dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu we can also speak english, call me to ger more details! Mieszkanie znajduje się niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Zapraszam do wynajęcia nowoczesnej i komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 990 zł20 m² 99,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

I also speak English, feel free to contact me. My phone number is below. Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 16 m2 zlokalizowane przy ul. Rychtalskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

44,12 zł/m²68 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, nadodrze, okolice ul. św. Wincentego Remont/wykończenie lokalu po stronie najemcy - właściciel może obniżyć czynsz, dać wakacje czynszowe lub zwrócić w jakimś stopniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wyścigowa

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²125 m² 5 621 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, krzyki, przy głównym węźle komunikacyjnym Bielany Wrocławskie, ul. Wyścigowa biuro - 2 piętro z windą - 3 pokoje open space - kuchnia na wyłączność - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie. położone przy parku ,galerii Świdnickiej 100m. Do dyspozycji ogródek prywatne miejsce parkowania zamykane , komórka .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

89,99 zł/m²100 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł20 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka przy ulicy Komandorskiej - tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego Opłaty: 1800 zł + 435 zł czynsz + zaliczka na prąd i gaz Umowa w formie najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32 m , całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania. Nikt wcześniej w nim nie mieszkał! Położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł37 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, pilczyce, ul. Tkacka Oferujemy na wynajem komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,23 m z własnym ogrodem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 850 zł73 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(koniecznie obejrzyj film Z mieszkania, który dostępny jest na portalu otodom W sekcji video) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Szewce,dolnośląskie

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podwrocławskich Szewcach. Pierwszy najem! Nieruchomość została w pełni wykończona i częściowo umeblowana ( wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

24,16 zł/m²149 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na Kozanowie z witryną/gastronomia/od zaraz Do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony na działalność gospodarczą przy ul.Kolistej 8 o pow. 140 m 2. Pełny węzeł sanitarny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pigwowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, znajdujące się w spokojnej okolicy na krzykach przy ul. Pigwowej. W budynku znajduje się winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 34 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w prywatnej kamienicy przy ul. Św.Jadwigi. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka Częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 650 zł47 m² 77,66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w samym centrum Wrocławia, w prestiżowym apartamentowcu z ochroną i recepcją na Księcia Witolda. Z racji rozkładu, to idealna propozycja dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz prestiżowego biura we Wrocławiu? To idealne miejsce dla Twojej firmy! Oferujemy nowoczesne, elastyczne przestrzenie biurowe dostosowane do Twoich potrzeb, w tym biura prywatne, dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

96 zł/m²47 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w znakomitej lokalizacji przy ul. Marcina Kromera. Lokal jest gotowy do rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł38 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na Sky Tower! Najważniejsze atuty: powierzchnia: 38,15 m - perfekcyjny metraż, który jest najbardziej poszukiwany na rynku wynajmu! Układ: przemyślany rozkład - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gradowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł16 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Powierzchnia 16m Wyposażenie: 2 tapczany (0,9x1,8m), 2 biurka z krzesłami, duża szafa, komoda Bardzo jasny okna na wschód i południe Możliwość dostosowania wyposażenia do potrzeb najemców

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne mieszkanie 3 pokoje o wysokim standardzie (po generalnym remoncie) w bloku przy ul. Żmudzkiej, 1 piętro jest również nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Witosa

Kunice,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę usytuowaną w Kunicach w pobliżu jeziora. Lokal o powierzchni 27 mkw składa się z: - pokoju dziennego, - przkuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

30,46 zł/m²325 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy głównej trasie 5, przy wyjeździe z Wrocławia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł77 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe czteropokojowe mieszkanie, położone przy ul. Miedzianej, będącą boczną Grabiszyńskiej, zaraz obok stadionu treningowego Śląska Wrocław. Wolne od zaraz Kliknij w link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany przy ul. Powstańców Śląskich w budynku z 2022 roku. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta magazyn do wynajęcia 40m2 Psary-Wrocław 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Głogów,dolnośląskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ulica Stawna, kawalerka, 30m2, 8p, wynajem 1100 zł, wszystko nowe Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża kawalerka po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Libana

Legnica,dolnośląskie

34,60 zł/m²110 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal przy ul. Libana. Idealny pod działalność: biurową, usługową, medyczną, edukacyjną. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy. Na powierzchnię 109,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 53 m2 | od zaraz | 3000 + 1100 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia, bez prowizji, elegancki mikroapartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie tuż przy rzece i jednocześnie w centrum miasta, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

51 750 zł2 250 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2250 m2, wysokość 7-9 metrów, bramy z poziomu zero, posadzka przemysłowa. Bramy wjazdowe z poziomu zero umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł47 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzyłeś o mieszkaniu w sercu miasta z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Świetnie trafiłeś! Mieszkanie znajduje się na Bulwarze Staromiejskim przy ul. Jana Pawła II 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł51 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:4 500 zł

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Pierwszy najem | Wrocław - Krzyki Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie na Krzykach. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Taras 25 mkw wolne od 16 marca! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bolesławiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł12 m²

 

Piętro:1/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Do wynajęcia przytulny pokój idealny dla studenta/studentki nie jestem właścicielką mieszkania, szukam osoby na swoje miejsce Lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

3 990 zł80 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Promenady wrocławskie, ul. Zakładowa. Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe (80m2 + weranda / oranżeria 5 m2) o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Lokal usytuowany.