dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla maksymalnie dwóch osób osobna kuchnia centralne ogrzewanie parking przed budynkiem lokalizacja: do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²156 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Kompleks biurowy usytuowany w Centrum Wrocławia. Dostępność: 1.08.2022 r. Proponowana powierzchnia 156 m2. Powierzchnia typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mongolski

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Plac Mongolski, wrocław Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na Placu Mongolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomości Lokal biurowo-usługowo- magazynowy usytuowany na parterze obiektu wolnostojącego. Proponowana powierzchnia 80 m2 Hol, open space, socjal. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomości. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 100 m2. Powierzchnia zaaranżowana. Wyjątkowe otoczenie, ciekawy klimat, doskonała lokalizacja- ok. Rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 70,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na parterze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Pierwszy najem! Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 600 m2. Powierzchnia nieogrzewama. Rampa rozadunkowa. Brama wjazdowa. Opcjonalnie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

500 zł9 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

*Wynajmę pokój/pokoje w trzypokojowym mieszkaniu przy ul. 11 Listopada. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Ogrzewanie gazowe. *Świetna lokalizacja. Wyposażenie *pokój: rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

51 zł/m²28 m² 1 428 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe w Dzielnicy Czterech Świątyń. Prezentuje lokal biurowy o powierzchni 28m2 usytuowany na I piętrze stylowej, neogotyckiej kamienicy biurowej. Prestiżowe miejsce kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

5 400 zł87 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: *for english scroll down* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego na kameralnym osiedlu w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²110 m² 6 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł biurowy o powierzchni 110 m2 usytuowany na II piętrze obiektu biurowego położonego przy ul. Grabiszyńskiej. Na wymienioną powierzchnie przypadają 2 pokoje po 44m2 każdy ( w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne dla rodziny, 100 metrowe mieszkanie z balkonem, centrum miasta, ul. Lwowska, 3 oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba. Usytuowanie mieszkania, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Harcerska

Miłoszyce,dolnośląskie

5 000 zł120 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w zabudowie szeregowej w miejscowości Miłoszyce - powiat oławski, gmina Jelcz-Laskowice. Jest to nowy, wcześniej nie użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²96 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kompleks biurowy usytuowany na wrocławskiej Starówce Biurowiec Klasy B Proponowana powierzchnia 60-400 m2 Współczynnik części wspólnych - 0 % Dostępność: 1.07.2023r. Czynsz najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z balkonem położone na wrocławskich Krzykach na osiedlu Klecina. Lokalizacja: ul. Dożynkowa 8g Ilość pokoi: 3 Metraż: 50 m2 Piętro: 1 lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Szczawno-Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki z wc i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Południe Wrocławia. Do wynajęcia lokal o powierzchni 20 m2 usytuowany na parterze obiektu dwukondygnacyjnego posadowionego przy. ul. Karkonoskiej. Dobry standard, w oknach żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²68 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 68m2 usytuowany na IV piętrze obiektu o charakterze biurowym. Recepcja ogólnobudynkowa. Obiekt wyposażony w windę. Na wymienioną powierzchnie przypada sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

69 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal użytkowy o powierzchni 36 m2 znajdujący się na parterze przy ulicy Kleczkowskiej, nieopodal Nadodrza. Otoczenie nieruchomości: lokal znajduję się na parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²54 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

85 zł/m²169 m² 14 359 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Nyska Residence to prestiżowe osiedle, ul. Nyska, które łączy w sobie starannie wykończone części zewnętrze i wewnętrzne osiedla. Lokalizacja inwestycji Nyska Residence to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Przedmieście Świdnickie

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²128 m² 8 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel Nieruchomości Kompleks biurowy usytuowany w Ścisłym Centrum Biurowiec Klasy B+ Parking podziemny na 132 miejsc postojowych Proponowana powierzchnia 38-145m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

43,82 zł/m²22 m² 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Obiekt biurowy. Proponowana powierzchnia 22 m2 Współczynnik części wspólnych -20 % Dostępność: od 1.06. 2023r. Czynsz najmu powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Kompleks biurowy usytuowany na wrocławskiej Starówce, biurowiec Klasy B+ Proponowana powierzchnia 12-600 m2 Współczynnik części wspólnych - 0 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, gustownie urządzone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Brodatego, w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł87 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem przestronne mieszkanie 4 pokojowe w zielonej, kameralnej części Gaju. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje pokrywa Wasciciel nieruchomości Obiekt biurowo-handlowo-usługowy usytuowany w ścisłym Centrum Proponowana powierzchnia 36 m2. Współczynnik części wspólnych -0% Dostępność: od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

7 700 zł68 m² 113 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje luksusowy apartament o powierzchni 68m2 na Księcia Witolda. Lokal na trzecim piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - otwarta i doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomości. Lokal na cele biurowo- usługowe lub hostelowe. Lokal o powierzchni 120 m2 usytuowany na I p. obiektu. Na wymienioną powierzchnie przypadają: - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²350 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomości Obiekt zaliczany jest do grupy tzw. inteligentnych budynków - posiada nowoczesne, zintegrowane systemy zarządzania, monitorowania i alarmowania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: dostępne od zaraz! Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Straussa - Jagodno. Okolica: dogodny dojazd do A4 oraz obwodnicy W okolicy bloku sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²136 m² 8 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Obiekt biurowy siedmiokondygnacyjny. Proponowana powierzchnia 136 m2 Współczynnik części wspólnych - 10 % Dostępność: od 1.09. 2023r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł27 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia kawalerka przy ul. Komandorskiej w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²30 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Komfortowe powierzchnie biurowe w południowej części Wrocławia. Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 30 m2. Każda kondygnacja wyposażona w dwa węzły sanitarne. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

44 zł/m²12 m² 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 12m2 usytuowany na IV p. obiektu biurowego. Obiekt wyposażony w windę. Ścisłe Centrum. Opłata eksploatacyjna w wysokości 10 zł/m2. Współczynnik części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²57 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

66,35 zł/m²144 m² 9 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Kompleks biurowy usytuowany na wrocławskiej Starówce, biurowiec Klasy B+ Proponowana powierzchnia 12-1000 m2 Współczynnik części wspólnych - 0 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Lipowa

Wrocław,dolnośląskie

5 700 zł94 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w apartamentowcu typu willa miejska przy ulicy Alei Lipowej na wrocławskim osiedlu Borek. Zapraszam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Bielawa,dolnośląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze wielorodzinnego bloku mieszkalnego. Na powierzchnię 33m2 składa się salon z wyjściem na balkon, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

12 145 zł347 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależny moduł produkcyjno-usługowo- biurowy o pow.347 m kw. Parter-74m2 - trzy pomieszczenia piętro-273m2 - otwarta powierzchnia open space - pokój biurowy lub kuchnia - wc,.