dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Krasińskiego. Bardzo dobra lokalizacja, dalej od ul. Głównej, a jednocześnie w sercu dzielnicy. Sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

279 890 zł1 617 m² 173,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 10/2 - Wołów, ul. Leśna Cena: 274 890 zł Powierzchnia: 1617 m Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaczów,dolnośląskie

1 050 000 zł192 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Jaczowie przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu z pięknym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł56 m² 12 651,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy zakupie Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Sempołowskiej na wrocławskim Biskupinie. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł101 m² 13 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie, w najstarszej, historycznej dzielnicy Wrocławia. W skład mieszkania wchodzą: -kuchnia, -łazienka, -toaleta, -3 pokoje, -garderoba, -duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 159 000 zł260 m² 8 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:800 m²

Możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Atrakcyjna Nieruchomość na Sprzedaż - Kup dla siebie lub jako Inwestycję z Wysoką Stopą Zwrotu Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Wilków,dolnośląskie

750 000 zł128 m² 5 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom na sprzedaż na granicy trzech województw. Miejscowość: wilków woj. dolnośląskie Cena: 750000 pln Powierzchnia użytkowa domu: 128 m Lokalizacja: granica województw dolnośląskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 415,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Cena! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z rynku wtórnego po generalnym remoncie o powierzchni łącznej 54,4 m2 (w tym 4,6 m2 piwnicy) w Oleśnicy przy ul. Poniatowskiego 5a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

>wyłączność<>gorąca oferta< przedstawiamy nową ofertę działek w miejscowości Jabłów. Teren w trakcie podziału, dostępne działki o metrażach od 1200 mkw do 2000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

479 700 zł36 m² 13 512,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! W 2016 roku zostały wymienione okna oraz zrobiona elektryka Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego Mieszkanie o pow 59,55 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nulla

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 640,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł52 m² 2 893,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Mam na sprzedaż mieszkanie do remontu na Białym Kamieniu. Lokal znajduje się na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

55 000 zł1 600 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Planujesz budowę domu, szukasz działki pod inwestycję? Sprawdź poniższą ofertę. Atrakcyjna działka budowlana, położona w Radwanicach. Miejscowość idealna dla młodych ludzi z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzywina

Krzywina,dolnośląskie

179 000 zł54 m² 3 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz nieruchomości łączącej komfort mieszkania, własny ogród, garaż i niskie koszty utrzymania- ta oferta jest dla Ciebie! Szczegóły mieszkania : powierzchnia : 54 m2 , 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

602 532 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wierzbowa

Głogów,dolnośląskie

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 h zlokalizowana w Głogowie w strefie przemysłowej. Oferta idealna dla inwestora planującego budowę fabryki na działce dającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

367 000 zł90 m² 4 077,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowa oferta! wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie przy parku blisko Centrum Świdnicy. Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł68 m² 10 129,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe, jasne mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym Oferuję na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie dwupoziomowe, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

583 889 zł35 m² 16 768,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

795 900 zł44 m² 17 998,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament inwestycyjny 44 m | Ścisłe centrum Wrocławia Nowoczesny apartament o powierzchni 44 m , który stanowi doskonałą okazję inwestycyjną idealny pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł33 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,78 m , idealne zarówno dla singla, pary, jak i inwestora. Znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego komfortowe domy jednorodzine W zabudowie szeregowej, położone W świętej katarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 799 000 zł175 m² 10 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości, która jest idealnym połączeniem minimalizmu z elegancją. Ten piękny dom o architekturze inspirowanej nowoczesną stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oleśnica,dolnośląskie

1 100 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:847 m²

.gdzie "czas płynie wolniej", tak można określić ten wyjątkowo przytulny dom w Oleśnicy, który Państwu prezentujemy. Wprowadza bowiem harmonię, daje poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł84 m² 7 165,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

**** Tylko w Home Brand! **** Przestronne, 4 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią i klimatyzacją o pow. 83,6m2 w fantastycznej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

674 000 zł62 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Aktualnie mieszkanie zaaranżowane jako inwestycyjne 5 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1600 m2 w Janowicach Dużych. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł26 m² 14 170,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,04 m2. Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

488 800 zł36 m² 13 577,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Wrocławia, idealne na inwestycję. Doskonale zlokalizowane blisko Arkad, pomiędzy ulicami Piłsudskiego i Kościuszki. Jasne, ciche i wysokie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł42 m² 12 049,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na Południu, przy ulicy Wielkiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł154 m² 7 782,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera 0% prowizji od kupującego, 0% pcc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

889 000 zł260 m² 3 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom wolnostojący, gabinet, własna działalność, inwestycja, bolesławiec. Boleslavia Nieruchomości pragnie przedstawić Państwu komfortową nieruchomość, która idealnie przygotowana jest nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Krzeptów