dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł54 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/gaj Ilość pokoi: 2 Metraż: 53,75 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Himalajskiej.na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z naszym biurem! Oferują do Wynajmu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,5 m , zlokalizowane w Wałbrzychu na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Filmowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 500 zł150 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom Błękitne Aleje Bielany Wrocławskie Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny dom w prestiżowej inwestycji Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł71 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania na potrzeby najemcy - osiedle browary wrocławskie centrum jedności narodowej śródmieście 4 pokoje wysoki standard balkon miejsce postojowe W garażu klimatyzacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz całkiem nowego, komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Zależy Ci na balkonie, windzie i funkcjonalnym układzie pomieszczeń? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

57,50 zł/m²80 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy Z wyłącznym parkinkiem I podświetlanym banerem Prezentujemy Państwu parterowy, klimatyzowany lokal usługowo-handlowy o pow. 80 mkw / h=3m z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

29,50 zł/m²129 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

:link do strony :kontakt do agenta Popławska- zdanowicz Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Przyjaźni Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy? Przestronne 54 m , w pełni umeblowane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

4 500 zł99 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość obsługiwana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 150 zł34 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 34,3 m, położona na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2010 roku w Siechnicach.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Nowoczesny budynek. Psie Pole Zgorzelisko. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł84 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

650 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: 50% za najem W jednym miesiącu Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym przy dworcu Wrocław Nadodrze, w świetnie skomunikowanej części miasta. Nieruchomość: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Podzamcze przy ul. Grodzkiej. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Okazyjna cena! Do wynajęcia nowy, elegancko urządzony apartament o powierzchni 38 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: stylowe mieszkanie 2 pokoje w Głogowie z antresolą, na 2. piętrze. Nowe wyposażenie - 1800 zł/mies. Szukasz niebanalnego, funkcjonalnego mieszkania z charakterem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pln/ukr/ros Do wynajęcia bardzo słoneczne 2-pokojwe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bednarskiej. Z okna widok na zielone patio. Mieszkanie idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Szybka 3a, przedmieście Oławskie Bez prowizji opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł33 m² 45,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie na 7 piętrze z balkonem. Lokalizacja: kopernik, ulica Oriona. Metraż: 33.1 m2 Ogrzewanie: miejskie Układ mieszkania: - duży, przestronny, otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,56 m2, balkon Do wynajęcia nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 32,56 m2 z balkonem, położona na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na wynajem, znajdującego się w miejscowości Sulistrowiczki, przy ulicy Świdnickiej, 400 m od zalewu. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Wysoka,dolnośląskie

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, niskim budynku z 2005 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na Wynajem mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe w centrum miasta Polkowic. Mieszkanie położone na 1 piętrze + poddasze. Powierzchnia po podłodze około 74m2. Lokal mieszkalny składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Węgliniecka 13 | Maślice (ang offer below) Nowoczesne, komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy blisko Odry, obwodnicy S8 i Stadionu Wrocław. Mieszkanie od strony podwórza cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 39,16 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.04.2026 mieszkanie przy przy ul. Szałwiowej, wrocław, lipa Piotrowska - 2 pokoje + oddzielna kuchnia, 50m2, piętro 3/4, winda. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

3 000 zł66 m² 45,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Lubinie przy ul. Kochanowskiego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego na nowoczesnym osiedlu. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł136 m² 40,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Nieruchomość położona jest przy ulicy Grabiszyńskiej- jednej z głównych arterii komunikacyjnych zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

38,56 zł/m²70 m² 2 699 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2699zl plus zarzadca prąd i woda Zapraszam serdecznie Biuro Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe , położone w Śródmieściu. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy. Umeblowana kuchnia. Mieszkanie odmalowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 980 zł56 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie | ul. Skwierzyńska | 2 980 zł + media | wifi w cenie Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Skwierzyńskiej 34. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

19 000 zł11 000 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia grunt przemysłowy o powierzchni ok. 1,1 ha, częściowo zabudowany, zlokalizowany w obrębie 9 Lubina, w sąsiedztwie węzła S3 (lubin Północ). Obiekt o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal o powierzchni 110 m , zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 100 we Wrocławiu. To miejsce o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34,33 zł/m²12 m² 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 13,6 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

31,80 zł/m²33 m² 1 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 33,4 m2. Lokal usytuowany na I piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha, składa się z 2 pomieszczeń( sekretariatu oraz gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł117 m² 68,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokie wnętrza i duże przeszklenia wypełniają apartament naturalnym światłem przez cały dzień. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie, łącząc miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł14 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia nowoczesny i umeblowany pokój przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu. Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Przystanki tramwajowe (linie nr 8, 31 i 32).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

23,95 zł/m²19 m² 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 18,30 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoka,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 58 m | 2 balkony | klimatyzacja | garaż podziemny w cenie | osiedle strzeżone | ul. Chabrowa Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Ścinawa,dolnośląskie

2 009 zł71 m² 28,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Jana Pawła II 7, ścinawa Powierzchnia użytkowa: 70,61 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 28,45 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu: - centralne ogrzewanie zaliczkowo 360,82 zł/miesiąc/rok - śmieci 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

10 800 zł720 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa w Legnicy. Powierzchnia 720 m , idealna dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej. Obiekt wyposażony w zaplecze sanitarno-biurowe, szatnie,.