dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Oława,dolnośląskie

65 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferuję do wynajmu lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Oławy przy ul. Brzeskiej 1. Lokal pod działalność medyczną, kosmetyczną, gastronomiczną lub każde inne usługi. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ciepła i cicha kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul.Kolejowa 42 *Lokal jest dobrze nasłoneczniony *Mieści się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem dużą kawalerkę 40 m2 , usytuowane na 3 piętrze z 4 w zadbanym bloku z miejscem parkingowym. Położona na Starym Mieście, tuż obok ch Renoma! We speak English, ukrainian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca! Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe; widok na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przytulnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 50m2. To rozkładowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu od strony południowej, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

640 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 7-pokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie *lokal składa się z 7 nieprzechodnich zamykanych na klucz pokoi, kuchni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki,dolnośląskie

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa ,idealna pod skład, hurtownię ,parking czy niewielką bazę transportową Bliskie sąsiedztwo z autostradą A4 ( ok 8 km ) zjazd bolesławiec/krzywa Teren ogrodzony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł68 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

68 M/ balkon / garaż / W pełni umeblowane/ wysoki standard/ klecina-ul. Migdałowa Wolne od zaraz. Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Braterska Lokalizacja: krzyki/braterska Metraż: 33m2 (24m2+9m2 antresola) Kuchnia: aneks Piętro: 2/2, blok z 2013roku Informacje dodatkowe: parking pod budynkiem, mieszkanie jasne dostępne: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla 1-2 osób. Urządzone, wysoki standard, w samym centrum przy Parku Leśnym. Koszt 1600 zł/mc. bez żadnych dodatkowych opłat. Ogrzewanie podłogowe, ciche, przytulne , wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pułaskiego 18 to idealne miejsce dla studentów i osób ceniących komfort, nowoczesny design i bliskość centrum miasta! Mieszkanie: dwupiętrowe z antresolą Powierzchnia: 49 m2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł200 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej na zielonych Wojszycach, jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Wrocławia. Połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

600 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *słoneczny pokój, idealny dla studenta! *dostęp do Internetu *miejskie ogrzewanie *10 m2 *15 minut od Uniwersytetu Wrocławskiego Wyposażenie: *pokój: łóżko, biurko, szafa, regał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki,dolnośląskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajmę budynek o przeznaczeniu usługowym w Tomaszowie Bolesławieckim , Odległości do : Bolesławca ( 12 km ) , Amazona ( 7 km ) Autostrady A4 (7 km ) Budynek posiada: 3 pokoje biurowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²40 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy przystosowany pod usługi medyczne, a w szczególności pod gabinet stomatologiczny. Lokal usytuowany na parterze z wejściem od ulicy, posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu - Idealne dla par czy singla, jak i również rodziny. Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni 54m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialna lokalizacja zaraz za rogiem przystanek autobusowy, tramwajowy do zamieszkania od już, pełne umeblowanie mieszkania dla komfortu klimatyzacja Polecam do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na Podzamczu. Dwa pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 50 m2 | od zaraz |czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Środkowa

Legnica,dolnośląskie

55 zł/m²66 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 w samym centrum Legnicy przy ulicy Środkowej. Lokal znajduje się na parterze Kamienicy z wejściem bezpośrednio z ulicy, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 zł64 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

(For English scroll down) Do wynajmu ostatni duży pokój w czteropokojowym mieszkaniu Mieszkanie ciche (okna od strony podwórza) Pokój nr 1 12 m 2 dla jednej osoby 1250 zł plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z bocznych uliczek Białego Kamienia, umeblowana kuchnia, pokoje puste, w jednym duża szafa w zabudowie, przy domu ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i nowoczesny apartament w sercu Wrocławia, położony w najbardziej prestiżowej części Kępy Mieszczańskiej. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, wygodne, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu niedaleko Parku Południowego na Krzykach, okolice ul. Krzyckiej. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta: 5 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: podstawe informacje: serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie w kameralnym budynku z 2010 roku przy ulicy Dożynkowej na wrocławskiej Klecinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę urocze mieszkanie na Zosinku, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Mieszkanie znajduje się na parterze, jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja: klecina/ ul.Cukrowa * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 68 m2 * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 2/3 * Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł53 m² 67,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu trzypokojowego, klimatyzowanego mieszkania, znajdującego się w centrum Wrocławia przy ulicy Krętej. Budynek położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 18.06.2024r. Centrum, ul. Tęczowa / tuż obok Placu Orląt Lwowskich. Polecam do wynajęcia wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe (36m2 + balkon), usytuowane przy ul. Tęczowej (bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

23,88 zł/m²126 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest 5 pokojowy lokal mieszkalny z oddzielną kuchnią o powierzchni 125,65m2, zlokalizowany w Oleśnicy przy ul. Willeńskiej. Olbrzymi potencjał polega na tym że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł27 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia kawalerkę z wydzieloną sypialną w centrum miasta, przy ulicy Jaworskiej. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krótka

Kobierzyce,dolnośląskie

2 200 zł27 m² 80,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

@witajwiglica Polecamy do wynajęcia całkiem nowe jedno-pokojowe mieszkanie w eleganckim budynku w spokojnej części Kobierzyc. Mieszkanie charakteryzuje praktyczny układ pomieszczeń. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł31 m² 80,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie o powierzchni 31,20 m2 z całym wyposażeniem. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł77 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 77 m2 | od zaraz | 5000 + 1000 + prąd ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 450 zł41 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41m2, mieszkanie nowe, bezczynszowe, położone na II piętrze w bloku IV piętrowym.Mieszkanie rozkładowe, umeblowane, kuchnia w zabudowie. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu przy ulicy Bocznej. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dużego pokoju, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem przy Kępie Mieszczańskiej - bez prowizji opis: prezentujemy Państwu nowoczesny apartament na wynajem, zlokalizowany w samym centrum miasta przy ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- doskonała lokalizacja, - tereny spacerowe, - pełna infrastruktura, to podstawowe atuty mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Nowej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 47 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

105,56 zł/m²90 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo ładny i przestronny lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 90 m2, znajdujący się na parterze w 3-piętrowym nowym budynku. Świetna lokalizacja ul. Zwycięska na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w spokojnej okolicy Dostępne od zaraz - duże, 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Dużym atutem tego mieszkania jest w pełni wyposażona kuchnia, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kątna

Świdnica,dolnośląskie

1 750 zł75 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia duże 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Kątnej w Świdnicy. Tylko u nas! Wolne od maja 2024r. Mieszkanie świeżo po remoncie! Mieszkanie.