dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 158 ogłoszeń

1 050 000 zł69,50 m² 15 107,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe w pełni urządzone i wyposażone dwustronne, ustawne mieszkanie z ogromnym potencjałem na wrocławskim Tarnogaju przy ul. Pięknej. To co wyróżnia tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160,20 m² 7 428,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem wolnostojącym, położony w malowniczej wsi na Dolnym Śląsku, zaledwie 7 km od Lwówka Śląskiego. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł880 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m , położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł54,50 m² 7 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas! Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54.59 m , położone na 3. piętrze w budynku wielka płyta. Lokal gotowy do zamieszkania - stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie w kamienicy centrum miasta, II piętro Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta, w pięknej, zadbanej kamienicy z połowy XX wieku. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł129 m² 3 565,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterówka - lubin - 10 arów działka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu parterowego na przedmieściach Lubina o pow. 129 m2 (z garażem), zaprojektowanego według projektu " 4 kąty.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł456,78 m² 9 851,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - dochodowy pensjonat zlokalizowany w samym sercu miasta, w otoczeniu pięknej zieleni i lasów. Ten nowoczesny obiekt oferuje aż dziewięć.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł218,50 m² 1 922,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecam do sprzedaży komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2016r. o pow. 95 m2, przy ulicy Babiego Lata. Budynek kameralny , jednoklatkowy w Willi Miejskiej, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piętro w domu jedno/dwurodzinnym składające się czterech pokoi, kuchni z oknem i dwóch łazienek. Nieruchomość usytuowana na działce o wielkości 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł69,20 m² 9 682,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- nowe, wykończone mieszkanie Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogrodem i balkonem, wysoki standard, chojnów, osiedle Pułaskiego Prezentujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł591 m² 2 707,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Legnicy (ul. Czarnieckiego/daszyńskiego) z kompletnym, zatwierdzonym projektem 5-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego. Projekt pozwala wejść.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,24 m² 15 525,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie parku i rzeki Ślęza | Klecina - Zielone Bulwary | Prestiż i natura Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł151,10 m² 5 817,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która daje wolność. Dom dla osób, które nie mieszczą się w schemacie. To miejsce powstało nie z myślą o standardowym mieszkaniu, ale o życiu, które potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł77,43 m² 5 669,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny! lokalizacja Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,31 m² 11 056,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na kameralnym osiedlu, które łączy nowoczesne wykończenie, funkcjonalny układ oraz komfort życia zbliżony do domu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,34 m² 13 564,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowy, urządzony apartament w Szklarskiej Porębie Lokal o powierzchni użytkowej 45m2, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Duże przeszklenia w pokoju dziennym gwarantują słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83,09 m² 7 931,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł414 m² 712,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka budowlana W lubinie o pow. 4,14 ara pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z wbudowanymi usługami. Działka zlokalizowana w Lubinie przy ul. Kaletniczej -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł123,93 m² 5 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferty dotyczy sprzedaży jednego z dwóch mieszkań w domu dwulokalowym położonym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł7 373 m² 55,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowym - Bukowice, gm. Krośnice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,7373 ha (7 373 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł64,90 m² 10 785,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Poczuj bryzę spokoju na własnym pokładzie. Twoje nowe terytorium otacza morze zieleni. To w pełni bezpieczna przystań dla poszukiwaczy absolutnej ciszy. Zielone płuca miasta oddychają tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 900 zł64 m² 7 029,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Złotoryja, wilków-Osiedle, mieszkanie, sprzedaż. Ostatnie dwa mieszkania W ofercie - zadzwoń już dziś   Mieszkanie położone w nowej inwestycji Leśny Zakątek w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,95 m² 6 480,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł53,87 m² 3 527,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na II piętrze w bloku w Wierzchowicach ( 10 km od Głogowa) Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł3 357,03 m² 950,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż kompleks budynków-hal o przeznaczeniu biurowo-magazynowym i produkcyjnym. Lokalizacja Budynki zlokalizowane na działce na działce o powierzchni 1,6370 ha położonej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dom wolnostojący położony na działce 2500m2 w spokojnej miejscowości Chromiec k. Jeleniej Góry. Dom o powierzchni 300 m2 składa się z: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 151 m² 182,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1151 m | Kostomłoty | Media przy działce | Spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1151 m położona w miejscowości Kostomłoty,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 5100 m z możliwością podziału Kryniczno k. Środy Śląskiej Lokalizacja: kryniczno, gmina Środa Śląska Nr działki: 72, am-1 Powierzchnia całkowita: 5100.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł170 m² 8 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrocław, smolec, obrtzeża wrocławia Z doskonałym dojazdem do centrum miasta Oferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny.