dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

690 080 zł91 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony standard deweloperski Parter salon-kuchnia-przedsionek-wc-korytarz Piętro 3 pokoje korytarz łazienka Antresola pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Oława,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oława sprzedam mieszkanie 4 pokojowe Po dokonaniu remontu powstał funkcjonalny 3 pokojowy apartament Przyszły nabywca może wrócić do pierwotnej wersji rozkładu pokoi Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

661 600 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem przy ul. 3 maja Doskonała lokalizacja Centrum miasta I piętro Budynek z 2010 roku Parking ogólnodostępny Powierzchnia mieszkania - 66.16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

702 092 zł75 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. W budynku winda. Doskonała lokalizacja centrum miasta Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

430 650 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem W budynku winda Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 17- wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korczaka

Oława,dolnośląskie

599 900 zł47 m² 12 634,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oława sprzedam mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje parter wysoki standard wykończenia Powierzchnia ogródka około 100 m2 Sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w Oławie - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rocha

Oława,dolnośląskie

542 000 zł77 m² 6 994,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie przy ulicy św. Rocha Do mieszkania przynależą 2 piwnice Mieszkanie wyposażone Doskonała lokalizacja - centrum miasta Powierzchnia mieszkania - 77,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

570 000 zł70 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oława sprzedam mieszkanie 2 pokoje_parter_kamienica_do wprowadzenia Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oławie przy ulicy 1 Maja Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 14.70 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

540 000 zł77 m² 6 978,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Oława 3 pokoje 1 piętro_rozkładowe_parking_ogródek Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie z ogródkiem przy ulicy 1 Maja Mieszkanie wyposażone Doskonała lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

878 900 zł105 m² 8 350,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w budynku przy ul. Gerberowej 8 na wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 345 950 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal z podpisaną umową najmu. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł66 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Top lokalizacja | 3 pokoje | duży balkon | dobrze skomunikowane| zielona okolica Masz dość tracenia czasu na dojazdy i marzysz o miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, kompletnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 29,76 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą 2016 roku przy ul. Rydygiera we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł62 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Myślinów

Myślinów,dolnośląskie

79 000 zł7 000 m² 11,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Prezentuję Państwu działkę położoną na Pogórzu Kaczawskim w malowniczej miejscowości Myślinów, gmina Męcinka, powiat jaworski. Powierzchnia działki wynosi 7000m2. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dawno temu drogą wędrowały trzy szlachetne drzewa: dąb, jodła i Śliwa. Każde z nich szukało miejsca, w którym mogłoby w końcu zapuścić swoje korzenie. I tak trafiły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 680 000 zł160 m² 10 505,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę do 10-01-2025 i zakup ekskluzywny dom w relacyjnej cenie! oferta od dewelopera bez prowizji od kupującego I podatku pcc 2%! To prestiżowa inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł500 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: UWAGA: Wszystkie działki zostały zarezerwowane. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Informacja podstawowe: działki inwestycyjna o pow. 500 m2 przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamienice

Zamienice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż jedną z czterech działek budowlanych o pow. 1250 m2 usytuowaną w Zamienicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, usytuowana w pobliżu m.in. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł37 m² 11 901,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m2, z osobną kuchnią, położone na 5. piętrze w budynku przy ul. Ślicznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Lubin,dolnośląskie

169 000 zł27 m² 6 313,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na II piętrze -lubin ul. Mickiewicza. Mieszkanie o pow. 26,77 m 2 składa się z: - jednego pokoju , - kuchni, - przedpokoju, - łazienki z wc - po remoncie i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zarabiaj od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda to gotowy produkt inwestycyjny - przemyślany, funkcjonalny i położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oława,dolnośląskie

775 000 zł80 m² 9 627,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bliźniak parterowy działka około 380 m2 pompa ciepła rekuperacja funkcjonalny układ pomieszczeń spokojna zielona okolica możliwa zamiana na mieszkanie we wrocławiu lokalizacja: na sprzedaż jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

761 870 zł61 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18. Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! dlaczego warto się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną o powierzchni 200m , położona blisko osiedla Młodych w Świdnicy. Cena: 8000 pln Najważniejsze atuty: spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kowary

Kowary,dolnośląskie

210 000 zł59 m² 3 538,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze zadbanej, 2-rodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal o powierzchni ok. 60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

446 985 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem W budynku winda Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 16- wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł53 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,11 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z 2006 roku przy ulicy Litewskiej. Budynek jest zadbany, z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Świętoszyn

Świętoszyn,dolnośląskie

627 000 zł7 200 m² 87,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno/budowlana 72 ar w skład której wchodzą trzy działki budowlane o pow. 15, 15 i 18 ar oraz działka rolna o pow. 23 ar. Mapa Geoportal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie