dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia 2-pokojowe [45m ] mieszkanie na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł130 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Na wynajem, duże mieszkanie, super pod działalność gospodarczą - ul. Sztabowa Polecam Państwu na wynajem duże dobrze doświetlone 5-pokojowe mieszkanie, o pow. 129,73 mkw. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

43,30 zł/m²200 m² 8 660 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Nasze biuro oferuje w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł47 m² 38,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o przestronnym, wygodnym i zadbanym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 30m2 w miejscowości Krzyżowa ( 3km do Świdnicy ) Spokojna okolica, stan i wyposażenie widoczny jak na zdjęciach. Opłaty miesięczne:1000zł + czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł81 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe z świetnym tarasem na Klecinie. Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł37 m² 65,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, centrum, ul. Benedyktyńska Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta - Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Ekskluzywny Apartament o Wysokim Standardzie - Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł47 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu dwupokojowe, niezwykle przytulne i klimatyczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia , położone na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

11 900 zł142 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z trzema łazienkami oraz dużym tarasem! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, pośród licznych terenów zielonych, wałów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

131,58 zł/m²27 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul Kilińskiego , w nowym apartamentowcu z wejściem bezpośrednio z zewnątrz oraz klatki schodowej. Nieruchomośc zlokalizowana bezpośrednio przy głownej drodze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 1 piętrze gruntownie odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

58,53 zł/m²150 m² 8 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal użytkowy o powierzchni 150 m , zlokalizowany blisko centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od skytower. Obecnie w lokalu prowadzony biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł68 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia przytulny przestronny apartament 68m - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania. Mieszkanie nie jest przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01/03 Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością prezentujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 050 zł57 m² 35,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie w samym sercu uzdrowiskowej miejscowości- szczawno Zdrój. Lokal znajduje się przy ul. Żeromskiego, w budynku 4-piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 150 zł32 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, armii Krajowej , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 32m2, iip, wynajem 1150zł Dostępne od stycznia. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

58,47 zł/m²91 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 91 m , zlokalizowanego przy Placu Jana Pawła || we Wrocławiu. To wyjątkowe miejsce oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

98,67 zł/m²75 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Nowoczesny, w pełni wyposażony salon kosmetyczny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Z balkonem, w pełni wyposażone, ul. Kopernika! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2 usytuowane przy ul. Kopernika w Oleśnicy. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

6 950 zł90 m² 77,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 490 zł43 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu klimatyzowanego, nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego przy ul. Białowieskiej na osiedlu Popowice Port w nowym apartamentowcu. WE can.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

78,40 zł/m²57 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rozwijająca się szkoła językowa na Nowym Dworze - odstąpię (for English see below) Traczyk Nieruchomości oferuje unikalną okazję do przejęcia/odsprzedaży prosperującej szkoły językowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiemliczów

Wrocław,dolnośląskie

3 450 zł64 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - fabryczna/żerniki/ul. Kiemliczów, piętro 1 z 2, duża piwnica przynależąca do mieszkania 12 m2 na rowery i wózek, miejsca postojowe pod budynkiem, światłowód, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Różanka, ul. Chorwacka Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mirków

Mirków,dolnośląskie

4 900 zł110 m² 44,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mirków/4pok./dwupoziomowe/parking/ogród/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na wynajem piękny dom w zabudowie szeregowej w Mirkowie z 2018r. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 110m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²131 m² 9 178 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 131,12 m2 w samym centrum miasta, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł37 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowane jest stylowe mieszkanie 2-pokojowe! Lokal położony jest w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 450 zł950 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 900 m2 +50m2 część socjalno- biurowa. Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej, w pełni chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę prywatnie mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 z aneksem kuchennym w Kamieńcu wrocławskim. Nowe przytulne budownictwo 1 piętro z balkonem, miejscem do parkowania przed blokiem Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

95 zł/m²40 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gastronomię; wysoki standard! Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o pow. 40 m2. Lokal z odbiorami pod działalność gastronomiczną (wyciągi, wentylacja, dwie toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

66,32 zł/m²80 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł89 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Oława

Oława,dolnośląskie

113,64 zł/m²110 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny do wynajęcia - Ploteczka. Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem kompleksowo wyposażonego klimatyzowanego lokalu gastronomicznego o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wymiany kanapy na łóżko dwuosobowe oraz zainstalowania biurka do pracy! Можливість заміни диван на двоспальне ліжко та встановити стіл.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- dobra komunikacja z centrum, - internet światłowodowy, - cisza, spokój, to podstawowe atuty nieruchomości zlokalizowanej na Wojnowie przy ulicy Perkusyjnej. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Różana

Oława,dolnośląskie

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia samodzielny kontener biurowy wraz z pełnym dostępem do infrastruktury budynku przy ul. Różanej 8 w Oławie. Miejsce doskonale znane wszystkim zdającym na prawo jazdy, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

43,21 zł/m²81 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81m 2 , usytuowany w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej świetnie prosperujący sklep wielobranżowy! Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 Z tarasem + miejsce postojowe W garażu podziemnym! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m2 usytuowane przy ul. Wiejskiej w Oleśnicy. Przestronny salon.