dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 45mkw na Wrocławskim Rynku. W skład mieszkania wchodzi: - bardzo duży pokój z widokiem na Ratusz, - osobna kuchnia z dużym oknem, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy gotowy do prowadzenia działalności w zakresie kosmetologii, kosmetyki pokrewne, fryzjerstwa i inne. Wynajem, do uzgodnienia plus opłaty związane z utrzymaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

29 zł/m²240 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro o powierzchni 240m2 w biurowcu mieszczącym się na wrocławskiej Klecinie. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości Biuro mieści się w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią przy ul. Ślicznej od 01.07.2024r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10- piętrowym bloku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, w pełni umeblowane i odświeżone mieszkanie o powierzchni 53,5 m , które składa się z trzech pokoi i zlokalizowane jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Polkowice,dolnośląskie

23,37 zł/m²261 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o imponującej całkowitej powierzchni 261m2, zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego w Polkowicach, który czeka na zdecydowanego najemcę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Głogów,dolnośląskie

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Młyńskiej w Głogowie na osiedlu Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na terenie nowego osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! wynajmij mieszkanie W nowym budownictwie I bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość bezczynszowa, jedyne opłaty to media według zużycia! własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł23 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję świetne mieszkanie , położone na I piętrze ładnej kamienicy. Mieszkanie składa się z :aneksu kuchennego , dwóch malutkich pokoi , łazienki z wc. Do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

7 000 zł190 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Ekskluzywny dom Z basenem! Gorąco polecam dom wolnsotojący położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon połączony z kuchnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem lokal biurowy dwupokojowy przy ul. Szybowcowej/lotniczej. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz sypialni. Łazienka z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

33 zł/m²500 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowo-handlowy 500m kw. Lokal posiada witrynę, składa się z otwartej powierzchni i trzech pomieszczeń. Istnieje możliwość zmiany aranżacji pomieszczeń poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł59 m² 42,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych; składające się z dużego pokoju z wyjściem na balkon o pow. 5 m2; 2 sypialni, umeblowanej kuchni ze sprzętem agd (zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Polecam na wynajem 2-pokojowe z balkonem na Pilczycach Powierzchnia: 42,5 m Liczba pokoi: dwa, łazienka, balkon Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł65 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,16m2, znajdujące się w Lubinie, przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

97,06 zł/m²37 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesne, luksusowe, bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum Wrocławia przy ul. Odrzańskiej. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia mieszkania do wynajęcia przy ulicy Kamiennej w budynku Kamienna 103-111. Doskonała lokalizacja - pieszo na Uniwersytet Ekonomiczny i pieszo na Borowską dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rudnowska

Głogów,dolnośląskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Rudnowska, mieszkanie, 2 pok, wynajem, 1250 zł Mieszkanie z niskimi opłatami Wynajmę mieszkanie, 2 pok, 40m2, usytuowane na parterze w bloku, w atrakcyjnej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! wolne od lipca 2024! Mieszkanie o powierzchni 36m2 ,usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

700 zł7 m²

 

Piętro:2/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

Do wynajęcia od maja 2024 r. pokój jednoosobowy w mieszkaniu trzypokojowym. Pokój po remoncie. W cenie zawarte są wszystkie opłaty w tym dostęp do szerokopasmowego internetu. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze, zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Miedzianej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ciekawe mieszkanie , położone w Wałbrzychu przy ul Kasztelańskiej. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na pokój, sypialni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł73 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garażem w budynku Archicom. Lofty Inowrocławska Zapraszam klucze w biurze Powyższe informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Kleczkowskiej o powierzchni 41 m2 na 4 piętrze w kamienicy z ekspozycją wschodnią (sypialnia) i południową (salon z aneksem). Z okien panorama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł62 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,5m2 usytuowane na I piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł57 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokoje, wrocław, psie Pole, ul Inflancka. Bezpośrednio/bez prowizji. Do wynajęcia 57.1 metrowe, komfortowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie, BEZ PROWIZJI, bezpośrednio od właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo wyposażone mieszkanie, po malowaniu, zlokalizowane na kameralnym osiedlu we Wrocławiu, w spokojnej dzielnicy Krzyki Ołtaszyn, przy ul. Parafialnej. 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje luksusowy apartament o powierzchni 40m2 z niesamowitym widokiem. Lokal na jedenastym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 zł22 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowy pokój z balkonem w mieszkaniu 4-pokojowym *22 m2, pierwsze piętro *miejskie ogrzewanie *internet w cenie *blisko Politechnika Wrocławska *przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Bolesławcu, w centrum, na ul. A. Asnyka. . Mieszkanie o powierzchni 56 m2, w bloku na 4. piętrze/4 - bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście/nadodrze Ilość pokoi: 2 Metraż: 49m2 Kuchnia: aneks Piętro: 6 (w budynku nowa winda) Informacje dodatkowe: wolne od 1 lipca opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Mieszkanie znajduje się przy ul. Artyleryjskiej. Świetna lokalizacja, blisko pwsz, sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Grabiszyńska (skrzyżowanie z ul. Spiżową, fabryczna/stare Miasto). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Opis: mieszkanie 3pok.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na parterze z dużym ogrodem i parkingiem podziemnym, przy ul. Kajdasza 6a (nowe budownictwo -kryzki- jagodno) /mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 20.06*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł80 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia przy ul Bierutowskiej dla rodziny lub pary ceniących sobie wygodę i przestrzeń. Lokal mieszkalny w nowym budownictwie składa się z trzech dużych pokoi , osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla 1-2 osób. Urządzone, wysoki standard, w samym centrum przy Parku Leśnym. Koszt 1600 zł/mc. bez żadnych dodatkowych opłat. Ogrzewanie podłogowe, ciche, przytulne , wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 zł26 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Sobięcinie w bocznej cichej, zielonej uliczce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 23 m2 , która składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł58 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest jasne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na ulicy Czartoryskiego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, 2-pokojowe mieszkanie (48 m2) w inwestycji Port Popowice przy ul. Białowieskiej (fabryczna-Popowice). Miejsce postojowe w garażu podziemnym! 10 minut do ch Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam lub oddam do wynajęcia Dom Seniora- nieruchomość wymagającą dokończenia prac remontowych, w okolicach Twardogóry. Obiekt o pow. 1.000 m2 położony w powiecie oleśnickim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij