #obejrzyj film z mieszkania na youtube (film zamieszczony w powyższych parametrach) Polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 28m2 na 3 piętrze przy ul. Partynicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio apartament blisko ostrowa tumskiego doskonała lokalizacja spacerem do wrocławskiego rynku W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

34 000 zł768 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, wolnostojącego budynku wybudowanego w 2022r. z własnym parkingiem i terenem zielonym. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Andersa 135 *ogrzewanie gazowe *powierzchnia 36 m2 *piętro 3 *w sąsiedztwie uczelnie wyższe Wyposażenie: *salon: rozkładana kanapa, meblościanka, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na południu Wrocławia! Mieszkanie składa się: * z dużego pokoju z aneksem kuchennym * łazienki * przedpokoju. Gotowe do wprowadzenia od zaraz. *wymagany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: specjalista ds. Nieruchomości ***mieszkanie dostępne od zaraz*** *english version down below* Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe, wygodne mieszkanie z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 236 zł494 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 494 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, brama rozładunkowa o wymiarach 2,4 x2,5 m z dostępem z poziomu rampy, doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

39,47 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Funkcjonalna przestrzeń dla Twojej firmy. Wrocław, fabryczna, ul. Władysława Zarembowicza W kierunku na port lotniczy, niedaleko aow Lokal użytkowy położony na parterze, usytuowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie z wydzieloną sypialnią i ogródkiem na wrocławskich Wojszycach. Lokalizacja: wojszyce / okolice ul. Pawia Metraż: 40 m2 + ogródek 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwa mieszkania 2-pokojowe na wsi koło lubawki. Prezentujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na wsi, w cichym i spokojnym miejscu z dala od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Muchobór Wlk. ul.Trawowa - do wynajęcia od zaraz kawalerka 30m2 z balkonem Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 780 zł48 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Promenadę Oławską nad rzeką Oławą, atrakcyjna okolica Kampusu Politechniki Wrocławskiej, tylko 1 km od Placu Dominikańskiego, 10 minut od Dworca pkp/pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wrocław,dolnośląskie

4 800 zł92 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 na Zalesiu! otoczenie: mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w 2-piętrowej willi w urokliwej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł95 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Luksusowy, dwupoziomowy apartament w samym sercu Wrocławia z tarasem i widokiem na rzekę! Otoczenie nieruchomości: inwestycja Bulwary Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 850 zł550 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni 550 m kw. Posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, 2 bramy 3 x 3,5 m. Możliwość prowadzenia produkcji ciężkiej, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! mieszkanie 2 pok., BALKON, MIEJSCE PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji *składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem małżeńskim, mniejszej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoskórnicza

Wrocław,dolnośląskie

5 999 zł87 m² 68,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***super lokalizacja, świetna przestrzeń na biuro lub gabinety*** I invite you to see 3 spacious rooms: 29 m2, 20 m2, 15 m2, an additional spacious hall of 20 m2 - perfect for a reception or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji Nowego Miasta w Wałbrzychu. Doskonała dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł32 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze na pograniczu Szczawna- zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł61 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym. Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również dla osób pracujących lub studiujących. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygady Legionów

Lubin,dolnośląskie

1 450 zł44 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,30m2 zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Brygady Legionów. Lokal mieszkalny został odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wałbrzych,dolnośląskie

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Reymonta 27 *lokal o powierzchni 39m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki *ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w Apartamentach Wiśniowa , z eleganckim salonem, przestronną sypialnią i uroczym patio jest oazą spokoju i prywatności w jednej z najpiękniejszych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij