dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Żwirki i Wigury

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 €20 000 m² 60 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam do zakupu ofertę działek usytuowanych w przepięknym Świeradowie-Zdroju, uzdrowisku termalnym i ośrodku narciarskim położonym na styku granic Polski, niemiec i Czech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m z klimatyzacją zlokalizowane na 3/4 piętrze nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie znajduje się na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lubiatów

Lubiatów,dolnośląskie

152 810 zł4 529 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spółdzielnia mieszkaniowo - administracyjna W budziwojowie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr.954/111 położonej w miejscowości Lubiatów , dla której Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Parkowa

Stanowice,dolnośląskie

944 948 zł2 195 m² 430,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową Działka z 3 stron ogrodzona 55-200 Stanowice ul. Parkowa mpzp uchwała Rady Gminy Oława nr XI/59/2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł32 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Centrum psie pole 2 pok/32m2/okazja cenowa! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,3 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, w bliskiej okolicy Ryneczku Ul Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołów,dolnośląskie

1 010 101 zł250 m² 4 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przestronna, wyjątkowa poniemiecka willa w Wołowie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny w Wołowie z odrębnym budynkiem gospodarczo-garażowym. Dom gotowy jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obornicka

Wilczyn,dolnośląskie

300 000 zł1 049 m² 285,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1049m2. Działka znajduje się w miejscowości Wilczyn przy ul. Obornickiej. Działka jest w kształcie prostokąta, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł26 m² 21 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży studia na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ul. Krawieckiej 1. To idealne miejsce dla osób ceniących kameralny klimat historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

754 300 zł75 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł66 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 65,92 m | 3 pokoje, oddzielna kuchnia | Krzyki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,92 m , położone w spokojnej części wrocławskich Krzyków. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół osiedle budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu (wolne od 01.04.2026) 1500 m OD UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO BLISKO CENTRUM WINDA (W TRAKCIE WYMIANY NA NOWĄ) MEDIA MIEJSKIE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż kompaktowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł51 m² 13 556 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ul. Krawieckiej 1. To idealne miejsce dla osób ceniących kameralny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m (ponad 60 m po podłodze), położone we Wrocławiu na Różance przy ul. Obornickiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł38 m² 16 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Stylowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Rynek! Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane tuż przy wrocławskim Rynku jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł39 m² 12 659,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł41 m² 6 416,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Legnicy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 41,30 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł50 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 170 000 zł205 m² 5 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oława sprzedam kompletnie wyposażony dom w zabudowie szeregowej Lokalizacja budynku Oława ul. Kołłątaja Cicha spokojna okolica Doskonały dojazd do Oławy i Wrocławia Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

498 000 zł64 m² 7 811 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63,76m2, zlokalizowane na 2 piętrze na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

656 710 zł60 m² 10 899,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,25m , zlokalizowanego na parterze, nowoczesnego, 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

752 824 zł73 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie pomogę nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52mkw zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego na Ołbinie we Wrocławiu Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujwida

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone w samym sercu Wrocławia tuż obok Placu Grunwaldzkiego. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

311 000 zł46 m² 6 746,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1780

W centrum Świebodzic dwupokojowe mieszkanie. Generalny remont przeprowadzony w 2024 roku (wymienione instalacje oraz położone kafle z armaturą, w pokojach panele). W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł69 m² 11 684 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 869 000,10 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją. Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/2 (z windą) Rok budowy: 2015 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

781 000 zł66 m² 11 847,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,41m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie W centrum bielanbardzo ładne, duże, słoneczne, przestrzenne mieszkanie. Położenie: ul. Sosnowa, bielany Wrocławskie. Dwie zamknięte sypialnie plus trzecia na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony lokal w centrum miasta Nowoczesny, wykończony z wyjątkową dbałością o detale apartament w inwestycji Centrum Park przy ulicy Franciszkańskiej to propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 508 zł89 m² 6 826,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz dużego, fajnego mieszkania w spokojnej, rozwiniętej okolicy i z dobrym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Opcja dla tych, którzy szukają przestrzeni,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij