dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka na Oporowie. Do wynajęcia duża przestronna kawalerka 34 m2 na Oporowie w kameralnym apartamentowcu (rok budowy 2012). Mieszkanie jest bardzo ciche położone od strony podwórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

15,70 zł/m²65 m² 1 015 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 6. Lokal usytuowany jest na parterze, składa się z 5 pomieszczeń. Instalacje: wodnokanalizacyjna oraz elektryczna. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam nowe mieszkanie ok 35 mkw, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, w okolicach placu Bema przy Ostrowie Tumskim. Mieszkanie jest całkowicie nowe. Doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

900 zł15 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój dla jednej lub dwóch osób (ok 15m2) w mieszkaniu trzypokojowym. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Uwaga! pokój dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje o powierzchni 97 m2, zlokalizowane w okolicy ulicy Dyrekcyjnej. Lokal rozkładowy, osobna kuchnia, dwie łazienki, miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodowa

Bolesławiec,dolnośląskie

32 zł/m²19 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowo- usługowe w budynku przy ul. Ogrodowej 6 w Bolesławcu. Dostępne są powierzchnie od 16 m2 do ok 190 m2 na I, II i III piętrze budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł183 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na wynajem dwie kondygnacje w domu wolnostojącym, zlokalizowanym na Brochowie we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia wynajmu wynosi 183 m i obejmuje: > 1 piętro: 105,5 m podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 700 zł83 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferujemy wyjątkowy dwustronny apartament z ogromnym, dwupiętrowym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²351 m² 18 252 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 351 m2, znajdujący się w pięknej zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Rzeźniczej. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²186 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 186 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe umeblowane mieszkanie w Lubinie ul. Wyszyńskiego- przylesie. Powierzchnia: 35,06 m , nowe budownictwo. Oferujemy na wynajem gustownie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

## Apartament w Nowej Papierni ## 3 pokoje##taras# lokalizacja: nowa Papiernia zlokalizowana jest w podwórzu między kamienicami przy ul. Kościuszki 142. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²170 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo o powierzchni ok. 170 m2 przy ul. Szewskiej w Kamienicy Pod Złotym Pokojem i Czerwoną Gwiazdą. Powierzchnia jest w pełni odświeżona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²241 m² 12 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 241 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promenady wrocławskie, ul. Zakładowa / słonimskiego (drugi wynajem) Polecam do wynajęcia klimatyzowany apartament 2 pokojowy w standardzie premium i z niepowtarzalnym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 900 zł72 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w podwałbrzyskim uzdrowisku Szczawno Zdrój, przy ulicy Chopina. Na powierzchnię 71,83 m 2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun Oferty tel. Oferta dotyczy podwójnego miejsca postojowego - cena 250 pln/miesiąc Dostępne od zaraz Opiekun Oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Srebrny

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z osobnymi pokojami - pl. Srebrny, okolice ul. Grabiszyńskiej - 52 m Do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

118 zł/m²400 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²157 m² 15 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²335 m² 17 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 335 m2, znajdujący się w pięknej zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Rzeźniczej. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł58 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyżanowice,dolnośląskie

4 200 zł103 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wygodnego mieszkania zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Krzyżanowice, zaledwie 1 km od Wrocławia. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (jeden przechodni), jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Raczkowa,dolnośląskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w miejscowości Raczkowa, z której dojazd do Legnicy nie zajmie więcej niż 10 min, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

1 100 zł31 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Morcinka, mieszkanie, 1pok, 31m2, wynajem, 1100 zł Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe - kawalerkę o powierzchni 31m2, z balkonem, usytuowaną w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł59 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m , zlokalizowane przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu (dzielnica kleczków/śródmieście). Idealne dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do kontaktu : Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia bez widoku sąsiadów - duża przestrzeń - widok na góry. Duży parking. Samoloty nie latają nad głową. Budynek apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,30 m.kw. położone na 1 piętrze w niskim budynku przy ul. Glinianej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Słoneczne, przestronne, o funkcjonalnym układzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem 140 m , ul. Złotoryjska, legnica Mieszkanie znajduje się przy ul. Złotoryjskiej, w pobliżu Galerii Gwarnej. Bliskość centrum zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. (for english scroll down) Serdecznie polecam do wynajęcia wyposażone mieszkanie przy ulicy Dawida. Dwa niezależne pokoje zlokalizowane w samym sercu Miasta, 1min od ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł46 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. Dwu pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, dzielnica krzyki, ul. Drabika (wejście od Kopycińskiego). Mieszkanie na pierwszym piętrze, dwa balkony, powierzchnia 46,32 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Polna

Groblice,dolnośląskie

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 poziomowe mieszkanie 120 m, 4 pokoje w tym salon, plus łazienka (wanna z prysznicem), kuchnia z wyspą + jadalnia. Do jednego z pokoi przynależy garderoba. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1.08.2025 roku. Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Nepalskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 38,60 m2 na parterze w nowym budynku. Mieszkanie jednopoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 września. Fiesta zn zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ul. Księcia Witolda 19. Ładnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł48 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wojszyce ul. Parafialna / łubinowa Polecam eleganckie mieszkanie w nowym budynku na Krzykach - Wojszyce o powierzchni 48 m2, mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Makowice

Makowice,dolnośląskie

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem: kiosk gastronomiczny 15 m w pełni wyposażony pod kebab! agent prowadzący: tel: oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony kiosk gastronomiczny o powierzchni 15 m, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²216 m² 12 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 216 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

2 899 zł45 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 45 m2 na 1 piętrze w bloku z 2020 roku przy ulicy Wełnianej. Opis mieszkania Nieruchomość z doskonałym, rozkładem pomieszczeń, z oknami.