dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i przytulna kawalerka zlokalizowana w Głogowie przy ul. Obrońców Pokoju (w pobliżu Meryka). Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 550 zł59 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w Jelenie Górze, ul. Łączna. Cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe 3 pok. mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 95 mkw znajdujące się na Ip. nowego osiedla w Radwanicach, wschodnie obrzeża Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł53 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: śródmieście/ Kurkowa 14 * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 52,98 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 1/8 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, dwa balkony. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Górnicze

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Polecamy do wynajęcia mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Rozkładowe, funkcjonalne wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połbina

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł73 m² 34,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,20 m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 50 m2; 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 900 zł180 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąco polecam dom szeregowy położony w Mirkowie. Dom idealny dla pracowników, hostel. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap, - pomieszczenie gospodarcze - łazienka, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 30 m. kw. usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy, dzielnica śródmieście. Składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, pokoju-sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

4 530 zł52 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Centrum. Lokalizacja charakteryzuje się świetną komunikacją - dostępność autobusów i tramwajów. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

4 700 zł82 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82,5 m2 + balkon z pięknym widokiem- w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Skrzydlatej/ Gądów Mały, okolice ul. Lotniczej, bajana. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. 1 Maja

Olszyna,dolnośląskie

3 245 zł1 803 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 1803 m2 w Olszynie przy ul. 1 maja, plac idealny pod skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

84,15 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 82 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Nożowniczej, obok Placu Nowy Targ i Rynku. Do tej pory funkcjonował tu zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia na Osiedlu Belvedere Park, wrocław Krzyki. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 mkw składa się z salonu z wyjściem na taras z widokiem na osiedlowy skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 67,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. W pełni wyposażone i wygląda aktualnie lepiej niż na załączonych zdjęciach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście -aleja Matejki Metraż: 40 m2 ilość pokoi: 2 Piętro: 3 Dostępny: najem od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

4 990 zł125 m² 39,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Na wynajem duże i przestronne mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum miasta. Wnętrza mieszkania zachwycają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem eleganckie mieszkanie w pobliży Aqua-Zdroju na wałbrzyskim Białym Kamieniu, dostępne od zaraz. Budynek po remoncie dachu, została odrestaurowana klatka schodowa, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Złotoryjska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł26 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka z osobną kuchnią - klimatyzacja - balkon - Wrocław centrum obok Dolmedu - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam kawalerkę o powierzchni 26,4 m z osobną kuchnią, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł65 m² 105,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z przestronnym balkonem przy Parku Szczytnickim elegancja i komfort w zielonym otoczeniu Poranna kawa na dużym, słonecznym balkonie. Zieleń za oknem. Cisza i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elżbiety

Świebodzice,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu w spokojnej części Świebodzic na osiedlu Piastowskim. Dwa pokoje kompletnie wyposażone i umeblowane, okna wychodzące na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł55 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świetne 3 pokojowe mieszkanie na Oporowie. Mieszkanie po remoncie w 2024r. - wszystkie meble i sprzęty nowe. Mieszkanie o pow. 55 m2 - salon z aneksem kuchennym (22m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pierwszy najem! Do wynajęcia stylowa kawalerka z balkonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł69 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Wrocławia, przy ul. Bolesława Drobnera. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 68,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

88,79 zł/m²204 m² 18 118 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem | 204 m | Gastronomia, usługi | Parter biurowca klasy A Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 204,05 m (powierzchnia rozliczeniowa powiększona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

10 000 zł900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na wynajem obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Opis Na wynajem dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 600 zł58 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania d wynajęcia dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. 1 maja w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 105,8 m - Olimpia Port, wrocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 105,80 m (7 x 15 m), zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 63mkw we Wrocławiu przy ul. Gołężyckiej dostępne od zaraz. Mieszkanie rozkładowe (dwustronne), 2 pokojowe + tzw. trójkąt który może być traktowany jako dodatkowy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Zaręba,dolnośląskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opis Do wynajęcia przestronny i zadbane mieszkanie o powierzchni 138 m2 w miejscowości Zaręba, tylko 3km od Lubania. Składa się z dwóch niezależnych, przestronnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***apartment in the center avaliable now*** We also speak English, french, spanish and Ukrainian :) Elegant apartment for rent in a new investment at Jana Prusa Street. A new apartment for rent with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, złota Podkowa, ul. Rzemieślnicza, 2 pokoje, taras, miejsce parkingowe, 2100zł, do wynajęcia Komfort i styl w świetnej lokalizacji Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł37 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na poziomie przyziemia w wolnostojącym domu. Mimo niższego położenia lokal jest jasny i dobrze doświetlony - w pomieszczeniu znajdują się okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, ekskluzywne i bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na VI piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzona, przytulna kawalerka, znajdująca się na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdtoju. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, składa się z pokoju, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagiewniki Średzkie

Łagiewniki Średzkie,dolnośląskie

9 954 zł4 977 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4977 m2, położonego w miejscowości Łagiewniki Średzkie. Działka nr 198, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

2 420 zł50 m² 48,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, pow. 50 m2. Niski budynek na gaju blisko tramwaj, autobusy, spokojna zielona okolica Charakterystyka mieszkania: przestronny salon.