dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 233 ogłoszenia

50 zł/m²253 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław Krzyki - Południe Polecamy do wynajęcia lokal biurowy na piętrze budynku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej arterii komunikacyjnej na południu Wrocławia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Drzymały. Na powierzchnię 44,68m2 składa się: -salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka. English description below układ pomieszczeń Na dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²166,80 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Muchobór Wielki Do wynajęcia lokal usytuowany na niskim parterze budynku z windą, w którym znajdują się liczne lokale biurowe i usługowe. Blisko do zjazdu na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze - Osiedle Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława Drobnera 4 we Wrocławiu, w pobliżu Uniwersytetu. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

19,23 zł/m²52 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia miejsce w salonie piękności! Szukamy stylistki paznokci, wizażystki lub brow masterki, która chciałaby pracować w miłej atmosferze i pięknym miejscu. Oferujemy: *.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł103 m² 47,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, stylowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 103 m2 w secesyjnej kamienicy z 1903 r. Polecane dla pary lub rodziny 2+1. Możliwość domeblowania mieszkania. Umowa okazjonalna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny przygotowany pod różne koncepty | Wynajem lub sprzedaż | Dostępny od zaraz Lokal dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej praktycznie od pierwszego dnia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 40m2, na trzecim piętrze w niskim bloku z domofonem w dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

55,34 zł/m²112,03 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia 105 m | centrum osiedla | Komorowice Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 105 m , położony w sercu osiedla w Komorowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Komórka lokatorska i miejsce parkingowe w cenie wynajmu! Do wynajęcia wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu ul. Hubskiej 6. Teren oznaczony geodezyjnie numerem 4/76 am 42 obręb Południe. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142,58 m² 8 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²41,80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z windą. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet psychologiczny etc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum z widokiem na rzekę i zieleń lokalizacja: apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

42,37 zł/m²523,24 m² 22 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 523,24m2. Lokal znajduje się w centrum miasta na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 2 Gabinetów - Sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum, pl. Jana Pawła II / ul. Sokolnicza 5. Szukam osoby do współdzielenia pokoju biurowego (20m2 + aneks kuchenny, sanitariat i hol), położonego w centrum miasta u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

81,24 zł/m²128 m² 10 399 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 130 m | 2 wejścia | witryny | parking | Gaj Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony we Wrocławiu, w dzielnicy Gaj, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu. 3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 57m2 znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki - ulica Tadeusza Lipińskiego, w pobliżu Lauterbacha i Maxa Berga -.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²420 m² 27 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najbardziej prestiżowa powierzchnia w centrum. Biuro powstanie z połączenia dwóch sąsiadujących modułów, każdy z nich z oddzielnym własnym tarasem. Dwie duże sale open space -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,62 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczna elegancja na krzykach | 53 m | skórzane wypoczynki | garaż Keller Williams Quality ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, widne 3-pokojowe mieszkanie na parterze piętrowego budynku w spokojnej okolicy obok Parku Grabiszyńskiego. Rozkład - 3 pokoje (1 z balkonem) - przestronna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²1 546 m² 45 298 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:48

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: pl. Grunwaldzki 1/4, świdnica Powierzchnia uż.: 1 546 m2 Grunt: dz. ewid. nr 2779 o pow. 1 180 m Cena: 29,30 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Książęcej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,60 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i nowoczesnego mieszkania, położonego w spokojnej, zielonej części Wrocławia na osiedlu Zakrzów przy ul. Zatorskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka - Osiedle Młodych! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się duży pokój z otwartą kuchnią, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane w domu szeregowym, w dzielnicy Grabiszyn we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - kuchni - ok. 11 m - pokoju - ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²134,99 m² 12 824 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 134,99 m w inwestycji Vivre, zlokalizowany przy ul. Świeradowskiej. Lokal znajduje się w rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Apartament w Polanicy Zdrój

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu mieszkania w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym | Wrocław, klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcie pomieszczenie biurowe na Sołtysowicach o pow.67m2 Pomieszczenie bardzo jasne,duże,dodatkowo do dyspozycji kuchnia i łazienka. Wolne od zaraz. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę przy ul. Nowej 2a we Wrocławiu! 5minut do rynku, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem: 2-pokojowe Mieszkanie z balkonem Szukasz cichego, bezpiecznego i doskonale skomunikowanego miejsca do życia? Oto propozycja dla Ciebie! Mieszkanie z Potencjałem: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,56 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie kawalerki usytuowanej na trzecim piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni 24,56 m2 pokój z aneksem kuchennym, wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²279,49 m² 19 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem: biuro 279,49 m - Stare Miasto, wrocław We speak english. Świetna lokalizacja w centrum, w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie. Układ lokalu: - 5 pokoi biurowych (27.

Szczegóły ogłoszenia

9 590 zł2 740 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu przy czynnej linii kolejowej wraz z budynkiem biurowym i małym budynkiem gospodarczym,.