dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament - 5 minut spacerem od Rynku i Rzeki lux standard | fitness | klimatyzacja | pierwszy najem Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę najmu apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na 3 piętrze w bloku z lat 60. Na wynajem mieszkanie 46 m po remoncie, gotowe do zamieszkania. Dwa pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł83 m² 36,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Bez prowizji dla Najemcy. Idealny wynajem dla rodziny lub grupy osób uczących się. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche miejsce W centrum miasta klimatyzacja taras od strony zielonego patio garderoba miejsce parkingowe - opcjonalnie Do wynajęcia trzyletnie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na ul. Wieczystej, 15 minut pieszo od Dworca Głównego, mieszkanie przeszło remont 2 lata temu i zostało wykończone na wysokim standardzie. Całe mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł22 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od teraz Mamy do wynajęcia wykonaną w nowoczesnym stylu kawalerkę o wielkości ok. 22m2. Mieszkanie jest zlokalizowane przy al. Pracy, niewątpliwym atutem jest piękna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie położone przy ul. Nyskiej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji: ok. 2 km od Dworca Głównego ok. 3,5 km od Rynku Mieszkanie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

1 700 zł50 m² 34,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu pod wynajem wygodne i ekonomiczne mieszkania położone w kamienicy na Osiedlu Szczytnica przy zjeżdżę na autostrady A4 i A8, w pobliżu strefy ekonomicznej Krzywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł86 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w wysokim standardzie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

2 830 zł42 m² 67,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - 42 m , 2 pokoje, parter, balkon Oferujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze w niskim bloku. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Bielawa,dolnośląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w Bielawie przy ulicy Cypriana Kamila Norwida , położone w niskim 4 piętrowym bloku na parterze, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od Marca! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament z balonem o wysokim standardzie, zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²120 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie o powierzchni 120 m2 na ul. Ofiar Oświęcimskich we Wrocławiu Lokal jest bardzo dobrze oświetlony, zadbany, gotowy do wprowadzenia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł59 m² 22,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe Mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Biały Kamień. Informacje o budynku: kamienica składa się z 6 lokali. Posiada domofon. Dwa wejścia od ulicy i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł280 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agent prowadzący: tel. ***wolne od 01.12.2025*** Polecam do wynajęcia w pełni wyposażony, skrajny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Wojszycach. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Zgorzelec,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pok., II piętro, balkon, alarm, monitoring, winda, piwnica, Zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu to urocze, dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy nr 2 w jakości premium zlokalizowany przy ul. Żelaznej 52a we Wrocławiu (osiedle Grabiszyn) o powierzchni 140 m z dużą ilością witryn i doskonałą widocznością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na terenie monitorowanego apartamentowca z windą. Inwestycja znajduje się na prestiżowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal/gabinet z dużymi witrynami w świetnej lokalizacji opis: polecamy lokal o powierzchni ok. 30 m2, położony na parterze budynku usługowego, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Słonecznym , położone w niskim 4 piętrowym bloku na 2 piętrze, 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

56,63 zł/m²42 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na 6 piętrze w budynku usługowym przy ul. Sokolniczej we Wrocławiu. Ulica Sokolnicza zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu ul. Legnickiej i pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

93,02 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na otwarcie salonu fryzjerskiego, gabinet kosmetyczny lub innego biznesu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do wynajęcia świeżo wyremontowany i świetnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

1 300 zł44 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na ulicy Spółdzielczej w Kłodzku. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze, posiada balkon zabezpieczony siatką z pięknym widokiem na miasto. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament w centrum. Apartament wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, urządzony bardzo elegancko oraz gustownie, wysokiej jakości meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! 3 pok., POW. 56 M2, i piętro, dostępne od marca 2026 roku! brak opłaty do zarządcy! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 4 4 m , położone na 2 piętrze budynku przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu. Układ mieszkania pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,60 m i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Tądel () Tel.: For English version scroll down ***wolne od 01.03.2026*** Do wynajęcia 3-pokojowe apartament o powierzchni około 65m2, w prestiżowej inwestycji Angel City, cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 54m2 w świetnej lokalizacji. W samym środku geometrycznym Wrocławia (osiedle Popowice). W pobliżu znajduje się centrum handlowe "magnolia", kaufland, dwie Biedronki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Środa Śląska,dolnośląskie

18,87 zł/m²53 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale użytkowe do wynajęcia - parter oraz pierwsze piętro Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze budynku, idealne pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hercena

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładnie i funkcjonalnie wykończone mieszkanie w centrum miasta tuż przy ul Kniaziewicza. Znakomita lokalizacja 10 min piechotą do Dworca pkp i Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

7 450 zł73 m² 102,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.