dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł23 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł56 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 przy ulicy Tęczowej. ***dostępne od zaraz*** Lokalizacja: centrum Wrocławia, stare Miasto, ul. Tęczowa. Tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł420 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna-Klecina Magazyn 420 m2 z wydzieloną powierzchnią socjalno biurową ok. 70 m2 ( jeden pokój plus pomieszczenie socjalne ). Bardzo dobry dostęp dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

133,14 zł/m²225 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia. Lokalizacja: ulica Braniborska , centrum Wrocławia Opis Nieruchomości: lokal narożny z dużymi witrynami, zapewniający doskonałą ekspozycję Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł46 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację 7 dni W tygodniu! Effective-Home tel. Mieszkanie 2-pokojowe W rynku przy ul.Kotlarskiej Mieszkanie jednostronne w kamienicy II piętro z IV. Strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²65 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o metrażu 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²792 m² 35 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 729,39 m klasy B we wschodniej części Wrocławia Oferujemy przestronne i funkcjonalne biuro w kameralnym budynku biurowym, idealne dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53m 2 usytuowane na parterze bloku w centrum Świdnicy. Wyjątkowa oferta tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

38 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu ofertę lokalu handlowo-usługowego usytuowanego w samym centrum miasta powierzchni 130 m2. Ten przestronny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

170,94 zł/m²134 m² 22 821 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Okazja! Oferujemy do wynajęcia lokal z fantastyczną ekspozycją w modnym ovo Wroclaw. Lokal na parterze z panoramicznymi witrynami i bezpośrednim wejściem z chodnika. Ovo Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

81 zł/m²150 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Wrocławia. Lokalu usytuowany na parterze prestiżowego budynku. Reprezentacyjna ulica, ciąg handlowy, duży ruch pieszy oraz samochodowy. Lokal posiada duże witryny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

24 zł/m²50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Ciche i spokojne miejsce - Zlokalizowane na osiedlu, nieopodal centrum handlowego Zalety - Oddzielne wejścia do każdego z lokalu - Ogólnodostępne miejsca parkingowe na ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

49 zł/m²600 m² 29 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: niezależny moduł biurowy o łącznej powierzchni ok. 600 m2. Wejście z kontrolą dostępu oraz systemem alarmowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 400 zł1 325 m² 41,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Lokalizacja: wrocław Krzyki Hala produkcyjno magazynowa z zapleczem biurowym o łacznej powierzchni 1328 m2. W skład powierzchni wchodzą: - hala główna - powierzchnia - 1.116,59 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 600 zł1 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1200 m . posadzka przemysłowa niepylnabrama wjazdowa bardzo wysoka moc energetyczna wysokość 7 m ogrzewanie gazowemożliwość wynajmu placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południowy wschód - przy wschodnim zjeździe na autostradę A4 Do wynajęcia hale magazynowe z wydzieloną częścią socjalno - biurową. Obecnie posiadamy magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²348 m² 15 660 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Kosmonautów Narożny lokal użytkowy o powierzchni 350 m2 z możliwością dobrania dodatkowych 196 m2 ( lokal sąsiedni ). Duże witryny od frontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²129 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego lokalu do wynajęcia z dwoma łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym, komórką lokatorską oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²148 m² 8 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego układ biura: biuro składające się z powierzchni typu open space oraz gabinetu. Do wyłącznej dyspozycji najemcy pozostają toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

49 zł/m²150 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: niezależny parterowy moduł biurowy o łącznej powierzchni ok. 150 m2. Wejście z kontrolą dostępu oraz systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²80 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 96. Nieruchomość: lokal składa się z dwóch osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

95 zł/m²164 m² 15 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, wyszyńskiego56 Lokal na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja przy ruchliwej arterii komunikacyjnej, przy skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od połowy września! W cenie podwójne miejsce postojowe W garażu podziemnym! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

850 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia dwa z 4 pokoi w mieszkaniu przy ulicy Idzikowskiego. Kosz czynszu najmu oraz opłat to 1150 zł/ Czynsz najmu 850 zł/opłaty 300zł powierzchnie pokoju to 9-11m2/mieszkanie 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

80 zł/m²433 m² 34 640 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter pod różne usługi. Lokal o uniwersalnym zastosowaniu - idealnie nadający się na sklep, biuro, przedszkole, żłobek, aptekę, przychodnię, klinikę oraz inne działalności medyczne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²342 m² 34 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, boczna ulica Rynku układ: lokal składający się z powierzchni typu open space i wydzielonych pomieszczeń sanitarnych. Łączna powierzchnia najmu to 342 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

115,70 zł/m²121 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, ul. Zwycięska układ lokalu: lokal parterowy o powierzchni ok. 120 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 4 łazienek z prysznicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²346 m² 19 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego układ biura: biuro składające się z 2 powierzchni typu open space oraz wydzielonej salki konferencyjnej (z możliwością podziału jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sucha

Wrocław,dolnośląskie

146,86 zł/m²86 m² 12 618 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo usługowy w centrum Wrocławia w sąsiedztwie dworca pkp oraz pks, ciąg handlowy przy uczęszczanym trakcie pieszym. Lokal posiada duże witryny. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²31 m² 1 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, ul. Piłsudskiego układ biura: biuro składa się z 1 pomieszczenia o pow. 30,80 m2. Toalety oraz kuchnia w częściach wspólnych do dyspozycji z innym najemcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

9 552 zł398 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Maślice - ok. Stadionu Powierzchnia magazynowo biurowa wybudowana w technologii żelbetowej, wysokość składowania ok 6 m. 398 m2 powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

38 zł/m²290 m² 11 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Lokalizacja: stare Miasto - ul. Świdnicka układ biura: lokal położony na 4 piętrze budynku usługowo/biurowego, składający się z 8 pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego oraz 2 toalet Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Luksusowy Klimatyczny Apartament z klimatyzacją Apartament wyposażony z najwyższą starannością o detale. Możesz przygotować dla siebie lub bliskich kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piasta

Wałbrzych,dolnośląskie