dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 219 ogłoszeń

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament przy ul. Walońskiej - Angel River. To oferta dla osób, które cenią wygodę, oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   *** dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel:   for English scroll down) *** wolne od 01/05/2026 *** Najważniejsze informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. 500 m przestrzeni biurowej dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto; 200 M od płyty wrocławskiego Rynku. Do wynajęcia od zaraz całe piętro biurowca - pow. 420 mkw. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²509 m² 40 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 509 mkw położony w w nowoczesnym kompleksie w sąsiedztwie Parku Zachodniego, z doskonałym dojazdem jedną z głównym arterii.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²258 m² 15 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 m w okolicy Starego Miasta To komfortowy lokal do wynajęcia o powierzchni 258 m , usytuowany na pierwszym piętrze, gotowy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu o powierzchni 48m2 składające się z trzech pokoi z czego jeden z balkonem, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 500 m² 0,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, mickiewicza, ogrodzony plac, 75 ar, wynajem 7000zł Do wynajęcia działka gruntu, usytuowana przy drodze asfaltowej gminnej, utwardzonej. Działka ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

26,52 zł/m²132 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, lokal gastronomiczny lub punkt handlowo-usługowy, zapewniając doskonałą ekspozycję i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²35 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu lokal w budynku dworca Lubań Śląski. Lokal składający się z jednego pomieszczenia o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Legnica, hala, magazyn, wynajem.! hala powstanie specjalnie pod twoje potrzeby! Obecny właściciel gruntu zobowiązuje się na postawienie hali usługowej, usługowo-magazynowej, magazynowej, handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia, przy pl. Bema. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, która chce mieszkać blisko pracy, uczelni i najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego w budynku dworca w Międzylesiu przy ul. Kolejowej 3, usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,84m2 przy ul. Mościckiego (brochów). Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 76,84m2, znajduje się na 2 piętrze budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

75 231 zł2 149,46 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej klasy A w prestiżowej lokalizacji na wrocławskim Księżu Wielkim. Projekt zakłada powstanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Dyrekcyjnej (krzyki), w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta aktualna Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w Szymanowie gmina Dobromierz. Czynsz najmu 900 zł + czynsz do zarządcy 190 zł + prąd, woda, śmieci. Kaucja 1200,00 Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²110 m² 4 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wygodne biuro, położone w obszarze działalności usługowych przy ul. Michalczyka. Lokal położony jest na 1 piętrze samodzielnego budynku. Składa się z 3 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** przestronne 2 pokojowe mieszkanie W pięknej kamienicy *** Klucze w biurze, zapraszamy na prezentacje 7 dni w tygodniu. - wysokie sufity, oryginalne sztukaterie - dużo miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47,75 m² 79,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nagradzanej, historycznej kamienicy z 1902 roku. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i bezpośrednim zejściem na zielone patio - tuż obok Parku Szczytnickiego. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,50 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o metrażu ok 50 m2 do wynajęcia w centrum miasta na monitorowanym osiedlu przy ul. Romana Dmowskiego, idealne dla par lub singli.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo -usługowy W kompleksie handlowym "quickpark" W strzegomiu. Bardzo atrakcyjne miejsce położone W samym centrum nowoczesnego pasażu handlowego. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 40 m2 zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna, oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Stefana Czarnieckiego na wrocławskim Starym Mieście. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł109,40 m² 81,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

DO wynajęcia - tylko u nas! nieruchomość: nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia wybudowany w 2021 roku z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²863 m² 8 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku biurowego przy ul. Żelaznej 7 w pobliżu dworca Wałbrzych Główny. Budynek posiada łączną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta najmu pomieszczenia użytkowego Do wynajęcia jasne i funkcjonalne pomieszczenie idealnie nadaje się do prowadzenia działalności komplementarnej wobec usług fryzjerskich, takiej jak : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 9225 m2, położonego w miejscowości Kondratowice. Działka nr 4/6, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,31 m² 75,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowoczesne osiedle z szybkim dojazdem do ścisłego centrum - ul. Kajdasza / Jagodno. Budynek usytuowany przy nowej pętli autobusowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²105,90 m² 4 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: wrocław, nowy Dwór Do wynajęcia moduł biurowy usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym, wejście do lokalu z klatki schodowej, pełny dostęp, domofon. Atrakcyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania z Miejscem Parkingowym! Lokalizacja: wrocław ul. Żegiestowska, świetnie skomunikowana część miasta. Opis Nieruchomości: nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m2 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc7618 wynajem | Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w centrum Legnicy Do wynajęcia przestronny, własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 128 m2, położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Przestronny Apartament z Ogrodem, tarasem i Garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa. Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Dostępny od: 1 czerwca! Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Pod wynajem oferuję halę zlokalizowaną w centrum Świebodzic. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Strzegomskiej - głównej ulicy miasteczka. Hala składa się z wiatrołapu - 12,7 m2 sali.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 234 m² 7,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dostępny od Czerwca 2026! Do wynajęcia od zaraz 9-pokojowy dom z garażem, balkonem i dużym ogrodem na Muchoborze Wielkim w ok. ul. Trawowej. Spokojna i bezpieczna okolica z dobrym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij