dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

80,76 zł/m²110 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieniec Wrocławski, przy ul. Łąkowej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

80,06 zł/m²50 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem funkcjonalny, gotowy do użytkowania lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

79,17 zł/m²192 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu i sprzedaży nieruchomości usytuowanej przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic - Ołtaszyńskiej / Zwycięskiej, gwarantując doskonały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł26 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: klecina/partynicka 5 * Ilość pokoi: 1, * Metraż: 26 mkw, * Kuchnia: aneks, * Piętro: 4/7, * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz, cena +vat 23%. Do wynajęcia pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowe studio z antresolą w pobliżu Sky Tower Oferujemy na wynajem eleganckie studio z antresolą, położone w klimatycznej kamienicy w atrakcyjnej części Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Radwanice,dolnośląskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja Wynajmę dom z osobnym budynkiem pod firmę w Radwanicach. Radwanice Dom 150 m2 wolnostojący z garażem - osobnym budynkiem magazynowo-biurowym, który można zaaranżować pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem mieszkanie w spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku jednopiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z tarasem na 15 piętrze! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

29,94 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie handlowo-usługowe zlokalizowane w nowoczesnym obiekcie handlowym w ścisłym centrum Stronie Śląskie, przy ul. Zielonej - głównej osi komunikacyjnej miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe budownictwo! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu-Laskowicach. Dom o pow 120 mkw składa się z: parter - łazienka - wiatrołap, - kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł45 m² 68,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

13 365 zł891 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala do wynajęcia na cele produkcyjno-magazynowe, świdnica, ul. Westerplatte. Opis obiektu: powierzchnia: 891m2, wysokość 5m. Hala wyposażona w bramę segmentową. Ogrzewanie gazowe. Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Ogrody Hallera. Układ mieszkania: osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w dzielnicy Boguszów Gorce ul. Mickiewicza Nieruchomość usytuowana na III parterze w kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

42,11 zł/m²114 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przy Wrocławskim Parku Przemysłowym i wsb ul. Fabryczna Piętro bud. biurowego, klimatyzowane, okolice wsb Do wynajmu II piętro budynku biurowego o pow. ok. 114m2. Całe piętro, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

44 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajmu lokal - parter domu wolnostojącego o pow. ok. 25 m2, na Karłowicach. Pokój o pow. ok. 25 m2 (z aneksem kuchennym) i łazienka. Preferowany rodzaj działalności: biurowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji- piaskowa Góra. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, przejściowej kuchni oraz łazienki z wc i wanną. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł44 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Nowowiejskiej Śródmieście, wrocław I speak English. If you have any questions, feel free to call me. Najważniejsze atuty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

3 250 zł72 m² 45,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: fabryczna / Maślice - ul. Zawidowska Metraż: 72 m2 ilość pokoi: 3 Piętro 1/2 Dostępny: najem od 1 marca Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe na kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Komandorskiej (obok Arkad Wrocławskich). |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

3 000 zł102 m² 29,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament 5 pokojowy W pełni umeblowane mieszkanie o pow.101 m 2 położone na drugim piętrze w nowym budownictwie. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie premium z dużym tarasem | ul. Kwiatowa, lubin Jeśli marzysz o miejscu, w którym nowoczesny design spotyka się z komfortem i wysokim standardem - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze. Komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze trzy piętrowego budynku, przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 71 m2, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji we Wrocławiu przy Placu Dominikańskim. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | wrocław klecina | 50 m | balkon | garaż podziemny lokalizacja:Wrocław Klecina / Krzyki, okolice ronda przy ul. Wałbrzyskiej.Bardzo wygodna i ceniona część miasta: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

51,15 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych punktów Wrocławia - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu niezwykle klimatyczne, słoneczne, duże i funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia w Centrum miasta Mieszkanie znajduje się w pięknie odnowionej kamienicy z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Obornicka Premium Różanka. Mieszkanie 2 pokoje wysoki standard. Pełna zieleni oraz zróżnicowanego charakteru dzielnica "różanka' jako jedno z najbardziej stylowych miejsc we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Dwa pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2 w nowym budynku przy ulicy Świeradowskiej. Pierwszy najem, lokal będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

31,75 zł/m²32 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji w Legnicy, przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

116,50 zł/m²59 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59m2 zlokalizowany na terenie nowego osiedla zrealizowanego przez dewelopera Robyg przy ul. Międzyleskiej. Lokal położony jest na parterze, witryny wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m - huby - W pełni wyposażona, budynek Z windą Do wynajęcia przytulna i praktycznie zaaranżowana kawalerka. Mieszkanie jest urządzone i kompletnie wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jawor,dolnośląskie

2 650 zł60 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne i wygodne mieszkanie z balkonem, o wysokim standardzie wykończenia, umeblowane oraz wyposażone, położone na trzecim piętrze budynku apartamentowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł52 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m z ogródkiem o powierzchni 38,50 m i z naziemnym miejscem postojowym, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiellończyka

Jawor,dolnośląskie

2 400 zł37 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I wygodne mieszkanie Z balkonem, miejsce postojowe Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z balkonem, o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielawa,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Mieszkania o powierzchni 27 m2, położonego w niskim bloku na Osiedlu Włókniarzy nr 5, na 2 piętrze w Bielawie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie idealne dla studentów medycyny. Okolica bardzo spokojna. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do centrum oraz Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze. Mieszkanie jest jasne i przestronne. W pobliżu ch Pasaż Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł41 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo stylowy 2-pokojowy apartament z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Legnickiej na ostatnim.