dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Głogów

Głogów,dolnośląskie

14,86 zł/m²74 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, stare Miasto, lokal, 74m2, wynajem 1100zł +vat Wynajmę lokal na Starym Mieście, o powierzchni 74m2, usytuowany w kamienicy, poziom piwnicy z oknami z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł55 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

118 zł/m²400 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł117 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym miejscu! Do wynajęcia połowa domu o powierzchni 117,2 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych lokalizacji miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2900 zł z miejscem postojowym Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Obornicka Premium Różanka. Mieszkanie 2 pokoje wysoki standard. Pełna zieleni oraz zróżnicowanego charakteru dzielnica "różanka' jako jedno z najbardziej stylowych miejsc we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 54 m2 składa się z: - otwartej kuchni z meblami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

111,24 zł/m²17 m² 1 891 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 17 m w nowoczesnym budynku biurowym! Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m , usytuowany na 1. piętrze nowego budynku biurowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stanisławowska

Legnica,dolnośląskie

2 700 zł74 m² 36,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku przy ul. Stanisławowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

5 000 zł1 200 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia ogrodzony i wybrukowany plac w Lubinie w doskonałej lokalizacji Ogrodzony teren z bramą przesuwną w Lubinie z dojazdem asfaltowym. Powierzchnia 1200 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania świetna lokalizacja! Gorąco polecam lokal położony we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - przedpokoju - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł65 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ulica Balzaka, wrocław- oporów, metraż: 64,9 m2 Piętro: 1/4, budynek bez windy Dostępne: od zaraz. Przedstawiam komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33a (2020) Piętro 7 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na pierwszym piętrze w nowszym budynku z 2010 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Krzykach Gaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 026 zł41 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję nietuzinkowe mieszkanie , bardzo ładnie wykończone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie położone na 3 -piętrze ładnej , zadbanej i ocieplonej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł32 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: poleska 32 | Psie Pole Metraż: 32,40 m Piętro: 5 Dodatkowe informacje: piwnica Dostępne: od zaraz Mieszkanie składa się z: przedpokoju z dużą szafą, salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na VIII piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia dla 2-ch studentów , umeblowanie dostosujemy do potrzeb najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

36,59 zł/m²164 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w Legnicy idealny pod bank, biuro, usługi! Oferuję na wynajem przestronny i w pełni wyposażony lokal użytkowy o powierzchni 164 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie położone jest na 3 piętrze budynku z oknami usytuowanymi od strony rzeki, z bardzo ładnym widokiem na zieleń. Usytuowanie sprawia, że mieszkanie jest idealnie ciche-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

118 zł/m²400 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 38,3m2 w Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy. Wolne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 150 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonym i spokojnym osiedlu Biskupim. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie na Kępie Mieszczańskiej. Doskonała lokalizacja, 10 minut piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, a także wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność do zaoferowania na wynajem mieszkanie 48,3 m2 m z przynależną piwnicą 4,6m2 przy samym Parku Norweskim. Adres nieruchomości Bohaterów Września 1939 bud. 17 m. 4 2200 zł/mc +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję małe mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : - dwóch pokoi - aneksu kuchennego - łazienki z wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Merkurego

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł64 m² 34,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do Wynajęcia. Omawiane mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 położone jest w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

22,12 zł/m²113 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy zajmujący całe piętro wolnostojącego budynku, idealny dla firm szukających komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

1 850 zł44 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 44m2. Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Budziszyńskiej na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Legnica,dolnośląskie

43,10 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zespół 3 lokali użytkowych na wynajem ścisłe centrum Rynku Legnicy (łączna pow. ok. 58 m )do wynajęcia 3 lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 58 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - ul. Sępa Szarzyńskiego 52, wrocław dwa balkony osobne pokoje niezależna kuchnia Dostępne od zaraz mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia, idealne dla studentów lub rodzinny - Wrocław, nadodrze Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, po odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Mieszkanie do wynajęcia - dostępne od 08/10/2025. Mieszkanie jest nowe, w wysokim standardzie, oddane we wrześniu tego roku. Nieruchomość położona jest w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Krzycka, wrocław Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowane przy ul. Krzyckiej jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowa

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł78 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu - mieszkanie z ogrodem i tarasem | Wrocław, ul. Rakowa Powierzchnia: 78 m Układ: 3 pokoje (salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie) Dodatkowo: taras 20 m , ogród 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram mieszkanie dostępne od 01.11.2025 Polecam do wynajęcia dwupiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł57 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od listopada. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wynajmu. Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Oławskiej- zaledwie kilka kroków od Rynku- w budynku z 2006 r. Na 2 piętrze z windą. W pełni umeblowane, ogrzewanie miejskie. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Karwiany,dolnośląskie

3 950 zł94 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stnieje możliwość prezentacji oraz obsługi online Do wynajęcia przestronny apartament w miejscowości Karwiany; cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły właściciel będzie mógł.