dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, blisko komunikacji miejskiej, parku Grabiszyńskiego i terenów zielonych. Mieszkanie należy do inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polish/english/ukrainian Унікальне і престижне місце! від 01.05.2025 *** Kвартира ЛЮКС-4 КІМНАТИ/ Перша оренда*** Шикарна квартира в.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

5 400 zł60 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel Tel.: For English version scroll down ***dostępne od 15.08.2025*** Do wynajęcia 4-pokojowy apartament o powierzchni ok. 60m2, w prestiżowej inwestycji Angel River, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa i nowoczesna kawalerka tuż przy ul. Dmowskiego. Ścisłe centrum miasta, 15 minut piechotą do Rynku i pl. Jana Pawła II. Mieszkanie klimatyzowane, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 422 zł118 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 118 m kw. Hala ogrzewana i wentylowana, posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie naturalne (świetliki) nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł56 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gotowe do wejścia mieszkanie na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na nowopowstałym osiedlu Atal City Square.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od czerwca*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego mieszkania 2-pokojowego, wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł53 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe, przestronne mieszkanie przy ul. Józefa Lompy na Wrocławskim Ołbinie. W pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: -Dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

8 700 zł120 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, z czterema klimatyzowanymi pokojami, usytuowane w spokojnej okolicy na Krzykach, obok Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Postolińska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2025 R ul. Postolińska osiedle poświętne kawalerka osobna kuchnia umeblowana 24 mkw. Duży taras I piętro miejsce postojowe bezczynszowe klimatyzacja możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i osobną kuchnią | Spokój, zieleń i las tuż za oknem | Sołtysowice Szukasz miejsca do życia, które łączy wygodę miejskiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Wrocław ul. Hubska 51 skrzyżowanie z Glinianą Blisko pkp, wroclavii i Uniwersytetu Ekonomocznego Koniecznie zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu i video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam pod wynajem przepiękne, 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w ośmiopiątrowym apartamentowcu z 2016r na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o własnym kącie, gdzie możesz się skupić na nauce, a jednocześnie korzystać z uroków zielonego otoczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 598 zł622 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia jest działka zlokalizowana w dzielnicy Krzyki, osiedle Jagodno. Działka przeznaczona pod aranżację przedszkola, hali sportowej, sauny lub innych form wypoczynku, ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English - call for more details. Do wynajęcia klimatyczna kawalerka z antresolą blisko centrum przy ul. Gajowej. Idealne dla singla, pary, studentów lub osób z pupilem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie w spokojnej dzielnicy w Legnicy Baile Sady blisko lasek Zlotoryjski dla osób pracujących lub dla firmy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Henryka Pobożnego, wrocław Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze budynku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem na krzykach. Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie blisko Centrum przy ul. Skarbowców o metrażu 53 m2 Mieszkanie jest rozkładowe, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na wirtualny spacer po mieszkaniu: pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od LIPCA! Do wynajęcia przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica Grunwaldzka. Wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji dla studiujących i nie tylko. W miejscu wielu wyższych wrocławskich uczelni /politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł10 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 200 zł

Pokój 1-osobowy w mieszkaniu 3-pokojowym do wynajęcia. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku (winda, domofon na kod, monitoring). Mieszkanie rozkładowe dobrze doświetlone; pokoje: 19m2 (balkon), 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na legnickich Bielanach. Omawiana kawalerka o powierzchni 32 m2 usytuowana jest na 1 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostęone od 1 sierpnia! Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, poza wyznaczonymi godzinami proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia usytuowanego na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym, gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

2 350 zł63 m² 37,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz, kompletnie wyposażone: umeblowane, pralka, kuchenka, lodówka, zmywarka, telewizja satelitarna (bogaty pakiet cyfrowego polsat-u z kanałami filmowymi hbo i kanałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł54 m² 42,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę najmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Oleśnicy - przy ul. 3 maja. Idealne dla pary, singla, a także osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym usytuowane na nowoczesnym osiedlu "nowe Podzamcze" w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dla pary z miejscem postojowym naziemnym (w cenie), w najnowszym budownictwie Opiekun nieruchomości Nr. licencji pfrn 23867 tel. W najbliższym otoczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo atrakcyjne mieszkanie z dala od głównej ulicy. Mieszkanie składa się z : - kuchni -dużego przestronnego pokoju -łazienki z wc Kamienica w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

19 800 zł112 m² 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. [English version below] Oferuję do wynajmu luksusowe mieszkanie z prywatnym jacuzzi na dachu, w prestiżowej lokalizacji z zachwycającym widokiem na rzekę oraz panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł45 m² 29,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na osiedlu Błękitnym. Lokal znajduje się na IV piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Zębice,dolnośląskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: podstawowe informacje: wyjątkowy obiekt wolnostojący z dużą działką, idealny pod działalność edukacyjną, usługową lub przestrzeń biurową. Powierzchnia działki 0,4329 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Stabłowicach, wolne miejsca postojowe, dużo zieleni, do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Olbrachtowskiej znajdujące się na osiedlu - Stabłowice. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 72m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 58 m, swojczyce Opiekun oferty tel. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem (ok. 9 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

2 800 zł75 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i piwnicą - Osiedle Sudeckie Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Sudeckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kuźniki we Wrocławiu dla pary spokojnych i ceniących ciszę lokatorów. Mieszkanie, w bloku otoczonym zielenią, składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Wrocław - ul. Stacha Świstackiego | Wysoki standard | Balkon 8 m Do wynajęcia nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 36 m z przestronnym balkonem, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mickiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym w Szczawnie- zdroju przy ulicy Mickiewicza 34 *nieruchomość* Powierzchnia 19 m2 Piętro 3 Ogrzewanie gazowe *lokalizacja* Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Oława

Oława,dolnośląskie

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny do wynajęcia - Ploteczka. Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem kompleksowo wyposażonego klimatyzowanego lokalu gastronomicznego o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia.