dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o pow. 44 m2 mieści się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Jana Matejki 22. Składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od września! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone na parterze we Wrocławiu przy ul. Perkusyjnej. Mieszkanie o pow 55 mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w apartamentowcu z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Starym Mieście - okolice ul. Oławskiej. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł36 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na ul. Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

74,07 zł/m²54 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł22 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Do wynajęcia od zaraz przestronny pokój o powierzchni 22 m , idealny dla pary, studentów lub osób pracujących. Pokój znajduje się w nowo wyremontowanym mieszkaniu o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gwieździsta

Mokronos Dolny,dolnośląskie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena najmu do indywidualnego uzgodnienia. Polecam, do wynajęcia nowoczesny, przestronny dom Mokronos Dolny, oferujemy do wynajęcia wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 400 m w Mokronosie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale

Jelenia Góra,dolnośląskie

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje duży i wyremontowany lokal użytkowy w Centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na ul. Podwale w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na zielonych Karłowicach, w pobliżu charakterystycznej wieży ciśnień. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ścinawska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Mieszkanie wolne. Możliwość pierwszych prezentacji już teraz. Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki - w bardzo dobrym standardzie - w pełni wyposażonej - 20 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Zarzeczu. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z tarasem w centrum Wrocławia ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 18 m2 dla 1 osoby. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemkowska

Polkowice,dolnośląskie

4 000 zł94 m² 42,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom dostępny do wynajmu od maja 2025. Na wynajem kompaktowy, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Polkowicach Dolnych przy ulicy Przemkowskiej Dom o powierzchni 94,47 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 250 zł16 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Mieszkanie kawalerka po remoncie wlasnosciowe 30,5 m2 pokoj kuchnia lazienka przedpokoj balkon co gaz ciepla woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

93,33 zł/m²75 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

super oferta! polecam do wynajmu lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul.Grabiszyńskiej. Lokal w nowym prestiżowym budynku z 2019r, z dużą witryna ,narożny z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

2 800 zł54 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa - nowa inwestycja z 2022r. Kompleksowe, wyposażone w wysokim standardzie i miejsce postojowe w cenie! We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anyżowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie / do wprowadzenia / od zaraz / nowoczesny budynek Z 2023 roku / blisko do przystanku zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie ma powierzchnię 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

650 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny, w pełni wyposażony pokój w pięciopokojowym mieszkaniu przy ulicy Trzebnickiej 30, tuż obok dworca Wrocław Nadodrze. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

950 zł65 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

Do wynajęcia przytulny, jednoosobowy, urządzony pokój dla jednej osoby przy ulicy Pułaskiego we Wrocławiu w mieszkaniu 4 pokojowym. W pokoju wygodna rozkładana sofa, biurko i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

600 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój z wifi w mieszkaniu 7 pokojowym z dwoma łazienkami przy ol. Ołbińska 2a we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 7 m2 4 piętro Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wrocławska

Marcinkowice,dolnośląskie

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Do wynajęcia duży dom dla pracowników Marcinkowice, gmina Oława Oferujemy przestronny dom wolnostojący do wynajęcia dla firm, idealny na zakwaterowanie pracowników. Obiekt przygotowany jest dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

3 699 zł61 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł50 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje - Lubin - Przylesie. Mieszkanie o pow. 50,4 m 2 w pełni umeblowane, z balkonem, położone na 3 piętrze w budynku z dwoma windami. Miejsca postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Młodych Techników 4 (szczepin) Nieruchomość: lokal o powierzchni 39 m2 Piętro 10 Miejskie ogrzewanie Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie tuż przy Placu Grunwaldzkim ul. Benedykta Polaka Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , usytuowane na 1. piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żarów

Żarów,dolnośląskie

2 000 zł65 m² 30,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - 3 pokoje - balkon - żarów - osiedle piastów tylko W wombat nieruchomości! Informacje podstawowe Lokalizacja: osiedle Piastów, żarów Powierzchnia: 64,9 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie (ok. 68m2) z tarasem i ogrodem (ok 500m2), usytuowane na parterze z bezpośrednim wejściem do ogrodu. Do mieszkania przynależy wiata postojowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 790 zł17 m² 105,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - english describe below Dostępne od zaraz. Wynajmę nowe, w pełni wyposażone studio. Prezentowany lokal znajduje się w całkiem nowym budynku (ul. Fabryczna 14k), tuż obok wsb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w nowym budownctwie 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 39 m 2 + duży balkon+piwnica w Lubinie na oś. Przylesie ul. Kwiatowa. ( budynek Urbexu ) Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na wrocławskim Biskupinie, przy ul. Promień. Dostępne od 1września. Prezentacja możliwa wcześniej. Mieszkanie posadowione na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu winda balkon monitoring ochrona media miejskie nowe budownictwo pierwszy najem umowa najmu okazjonalnego opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Róży Wiatrów 17 - Wrocław-Krzyki Lokalizacja: ul. Róży Wiatrów, wrocław-Krzyki Cena najmu: 3 500 zł netto + czynsz i koszty eksploatacyjne Podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

950 zł8 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękny pokój jednoosobowy w 5 pokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 37, w samym sercu Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Najlepsza lokalizacja - just in center Wyjątkowe, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku przy ul. Krawieckiej 3. Lokal.