dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Mały zgrabny domek położony przy jednej z głównych ulic Świeradowa. Działka w mpzp przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną lub usługi nieuciążliwe. Zabudowa do trzech kondygnacji. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 311 zł28,55 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym azylu w sercu Wrocławia, gdzie miejski styl życia łączy się z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

118 430 zł911 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy lesie! Gorąco polecam działki budowlane o pow od 911- 1266mkw położone w Nowym Dworze w pobliżu lasu, gmina Jelcz-Laskowice. Cena działek od 130 zł/mkw brutto. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy 3 piętrowej na Starówce w Polkowicach. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedne Z ostatnich takich! inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł45,25 m² 12 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym położone w Kiełczowie zaledwie kilka minut od Wrocławia! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,77 m² 6 367,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Pieszycach przy ul. Ogrodowej! 0% prowizji od Kupującego! Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w zadbanym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom, staw, rzeka, duży teren - idealne pod siedlisko, agroturystkę. Oferujemy Państwu dom położony w malowniczej wsi, jaką jest Krzyżowa. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 403 m² 1 069,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 1403 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł68,31 m² 7 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:37 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w miejscowości Sady. Urokliwa działka przeznaczona w miejscowym planie pod sady i uprawy polowe. z dala od zabudowań na masywie Ślęży. Otoczona lasem. 6500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Zagórzu Śląskim w kształcie prostokąta o powierzchni 1226 m2 - nr 462/3. Nieruchomość jest bardzo atrakcyjne położona, w górzystym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 900 zł37,47 m² 12 033,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja na inwestycję lub działalność w samym sercu Kudowy-Zdroju! Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy przy ulicy Zdrojowej, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę atrakcyjnie położoną w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! Ostatnia działka - 1000m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szutrową. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł56,01 m² 6 963,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania 56 m2 - Syców Os. Leśne kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 750 zł84,59 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! oferta wyłącznie W naszym biurze! Biuro nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe , usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 €4 345 m² 828,54 €/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 464 m²

Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży Retail park Głogów. Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu handlowego przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 14. Obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł23 901 m² 251,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 901 m²

Cena: 6 000 000 zł netto Powierzchnia magazynowa: 4 869,99 m Powierzchnia działek: 23 901 m 100% wynajęte umowa do 31.07.2029 r. Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalny kompleks magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 600 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

##### kontakt agata mrożek   #### działka Z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, obecnie W opracowaniu mpzp, położona na skarpie Z pięknymi widokami, dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł24,76 m² 4 846,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane 3 piętrze (poddasze) budynku znajdującego się w centrum Złotoryi przy pl. Matejki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w Bystrzycy Górnej, na wzgórzu, tuż przy lesie, wspaniałe widoki na pasma Gór Sowich. Lokalizacja: bystrzyca Górna, wieś zlokalizowana ok 10km od Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł215,02 m² 5 576,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

English version below Z prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania dom dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł360 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1898

NA sprzedaż! Niesamowita nieruchomość w samym centrum Wrocławia, 5 min na piechotę od Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieruchomość o powierzchni 360m2 zlokalizowana jest przy placu Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. Z racji niskiego czynszu idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł61 m² 18 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Podwale | centrum Wrocławia Połączenie historycznego charakteru kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem Zabobrze, ul. Wiłkomirskiego Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł545,84 m² 1 447,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Nieruchomość obejmuje: 1. Budynek usługowo-mieszkalny: - lokal usługowy z zapleczem (ok. 50m2; wejście od ulicy) - pomieszczenia warsztatowe (ok. 70m2) - pomieszczenia mieszkalne (ok. 200m2; 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 556 zł/m²