dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 233 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia duży lokal biurowo-usługowy z parkingiem oraz dużym( ok 600m2) placem magazynowym lub postojowym. Lokalizacja: lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

15,10 zł/m²112,57 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 112,57 m2 zlokalizowany w budynku dworca Jelenia Góra Sobieszów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł360 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.360 m kw. wysoka moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 t/m kw. Na terenie hali pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł71,20 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i wygodne mieszkanie z balkonem na osiedlu Przyrzecze w Jaworze. Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z balkonem w pełni umeblowane oraz wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł770 m² 33,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę najmu hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 620 m , uzupełnionej o funkcjonalną powierzchnię biurowo-socjalną o powierzchni 150 m . Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie mercus w którym działają: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł888 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącej nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z funkcjonalnym zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni 888 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Prowadzisz działalność i potrzebujesz halę magazynową, usługową, produkcyjną? Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²64,65 m² 1 597 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń. Instalacje: wodnokanalizacyjna oraz elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku i z klatki schodowej. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

71,65 zł/m²69,78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko U nas, a klucze W biurze! nie szukaj dalej! zadzwoń! zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia w doskonałej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,61 m² 64,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

#####kontakt agata mrożek   ##### szanowni państwo biuro pobiera prowizję od najemcy. Lokalizacja fabryczna/maślice, ul. Suwalska zamknięte osiedle! Polecam Państwu do najmu mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc9231 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone w Legnicy przy ul. Warmińskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia luksusową i nowoczesną kawalerkę, położoną w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Vespucciego, olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Takie perełki tylko u nas! Do wynajęcia w Jeleniej Górze nowoczesny i funkcjonalny salon samochodowy z zapleczem biurowym, oraz możliwością zaplecza serwisowego, idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Bolesławcu przy ul. Dolne Młyny. Położone na pietrze budynku z dużą ilościa miejsc parkingowych. Powierzchnie do wyboru : 74 m2 ( z możliwościa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwóch zależnych miejsc postojowych w podziemnym garażu wielostanowiskowym, znajdującym się obok Centrum Handlowego Wroclavia ( starter III ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²